1

Temat: Jak wysłać paczkę do Irlandii

Chciałabym wysłać kilka rzeczy siostrze do Irlandii. Ja się za to zbrać Który kurier obsługuje takie wysyłki?

2

Odp: Jak wysłać paczkę do Irlandii

Jest wiele firm kurierskich, które mają takie usługi w swojej ofercie.

Wysyłałam za ich pomocą paczki już wiele razy. Mój mąż mieszka obecnie w Irlandii bo tam pracuje i wygodniej jest mu nadać rzeczy paczką, nie kupować bagażu rejestrowanego do samolotu, bo jest to dość spory wydatek. Paczki zawsze przychodziły o czasie, wszystko w dobrym stanie. Ceny są niskie ( na stronie jest cennik tak więc mozesz się sama zorientować ile kosztuje wysłanie paczki o jakiej wadze).

3

Odp: Jak wysłać paczkę do Irlandii

ja korzystam zawsze z tej firmy kurierskiej- są szybcy, tani i profesjonalni smile

4

Odp: Jak wysłać paczkę do Irlandii

A patrzyłaś na ofertę DHL? Oni mają również za granicę. Ja wysyłałam tam kilka razy do siostry na zachód. I bardzo często po Polsce.

5

Odp: Jak wysłać paczkę do Irlandii

Może warto w tej kwestii bardziej popytać znajomych? Tego typu polecenia są chyba najbardziej wiarygodne smile

6

Odp: Jak wysłać paczkę do Irlandii

Przez strone euro-paka.pl bardzo szybko można paczkę za granicę. Ja tak zawsze robię i z dostarczeniem paczki nigdy problemów nie było. Jak nadaje do Anglii to średnio 4 dni robocze idzie przesyłka.

7

Odp: Jak wysłać paczkę do Irlandii

Ja ze swojej strony proponowałbym zapoznanie się z tą ofertą [url]https://allekurier.pl/paczki-do-irlandii[/url]

Ostatnio edytowany przez AlleKurier (2017-05-04 08:36:41)

8

Odp: Jak wysłać paczkę do Irlandii

Do Irlandii nigdy nie wysyłałam, jeśli jednak chodzi o wysyłkę do Niemiec to mogę polecić najróżniejsze gabaryty paczek, nawet do ponad 30 kg, a co najważniejsze - paczka jest na miejscu zazwyczaj w przeciągu 48 godzin wink Czasami korzystając z usług kurierskich na terenie Polski trzeba czekać dłużej wink

9

Odp: Jak wysłać paczkę do Irlandii

Może zapytaj w tej kwestii znajomych? To może być naprawdę bardzo dobre źródło wiedzy smile

10

Odp: Jak wysłać paczkę do Irlandii

Też jestem tego zdania...

11

Odp: Jak wysłać paczkę do Irlandii

No ja też bym postawiła na [url=https://www.dhlparcel.pl/content/dhl_parcel_poland/pl/business-customers/international-parcels/shipping.html]paczki międzynarodowe do Irlandii[/url] od DHL. Spora część mojej rodziny mieszka w tym kraju i też są za dhl-em.

12

Odp: Jak wysłać paczkę do Irlandii

A poczta ci nie wyśle?

13

Odp: Jak wysłać paczkę do Irlandii

Poczta może i wyśle, ale zabuli za to ładnie... Zwłaszcza po niedawnych podwyżkach cen. Ja raz wysłałam paczkę do Anglii i następnym razem szukałam już alternatywy dla poczty. Namiary na kuriera dostałam od kolegi z firmy, bo oni często z takich przesyłek korzystają - [url]http://www.latajacepaczki.pl/.[/url] Paczuszka doszła do Anglii w 3 dni cała i szczęśliwa wink

14

Odp: Jak wysłać paczkę do Irlandii

Szkoda, że paczkomaty nie działają poza Polskę big_smile

15

Odp: Jak wysłać paczkę do Irlandii

Zajrzyj sobie oferty kurierów. Sądzę, że większość firm kurierskich posiada w swej ofercie przesyłki zagraniczne.

16

Odp: Jak wysłać paczkę do Irlandii

Na pewno to koszt powyżej 50 zł, ale warto porównać ceny bo różnica może być spora w ofertach

17

Odp: Jak wysłać paczkę do Irlandii

Dhl express jest ok, korzystałam i było bez problemów.