1

Temat: Facet z dzieckiem

Coraz więcej facetów samotnie wychowuje dziecko/dzieci. Sama znam dwóch, którzy nie mogą sobie przez to znaleźć partnerki, no bo która będzie chciała wychowywać cudze, mogąc mieć swoje - a jak nie chce swoich to też nie polubi obcych...
Jak myślicie, czy taki facet ma szansę poznać kobietę i stworzyć nowy związek?

2

Odp: Facet z dzieckiem

Wg mnie to zależy od charakteru faceta, np. jeśli jest skupiony na dziecku to może to odstraszać kobiety, a sam fakt że są dzieci też ich nie zachęca... Ale gdyby facet był fajny to dlaczego nie spróbować?

3

Odp: Facet z dzieckiem

Ma szansę - są bezpłodne kobiety, które mogłyby się spełnić jako mamy w takiej rodzinie....

4

Odp: Facet z dzieckiem

Hmmmm...,  żeby była bezpłodna, lubiła dzieci i akurat ten facet jej się spodobał,  a ją dzieci zaakceptowały - to aż 4 warunki, które muszą zaistnieć razem:) Wykonalne?

5

Odp: Facet z dzieckiem

Inaczej jest jak facet ma dziecko, które wychowuje jego była, a inaczej jak ma je w domu i trzeba się nim zajmować. Dla mnie ta druga opcja jest nie do przyjęcia.

6

Odp: Facet z dzieckiem

Dzieci to nie problem, problemem jest niedopasowanie partnerów - wtedy i dzieci przeszkadzają....

7

Odp: Facet z dzieckiem

> virg11 napisał/a:

> Hmmmm...,  żeby była bezpłodna, lubiła dzieci i akurat ten facet jej się spodobał,  a ją dzieci zaakceptowały - to aż 4 warunki, które muszą zaistnieć razem:) Wykonalne?

Chyba z tym ostatnim jest największy problem. Dorosły prędzej zaakceptuje dziecko, bo bywa dojrzalszy, niż dziecko dorosłego. Tak mi się przynajmniej wydaje...