1

Temat: Pomysł na łazienkę

Jesteśmy w trakcie remontu swojego pierwszego mieszkania a co za tym idzie? Dużo niepewności, braku pomysłów...
Jak urządzić wnętrze aby wszystko współgrało, pasowało do siebie kolorystycznie, nie było ponuro, pstrokato a przytulnie. Ograniczony budżet - kolejny problem.
Chcemy aby w mieszkaniu były kolory: biel, szarość, ewentualnie dodatki czerni czy drewna.  Co sądzicie o tym?

2

Odp: Pomysł na łazienkę

Biel jak najbardziej, do szarości nie jestem natomiast przekonana. Wygląda to dobrze na zdjęciach ale w rzeczywistości jeśli łazienka nie ma okna moze byc ponuro... .Fajnie jakbyś tutaj dała zdjęcie pomieszczenia, ewentualnie rozkład to będzie Ci można łatwiej konkretnie doradzić w sprawie wyboru.
Nie zastanawiałaś się nad połączeniem turkusu z bielą? Zobacz sobie jak tutaj fajnie się to prezentuje. Na ścianie i na podłodze są plytki ceramiczne;

[img]https://static3.rawdecor.pl/658-thickbox_default/hexagon-duzy-bialy-szkliwiony.jpg[/img]

3

Odp: Pomysł na łazienkę

Tylko nie biel i szczególnie nie na podłodze! Chyba, że jesteś gotowa na jej mycie 5x w ciągu dnia smile Tak jak poprzedniczki postawiłabym na szarości. Przytulności możesz dodać ciepłymi, domowymi dodatkami , ja zawsze tam szukam ciekawych gadżetów do domu.

4

Odp: Pomysł na łazienkę

A ja pozwolę sobie zapytać: Jaka firma robiła Wam instalacje sanitarne? Bo szukam rzetelnych fachowców w tym zakresie.

5

Odp: Pomysł na łazienkę

A może warto zaangażować jakiegoś wykwalifikowanego dekoratora wnętrz?

6

Odp: Pomysł na łazienkę

[quote=Misiaczek12]A ja pozwolę sobie zapytać: Jaka firma robiła Wam instalacje sanitarne? Bo szukam rzetelnych fachowców w tym zakresie.[/quote]
Zerknij tu. U mnie wprawdzie nie robili (bo nie miałam takiej potrzeby, ale słyszałam, że są dobrzy.

7

Odp: Pomysł na łazienkę

[quote=antonowka]Tylko nie biel i szczególnie nie na podłodze! Chyba, że jesteś gotowa na jej mycie 5x w ciągu dnia smile Tak jak poprzedniczki postawiłabym na szarości. [/quote]

Mam białe płytki w połączeniu z czarnymi na podłodze i na białych nie widac nic, a czarne to jest istna masakra. Każdy paproszek jest od razu widoczny i przydałoby się sprzątać po każdym wyjściu z toalety.

8

Odp: Pomysł na łazienkę

Piękna malutka łazienka na zdjęciu smile Zakochałam się smile

9

Odp: Pomysł na łazienkę

Mi też spodobała się ta łazienka na zdjęciu. Bardzo lubię jasne lazienki.
Sama zastanawiałam się nam łazienką w białym kolorze z dodatkiem fuksji. Widziałam kiedyś zdjęcia takiej łazienki i byłam nią zauroczona.

10

Odp: Pomysł na łazienkę

Tak, łazienka w ciemnych kolorach wygląda jak grób... Chyba że ma okno, co jest raczej rzadkością w budownictwie wielorodzinnym, więc lepiej jednak położyć jasne kafelki. Ja mam takie z motywem kwiatowym - fajnie ożywiają wnętrze.

11

Odp: Pomysł na łazienkę

A mnie się marzy łazienka z detalami z kamienia, oczywiście nie czarnego, ale np. krzemień pasiasty pięknie wygląda jako posadzka...

12

Odp: Pomysł na łazienkę

Lubię szarość i beż w łazience.