26

Odp: Miłość - mimo wszystko?

zgadza się, wsparcie i zrozumienie w związku są bardzo ważne.

27

Odp: Miłość - mimo wszystko?

A co powiecie o takim znanym mi związku, gdzie jedno żyje z głową w chmurach a drugie samo musi ogarnąć codzienność i jeszcze iść do pracy, żeby zarobić na utrzymanie domu...? I to drugie to kobieta...
Zastanawiam się, ile ona to jeszcze wytrzyma.

28

Odp: Miłość - mimo wszystko?

masz rację, totalny kanał

29

Odp: Miłość - mimo wszystko?

[quote=malinka]A co powiecie o takim znanym mi związku, gdzie jedno żyje z głową w chmurach a drugie samo musi ogarnąć codzienność i jeszcze iść do pracy, żeby zarobić na utrzymanie domu...? I to drugie to kobieta...
Zastanawiam się, ile ona to jeszcze wytrzyma.[/quote]

Jeśli to robi to widocznie chce, albo uważa, że z innym czy samej to też lepiej nie będzie więc trudno tu coś radzić...

30

Odp: Miłość - mimo wszystko?

Czasem lepiej być z kimkolwiek niż samej, np. wakacje w pojedynkę są przykre.
Nie ma do kogo się uśmiechnąć, gdy usłyszy się fajną piosenkę na ulicy.
Nie ma z kim usiąść do posiłku i wszystkie stoliki w restauracji wydają się za duże.
Nie ma komu robić zdjęć, więc wszystkie wyglądają jak widokówki albo zawierają przypadkowych przechodniów.
Nie ma kogo uściskać na pożegnanie po skończonej wycieczce.
Nie ma nawet kto popilnować bagażu, kiedy chce się iść do łazienki.

Chyba już lepiej byłoby siedzieć w pracy. sad

31

Odp: Miłość - mimo wszystko?

Wg mnie takie oczekiwania to nie  miłość tylko chęć posiadania towarzystwa:) To nie to samo ...

32

Odp: Miłość - mimo wszystko?

Wyproszone zainteresowanie jest nic nie warte - nie żebrze się o miłość i uwagę. Jeśli cię kocha to będzie i  zrobi co może żeby być.
Dlatego trzeba odpuszczać tych którzy Cie nie chcą.
Szacunek jest ważniejszy niż zainteresowanie.

33

Odp: Miłość - mimo wszystko?

Odradzam czekanie na faceta, który jest skupiony na sobie, jemu to naprawdę nie przejdzie...

34

Odp: Miłość - mimo wszystko?

Albo przejdzie mu jak zobaczy że się starzeje i pora szukać bezpiecznej przystani....