1

Temat: Gdzie poznaliście....??

Witajcie Gdzie poznaliście swojego obecnego partnera wstyd się przyznać, ale ja swojego poznałam przez portal randkowy a jak było u was??

2

Odp: Gdzie poznaliście....??

Czemu wstyd się przyznać??? Każdy przypadek jest dobry jeśli to ten jedyny ja również korzystam z portalu randkowego tylko że w Holandii i  byłam już na kilku randkach w Holandii i wszystko było ok teraz sie spotykam z jednym zobaczymy  jak to będzie dalej

3

Odp: Gdzie poznaliście....??

Teraz dużo osób poznaje się właśnie na takich portalach czytałam właśnie na ten temat i w sumie to wg statystyk co 2 osoba poznaje swoją miłość przez internet

4

Odp: Gdzie poznaliście....??

Na portalu randkowym smile To było dawno temu i z tergo co wiem teraz większość portali to porażka ale warto szukać swojej drugiej połówki. Sama mam taki zamiar wink Tylko najpierw chcę się nauczyć żyć sama ze sobą bo jak sama siebie nie pokocham to nikt inny tego nie zrobi. Warto o tym pamiętac smile

5

Odp: Gdzie poznaliście....??

Przez znajomych, polecili mi go jako fachowca od komputerów i tak się zaczęło:)

6

Odp: Gdzie poznaliście....??

Był moim sąsiadem przez kilka lat:)

7

Odp: Gdzie poznaliście....??

Jestem sama, ale eksów z dłuższych relacji poznawałam:
- przez koleżankę, która umówiła mnie z gościem, który był specjalistą w dziedzinie, jaką się przez chwilę interesowałam;
- w klubie muzycznym, w okresie kiedy lubiłam chodzić z koleżanką na imprezy i do pubów;
- przez internet, na facebookowej grupie zrzeszającej osoby o wspólnych pasjach i hobby.

8

Odp: Gdzie poznaliście....??

Najwięcej ludzi poznaje się teraz w necie.....