1

Temat: Przyciąganie nieodpowiednich partnerów

Przez długi czas w moim życiu pojawiali się faceci o jednym typie charakteru i zaczęłam wierzyć, że przyciągam po prostu takich niesłownych, nieodpowiedzialnych chłoptasiów... Czytałam nawet o takim zjawisku i wygląda na to, że często powielamy jakiś schemat w budowaniu relacji, nawet nieuświadomiony, który coś oznacza, świadczy o czymś, co często tkwi w nas samych. Macie może podobne obserwacje?

2

Odp: Przyciąganie nieodpowiednich partnerów

Według mnie nie ma czegoś takiego jak przyciąganie określonych typów ludzi, po prostu spotykamy w ciągu naszego życia różne osoby, a że większość z nich po prostu ma zbliżone cechy to może to tak wyglądać:)

3

Odp: Przyciąganie nieodpowiednich partnerów

Częściowo tak to się dzieje, ze spotykamy ludzi, których nie powinnyśmy nigdy poznać - no ale przecież nikt nie każe nam wybierać akurat tych nieodpowiednich:)

4

Odp: Przyciąganie nieodpowiednich partnerów

Ja przyciągnęłam raz takiego amanta, udawał zakochanego a tak naprawdę chodziło mu o wygodne życie, bo myślał że moi rodzice mając firmę wszystko nam dadzą i już wybierał jakie auto chce mieć:) Ale widziałam co to za okaz, że do pracy się nie śpieszy tylko do ołtarza i szybko się go pozbyłam z życia.

5

Odp: Przyciąganie nieodpowiednich partnerów

Cóż, lepsze dobre auto niż marne;)