451

Odp: ślub

Z takim małym wtrąceniem, zupełnie poza marginesami Waszej rozmowy dodam, że nie wyobrażam sobie zapłacić (czy to na poły, czy to samemu, czy z pomocą ew. rodziców obojga młodych) 20 koła za ubezwłasnowolnienie się.

Przyjmując model standardowy, na ślubie zawsze ostatecznie straci mężczyzna. smile
Biedni są, a Wy ich jeszcze tymi dekoracyjno-prospołecznymi detalami zarzucacie...

...jednak co najlepsze - najgorsze - najbardziej ironiczne - oni sami tego chcą.

Nie sposób spytać tu o zdanie mojego damskiego alter ego - ile byś dała za swój ślub A-Polonia Wiśniowa?

452

Odp: ślub

mad Aż tyle nie piję, żebym już była wiśniowa... wink
Dlaczego miałabym jeszcze za to płacić? Czy nie wystarczy, że się poświęcę na ołtarzu? big_smile

453

Odp: ślub

Niekoniecznie to mężczyzna traci, bo niejeden zyskuje darmową obsługę, bywa że i utrzymującą go - różne układy się budują w tych nowoczesnych małżeństwach. On dziecko zrobi - ale wychowa ona, przy tym jeszcze zadba o dom, popracuje zawodowo, a on zawsze wolny, ma przecież prawo być zmęczony...

454

Odp: ślub

Mogę być płaskie, mówię o butach do ślubu, któraś z Was o tym pisałam.
Foto podchodzi z Merg.pl. Dużo zależy od sukienki, ale generalnie, wszystko można sobie całkowiem fajnie dopasować!

[img]//www.merg.pl/data/gfx/icons/large/2/3/14832.jpg[/img]

455

Odp: ślub

Takie proste i niezgrabne? Na działkę pasują do ogrodniczek a nie do ślubu...

456

Odp: ślub

Ocena zgrabności to rzecz gustu - nie jedną kobietę widziałam w podobnych i takie są ok.
Przynajmniej można normalnie tańczyć, poza tym... te buty ślubne to tyle widać, że szok...

457

Odp: ślub

Mnie się bardzo podobają, ale typowo weselne to one nie są. Zresztą Merg ma też buty na bardzo niskim obcasie, które dalej zachowują fajny klimat.
Jednak ślub to pewne wymagania, nie każde buty będą efektownie wyglądały, trzeba je umiejętnie dobrać, myśląc również o zabawie.

458

Odp: ślub

koleżanka ostatnio zamówiła balerinki  takie z materiału prześwitującego powiedzmy z brokatem i kokardka prześliczne są ale to na poprawiny oczywiście

459

Odp: ślub

Baleriny są modne a jak pasuja do kreacji to na poprawiny mogą być;)

460

Odp: ślub

Baleriny? Czy ja wiem? Może takie jak na foto... Ale analogicznie to musi pasować do całej stylizacji.
A nie w każdym przypadku tak rzeczywiście będzie:

[img]//www.merg.pl/pol_il_Efektowne-Delikatne-Baleriny-z-Kokarda-18484.jpg[/img]

461

Odp: ślub

Oj, utrało się że muszą być białe szpilki... Każde buty będą odpowiednie, o ile tylko będą odpowiednio dobrane do całej stylizacji.
Ludzie mają różne oczekiwania, to młodzi mają się optymalnie czuć, to co sądzą goście, nie ma znaczenia.

462

Odp: ślub

osobista kwestia, to Wasz dzień więc możecie wyjść w czym chcecie i nikomu nic do tego.

463

Odp: ślub

a co myślicie o trampkach ? [url]http://twojasuknia.pl/slubny-blog/wp-content/uploads/do-slubu-w-conversach/w-trampkach-converse-na-slub-21-990x660.jpg[/url]

464

Odp: ślub

To taki żart chyba:) Do kościoła w czymś takim raczej nie wpuszczą chyba że ślub będzie na boisku big_smile

465

Odp: ślub

Ojej... pewnie to jakiś plener po weselu. Kornelcia - masakrycznie to wygląda ;/
A generalnie... nie utarło się, szpilki wyglądają przecież najlepiej ;-)

[img]//www.merg.pl/data/gfx/icons/large/4/2/16824.jpg[/img]

Sama przyznaj. A wygoda to inny temat. Więcej fotek ;-)

[url]http://www.merg.pl/product-pol-16824-SEXY-Czolenka-SZPILKI-Smukle-i-Efektowne.html[/url]

466

Odp: ślub

Pewnie, najlepsza jest klasyka:)

467

Odp: ślub

No wygląda na pewno najlepiej, oczywiście nie każdej z nas musi pasować -bo w tym zakresie to każda z nas ma już całkowicie inny styl i  oczekiwania. Szpilki też mogą być, nie codziennie, ale mogą ;-)

468

Odp: ślub

albo trochę bardziej zdobione, np. z dopiętym kwiatem z przodu

469

Odp: ślub

teraz trudno o nie-dobrą kwiaciarnię, wszystkie się raczej starają żeby mieć klientelę...

470

Odp: ślub

Sam ślub nie jest aż tak kłopotliwą pod względem finansowym sprawą, gorzej z zaplanowaniem wesela. Goście mają oczekiwania, dostępnych atrakcji jest coraz więcej, a koszty nawet tego, co musi być na weselu, nie są małe...

471

Odp: ślub

Dlatego ja jestem za kameralnymi weselami, a nie spraszaniem dalszej rodziny, której często się dobrze nie zna nawet...

472

Odp: ślub

Inflacja ukróci takie wielkie wesela, bo wiadomo ze wszystko drogie, a pieniądze z kopert tego nie pokryją..

473

Odp: ślub

Na szczęście teraz zanim para się zdecyduje na ślub to częściej się rozstaje wink