1

Temat: Kostium kąpielowy po porodzie. Jaki wybrać

Dziewczyny czy Wy rownież macie taki problem z brzuchem po porodzie? Wcierałam w siebie mase kremów , olejków ale to nic nie daje. Nadal wyglada kiepsko.....

Nie chcę rezygnować  z wypoczynku na plaży tak więc chciałabym sobie kupić strój , który ukryłby te niedoskonałości ( naprawdę nie ma się czym szczycić). Mam na oku dwa:


Który Wam sie bardziej podoba?

2

Odp: Kostium kąpielowy po porodzie. Jaki wybrać

Mi ten pierwszy, zdecydowanie:)

3

Odp: Kostium kąpielowy po porodzie. Jaki wybrać

Mi bardziej podobają się takie dwuczęściowe z firmy Ewlon

4

Odp: Kostium kąpielowy po porodzie. Jaki wybrać

Ja również kiedyś lubiłam dwuczęściowe ale obecnie nie lubię. Też po ciąży mam rozstępy. Nie są takie duże i wieie osób, którym pokazałam brzuch mówiły,że nie zwracają na nie uwagi bo są małe ale i tak nie lubie ich pokazywać. Tak samo jak Ty autorko. Z tych dwóch podoba mi się bardziej ten drugi klasyczny czarny.
Ten z klamerką jest również ładny:

Swoją drogą to sklep znam bo kupowałam tam kiedyś strój dla siebie. Może nie są takie tanie ale są naprawdę dobrze wykonane. No i obsługa sklepu fajna, można się dogadać, zadzwoń i negocjuj . Może dadzą Ci jakiś rabat ( mi dali).

5

Odp: Kostium kąpielowy po porodzie. Jaki wybrać

A może coś w takim stylu
mają kilka wersji kolorystycznych, dzwoniłam wczoraj to dowiedziałam się, że mają być jeszcze takie w kolorze różowym smile i w kwiaty.
spodobało mi się że mają wbudowany usztywniony stanik i biust fajnie wyeksponują

6

Odp: Kostium kąpielowy po porodzie. Jaki wybrać

Ja lubię gładkie.

7

Odp: Kostium kąpielowy po porodzie. Jaki wybrać

Oba są bardzo ładne i sama miałabym problem z wyborem jednego. Przede wszystkim jednak zdecydowałabym się na kostium jednoczęściowy.

8

Odp: Kostium kąpielowy po porodzie. Jaki wybrać

Szczerze mówiąc nie podobają mi się stroje jednoczęściowe i od zawsze ich unikam. W ciąży bardzo dbałam o ciało i o odpowiednie nawilżenie skóry i na szczęście nie mam problemu z wiotką skórą i z rozstępami na ciele i mogę sobie pozwolić na dwuczęściowy strój kąpielowy. W strój, który mam niestety się nie mieszczę i musze kupić nowy, a nie mam dużo czasu, bo w piątek wyjeżdzamy na urlop. Nie mam też czasu na chodzenie po sklepach i dlatego chcę zamówić go przez internet, bo na pewno jeśli zamówie go dzisiaj lub jutro, to dojdzie do piątku. Myślę o jednym z tych  Jaki z nich najbardziej Wam się podoba?

9

Odp: Kostium kąpielowy po porodzie. Jaki wybrać

Moim zdaniem najlepszy jednoczęściowy. Wtedy jakoś tak się nie krępujemy.

10

Odp: Kostium kąpielowy po porodzie. Jaki wybrać

Ja sobie kupiłam kostium jednoczęściowy, ale szczerze mówiąc nieco zrezygnowałam z wypoczynku na plaży. Całe szczęście mąż znalazł ciekawą ofertę na  a że mamy działkę, to zamontowaliśmy sobie taki basen. Jest doskonale, nie musimy nigdzie wyjeżdżać i świetnie się bawimy. Trochę mi to wszystko rekompensuje moje obawy wyjścia w dwuczęściowym kostiumie do ludzi.

11

Odp: Kostium kąpielowy po porodzie. Jaki wybrać

Po porodzie to najlepiej z pół roku nie pokazywać się w bikini, zanim ciało nie dojdzie do formy...

12

Odp: Kostium kąpielowy po porodzie. Jaki wybrać

Są fajne tankini np.

13

Odp: Kostium kąpielowy po porodzie. Jaki wybrać

Po porodzie to lepiej ciała nie pokazywać....