1

Temat: INOAR- opinie, recenzje, porady

Hey:) Pisze, bo zastanawiam sie nad zakupami kosmetykow do wlosow Inoar smile byloby super, gdybyscie podzielily sie swoimi wrazeniami- czy poprawily wam sie wlosy po nich? bo ja mam mega szorstkie i nic im nie pomaga hmm no i lubie testowac kosmetyczne nowinki big_smile

2

Odp: INOAR- opinie, recenzje, porady

Czytałam opinie i podobno włosy stają się bardzo miękkie , więc to coś dla Ciebie, tak myślę;:)

3

Odp: INOAR- opinie, recenzje, porady

Mysle, ze nie zawiedziesz sie smile sama uzywam serii Doctor- szampon i odzywka. I jest spoko do codziennego uzytku, ja co prawda juz swoje wlosy doprowadzilam do ładu, wiec nie potrzebuje jakiejs intensywnej terapii na nie tongue Ale tobie moze sie przydac seria HELP, to taki konkret, zeby odzywic i zregenerowac w miare szybkim czasie. bo jak wiadomo- kazda z kobiet chce miec piekne gladkie wlosy wink

4

Odp: INOAR- opinie, recenzje, porady

Inoar ma fajne kosmetyki z olejem arganowym wink tez godne uwagi smile zwlaszcza ze olej arganowy ma wlasciwosci nawilzajace zmiekczajace, wiec tez moga ci pomóc w pielegnacji wlosow smile

5

Odp: INOAR- opinie, recenzje, porady

A ten argan nie sprawia, ze wlosy sie przetluszczaja? To co lepiej kupic- argan czy ta seria help?? zamawiac mozna tylko na stronie internetowej? czy maja gdzie sstacjonarne sklepy??

6

Odp: INOAR- opinie, recenzje, porady

hmm pierwsze słyszę..

7

Odp: INOAR- opinie, recenzje, porady

Chyba Help bedzie lepsza, efekt jest stosunkowo szybki smile w sensie ze szybko regneruje wlosy big_smile a potem mozesz na spokojnie szaleć z innymi seriami czy olejkiem

8

Odp: INOAR- opinie, recenzje, porady

Marka jest  mi znana, ale jak dotąd nie korzystałam, bo nie mam aż takich problemów z włosami.

9

Odp: INOAR- opinie, recenzje, porady

Używałam, kosmetyki są dobre jak każde inne w tym przedziale cenowym...