1

Temat: Syndrom sztokholmski w związku

Kolega jest w związku, gdzie jego kobieta ma zawsze rację, co wymusza awanturami. Kilka razy odchodził żeby jej uświadomić potrzebę zmiany, ale to nic nie daje. Jednocześnie on nie wyobraża sobie życia z inną. Wraca do niej i znowu jest jak wcześniej, nie daje sobie wytłumaczyć ,xze to jest jakieś uzależnienie psychiczne - może syndrom sztokholmski? Co sądzicie o tym?

2

Odp: Syndrom sztokholmski w związku

Jest w tym uzależnienie emocjonalne, nie zaraz jakiś syndrom... Choć jak facet lubi spokój, to aż dziwne że wybrał sobie taką awanturnicę!

3

Odp: Syndrom sztokholmski w związku

Dla  mnie to facet jest głupi, mając możliwość wyboru póki jest młody to trzyma się jednej, która nie odpowiada mu tak naprawdę jako człowiek.

4

Odp: Syndrom sztokholmski w związku

Ciekawa sytuacja, coś w tym jest, że to może być ten syndrom, on niby odchodzi ale ciągle wraca...

5

Odp: Syndrom sztokholmski w związku

To raczej uzależnienie emocjonalne, sama znam parę, co tak się rozchodziła i schodziła z 5 razy - i byłam w szoku jak się pobrali... Od tej pory już się nie rozchodzą, a więc ślub pomógł na tą przypadłość...

6

Odp: Syndrom sztokholmski w związku

Takie chore klimaty to nie dla mnie, ale wiele kobiet nie ma swojego zdania i idzie na to...