1

Temat: Rozwód

Jestem zrozpaczona, okazało się, że mój mąż mnie zdradza. Koleżanki namówiły mnie żeby wynajęła detektywa: / adres www usunięty/ bo od jakiegoś czasu mój mąż dziwnie się zachowywał. No i okazało się, że od kilku miesięcy spotyka się z inną. teraz szykuję się do rozwodu. Od czego powinnam zacząć?

2

Odp: Rozwód

Od zebrania jeszcze większej ilości pieniędzy, bo adwokat kosztuje więcej niż detektyw, chociaż może da Ci zniżkę za kolejną kryptoreklamę big_smile

3

Odp: Rozwód

To jeszcze na niego chcesz pieniądze tracić!?! WTF!?

4

Odp: Rozwód

Wynajmij dobrego adwokata. Inaczej będziesz stratna.

5

Odp: Rozwód

Również sądzę, że powinnaś zacząć od dobrego adwokata. Jeżeli jesteś pewna, że inaczej tego rozwiązać się nie da to musisz podjąć ten krok.

6

Odp: Rozwód

Jeśli rozwód jest bez orzekania o winie to adwokat nie będzie potrzebny.

7

Odp: Rozwód

Przy rozwodzie jest ważny właściwy podział majątku, bo np. jeśli mąż pracował a żona nie to podział pół na pół nie jest zbyt sprawiedliwy...

Ostatnio edytowany przez kerlex (2017-10-28 11:17:51)

8

Odp: Rozwód

Rozwód to nic przyjemnego i często przy takich sprawach jest wiele negatywnych emocji. Dlatego też uważam, że warto mieć adwokata. W końcu nigdy nie wiadomo co może się zdarzyć.

9

Odp: Rozwód

Czasem separacja jest lepszym rozwiązaniem niż od razu rozwód.

10

Odp: Rozwód

Zacząć się powinno od terapii, a nie od razu myśleć o rozwodzie - zwłaszcza jeśli są dzieci.

11

Odp: Rozwód

Czasem jednak nie ma czego ratować, a czy dzieci są takie zadowolone jak rodzice się nie dogadują..?