1

Temat: Czy zakochałyście się kiedyś w chłopaku / mężu przyjaciółki?

Miłość jest ślepa, nieraz do tego stopnia że wystawia na próbę nawet długoletnią  przyjaźń.
Sama co prawda nie straciłam przez nią przyjaciółki, ale przez parę lat musiałam ukrywać uczucie do jej narzeczonego a później męża. Kto wie czy gdyby zwrócił na mnie uwagę, to dziś nie bylibyśmy razem?
A czy Wy poświęciłybyście przyjaźń dla takiej miłości?

2

Odp: Czy zakochałyście się kiedyś w chłopaku / mężu przyjaciółki?

Tak poważnie to na szczęście nie, ale pamiętam jak miałyśmy z koleżankami po 12-13 lat, to wszystkie w 1 chłopaku ze szkoły się podkochiwałyśmy, był rok od nas starszy, ale nie było między nami zazdrości bo na żadną z nas i tak nawet nie spojrzał;) Ehhh, to były czasy...

3

Odp: Czy zakochałyście się kiedyś w chłopaku / mężu przyjaciółki?

[quote=Zafira]Miłość jest ślepa, nieraz do tego stopnia że wystawia na próbę nawet długoletnią  przyjaźń.
Sama co prawda nie straciłam przez nią przyjaciółki, ale przez parę lat musiałam ukrywać uczucie do jej narzeczonego a później męża. Kto wie czy gdyby zwrócił na mnie uwagę, to dziś nie bylibyśmy razem?
A czy Wy poświęciłybyście przyjaźń dla takiej miłości?[/quote]

No to współczuję... Mnie kiedyś "przyjaciółka" chciała nawet odbić chłopaka, ale to bardziej było  po to żeby sobie coś udowodnić - chyba że jest ode mnie lepsza, a nie że  była zakochana... A przy okazji wyszło, ze po to udawała przyjaźń, żeby się do niego zbliżyć, spędzać jak najwięcej czasu i owinąć go sobie wokół palca. Na  szczęście nie była w jego typie a ja w porę przerwałam te dziwne kontakty

4

Odp: Czy zakochałyście się kiedyś w chłopaku / mężu przyjaciółki?

Ja nie w mężu przyjaciółki, ale... sąsiadki... Trwało to parę lat, byłam bardzo młoda (14 lat)a on starszy z 10-12 lat ode mnie. Na szczęście jakoś mi przeszło, bo też poznawałam rówieśników, były pierwsze zauroczenia i teraz tylko z sentymentem wspominam tę moją wczesną  "pierwszą miłość":)

5

Odp: Czy zakochałyście się kiedyś w chłopaku / mężu przyjaciółki?

Nigdy mi się to nie zdarzyło , zawsze na nich patrzyłam jak na kolegów, zresztą z najlepszą przyjaciółką  zawsze miałyśmy różne gusty co do chłopaków. Ostatecznie wyszła za mojego kuzyna więc tu też było niemożliwe zakochanie...

6

Odp: Czy zakochałyście się kiedyś w chłopaku / mężu przyjaciółki?

W liceum zakochałam się w chłopaku koleżanki z klasy ale tak się tego wstydziłam, że w życiu nie dałam po sobie poznać... A jak zerwali ze sobą po studniówce byłam tak szczęśliwa....  chociaż on i tak szybko znalazł sobie inną, ale już nie musiałam patrzeć jak się obściskują po korytarzach bo ta druga była z innej szkoły...
Dzisiaj czasem go spotykam, utył, zbrzydł a ja się zastanawiam, co wtedy takiego w nim było że ponad 2 lata byłam taka zakochana...

7

Odp: Czy zakochałyście się kiedyś w chłopaku / mężu przyjaciółki?

Na szczęście mi się nic takiego nie przydarzyło bo znając moje szczęście" pewnie bym straciła i przyjaciółkę i tego chłopaka... "Zajętych' zawsze omijałam z daleka tak na wszelki wypadek:)

8

Odp: Czy zakochałyście się kiedyś w chłopaku / mężu przyjaciółki?

nie aż tak, ale rzeczywiście podobał mi się chłopak koleżanki w II klasie liceum... Teraz z sentymentem wspominam te czasy smile

9

Odp: Czy zakochałyście się kiedyś w chłopaku / mężu przyjaciółki?

U mnie to był bardzo silny pociąg fizyczny do narzeczonego przyjaciółki, a nie uczucie dlatego unikałam tego człowieka choć nie było to łatwe, bo mieszkali już razem. Dopiero jak stworzyłam stały związek jakoś rozeszło się po kościach, ale wcześniej to było tak silne, ze nie mogłam przy nim myśleć o niczym innym niż to jak by nam bylo razem...

10

Odp: Czy zakochałyście się kiedyś w chłopaku / mężu przyjaciółki?

Na szczęście nie i w żadnym wypadku nie mam takiego zamiaru, bo mam faceta którego kocham nad życie. Po drugie nie wyobrażam sobie takiej sytuacji, człowiek po prostu musi mieć koszmarne wyrzuty sumienia.

11

Odp: Czy zakochałyście się kiedyś w chłopaku / mężu przyjaciółki?

Miłość to egoistyczne uczucie, i kiedy się spotka tą drugą połówkę to nic się nie liczy, przyjaźń idzie w kąt, liczy się tylko to co między dwojgiem ludzi...

12

Odp: Czy zakochałyście się kiedyś w chłopaku / mężu przyjaciółki?

Ja nie ale moja siostra tak i o to przyjaźń się rozpadła, a z tym chłopakiem też już nie są razem. Czyli wyszło na to że nie było warto...

13

Odp: Czy zakochałyście się kiedyś w chłopaku / mężu przyjaciółki?

Ja bym tak nie powiedziała, bo te emocje, przeżycia zostają we wspomnieniach, chociażby dlatego są ważne. A Twoja siostra sama tak stwierdziła, że nie było warto?

14

Odp: Czy zakochałyście się kiedyś w chłopaku / mężu przyjaciółki?

ja nie, bo też go traktuję jak przyjaciela:)

15

Odp: Czy zakochałyście się kiedyś w chłopaku / mężu przyjaciółki?

Kiedyś byłam kimś takim zauroczona, ale wiadomo że to szybko przechodzi, jak tylko ktoś fajny pojawia się na horyzoncie, więc wielkich konsekwencji z tego nie było tym bardziej że mój obiekt westchnień nie wiedział o tym wink

16

Odp: Czy zakochałyście się kiedyś w chłopaku / mężu przyjaciółki?

Nigdy nie byłam w takiej sytuacji, więc trudno jest mi powiedzieć. Ale raczej wątpię, żaden z mężów moich koleżanek nie interesuje mnie jako facet.

17

Odp: Czy zakochałyście się kiedyś w chłopaku / mężu przyjaciółki?

U mnie było tak, że to on się zakochał, no ale akurat nie był zbytnio w moim typie, więc przyjaźń pozostała nienaruszona:D

18

Odp: Czy zakochałyście się kiedyś w chłopaku / mężu przyjaciółki?

Szczęśliwie nie, bo to byłaby próba dla tej przyjaźni...

19

Odp: Czy zakochałyście się kiedyś w chłopaku / mężu przyjaciółki?

> yerba napisał/a:

> U mnie było tak, że to on się zakochał, no ale akurat nie był zbytnio w moim typie, więc przyjaźń pozostała nienaruszona:D

A ona wie, że ma męża tak niestałego w uczuciach? Niczego się nie domyśliła?