26

Odp: Akcje Charytatywne w sieci i realu

Macie zbędne książki? Oddajcie je na lipcową aukcję charytatywną w Pszczewie! Dochód pomoże chorej na SMA Mirce Górnej w leczeniu i rehabilitacji!
Zbiórka książek trwa do końca czerwca - kontakt:
[email protected]

27

Odp: Akcje Charytatywne w sieci i realu

Świetna akcja, będę miała parę książek dla niej

28

Odp: Akcje Charytatywne w sieci i realu

Super inicjatywa smile Jak widać pomaganie innym wcale nie musi nas wiele kosztować... ani czasu, ani wysiłku. Wystarczy oddać kilka książek z półki.

29

Odp: Akcje Charytatywne w sieci i realu

Ja kupuję często rzeczy z takich licytacji, gdzie dochód idzie np. na leczenie dzieci...

30

Odp: Akcje Charytatywne w sieci i realu

A jaką masz pewność, ile fundacja bierze z tego na swoje potrzeby? Bo ja widziałam na stronie fundacji Pomagamy z pasją (dawniej Fundacja Dietering), że w regulaminie nie było podane, ile procent ze zbiórek idzie na funkcjonowania fundacji, co wygląda dziwnie i mnie całkowicie zniechęca do pomocy takim fundacjom... Dokładnie w tej chwili jest tam napisane tak:
"Z przekazanych środków dla podopiecznego, fundacja pobiera ......% na pokrycie kosztów administracyjnych".
No nie mogą się zdecydować chyba...D

31

Odp: Akcje Charytatywne w sieci i realu

I tak się zniechęca darczyńców, jak oni widzą, że coś tu jest chyba grubymi nićmi szyte...
Wspomniana fundacja chyba już nie działa, w każdym razie strona www nie działa - czyli pasja się wypaliła;)