126

Odp: rozmowy o seksie

Po pierwsze, u nas się nie mówi "kie" zamiast "ke" - po to trzeba jechać pod Warszawę chyba...
Więcej jest wschodnich słów, no i częste jet "tobie" zamiast "ci", a tego nie stosujesz...

127

Odp: rozmowy o seksie

Więcej przytoczeń proszę - zrób z tego swój mały bezpłatny poradnik zaścianka.

128

Odp: rozmowy o seksie

Ale tak za darmo...? Nie chce mi sie...

129

Odp: rozmowy o seksie

hahaha usmiałam się:)
A jesli chodzi o watek to nie rozumię takiego mezczyzny które wasze intymne sprawy przenosi..."na parkiet', nie dziwie się ze Ciebie to krepuje...ja bym mu dogadała następnym razem...

130

Odp: rozmowy o seksie

..najlepiej to go czymś zawstydzić, może zdradzić jego ukryte tajemnice wink

131

Odp: rozmowy o seksie

Ty byś mu dogadała, ale czy i Ty nie masz modnego dziś przyjaciela geja lub przynajmniej przyjaciela hetero, który zna takie Twoje sekrety, że własny facet padłby na pysk...

Z całego doświadczenia o kobietach wiem, że uginają prawdę rozgrzeszając swoje paskudne dusze.
Oczywiście Ty nigdy nic "na parkiecie" nie tańczyłaś?

milagro - tylko za darmo. Jestem z pokolenia Size_36 i nie chcę za cokolwiek płacić.
Ewentualnie wymiana usług. Mogę Ci codziennie rano przez tydzień wysyłać ślicznego i energetyzującego smsa, typu "Zwiastunie Szczęścia, wstań i nadejdź, bo łakniem Twego blasku i przesłodkiej mordki".

Barter?

Ostatnio edytowany przez onomato (2012-12-15 10:50:21)

132

Odp: rozmowy o seksie

Ja i mordka? Nie trafiłeś...
Jeśli barter to tylko "namacalny" mnie interesuje!

133

Odp: rozmowy o seksie

Ale co - wysłać Ci firmowy breloczek?

Może fotkę czegoś lub kogoś?

134

Odp: rozmowy o seksie

Najlepiej przyślij fotkę tytułowego minusa:) Jestem ciekawa jak wygląda.

135

Odp: rozmowy o seksie

Zaiste przerażające są nauki o gatunku damskim!

Jeszcze czego. Walnij lepiej setę i wyobraź sobie coś takiego. Wyjdzie na jedno.

To może długopisik, jako ten 1 z 50. Prowadzącym jest zgoła nie Tadeusz Sznuk!

136

Odp: rozmowy o seksie

A co, nie jest się czym chwalić...? To walnij 2 sety dla odwagi, tak żeby kompleksy zeszły, i o dzieła wink

137

Odp: rozmowy o seksie

Jesli to jedyna okazja to ja bym zaryzykowala i pogadala z nim wtedy kiedy sam zacznie.

138

Odp: rozmowy o seksie

No nie wiem, np. na 1. randce, gdyby ktoś Ci wyskoczył z tekstami o seksie...? ja bym raczej wyszła albo zmieniła temat...

139

Odp: rozmowy o seksie

A ja bym temat podjęła, dużo się można o człowieku dowiedzieć z takiej rozmowy...

140

Odp: rozmowy o seksie

Ja bym zdecydowanie podjął i drążył.

Drążenie to taki mój konik...

Ihahaha, 36? smile

141

Odp: rozmowy o seksie

I tak rozmowa by się zmieniła w obopólne przesłuchanie... Ciekawe które z nas pierwsze by wymiękło? ...

142

Odp: rozmowy o seksie

Na co liczysz, ze dziewczyna zacznie Ci takie rzezy opowiadać> Jak Cię widzi 1 czy 3 raz i to w publicznym miejscu? To się nie zdarza poza filmami, po prostu...

143

Odp: rozmowy o seksie

> pisii35 napisał/a:

> Mój partner wszelkie rozmowy o seksie inicjuje w miejscach publicznych – chyba strasznie go to kręci, a mnie peszy. Z kolei gdy próbuje z nim porozmawiać o naszych potrzebach w sypialni czy na osobności – w ogóle nie podejmuje dyskusji. Powinnam rozmawiać z nim wtedy, kiedy inicjuje te rozmowy?

Może kręci go to po prostu. Nawiązywanie do tak intymnych tematów gdy wokół są niczego nieświadomi ludzie. Może robi to specjalnie :/ Pytanie jeszcze jakiego typu są to rozmowy: czy chodzi o mówienie sobie co byście zrobili czy bardziej tak z seksuologicznym podejściem, bo po tym chyba będzie można stwierdzić, czy chodzi o podnietę.

144

Odp: rozmowy o seksie

Faceci mają tendencję do manifestowania samczych instynktów w miejscach publicznych...

145

Odp: rozmowy o seksie

Niestety, ale chyba nie mają świadomość, że to kobiety do nich zniechęca... Takie skupianie się na erotyce, zamiast pokazać, że jest się też czułym i wrażliwym...

146

Odp: rozmowy o seksie

Jeśli ktoś nie jest czuły ani wrażliwy to trzeba docenić chociaż to, że nie udaje kogoś, kim nie jest. A rolą kobiet jest wybrać sobie kogoś odpowiedniego, a odrzucić pozostałych...

147

Odp: rozmowy o seksie

Zamiast gadać lepiej działać ☺

148

Odp: rozmowy o seksie

A jeszcze lepiej to umieć i gadać i działać. wink Tylko z tym gadaniem to trzeba umieć... a jak ktoś nie umie to choć podjąć wysiłek nauczenia się.