1

Temat: Najlepszy kamień budowlany

Szukacie dobrych kamieni budowlanych? Nie wiecie jaki kamień budowlany byłby dla was najlepszy ? Według mnie jedną z najlepszych opcji jest kamień który pochodzi rodem z Indii - w swojej ofercie ma go firma w Polski, niezłą ofertę posiadają. Co myślicie o tym kamieniu, mieliście kiedyś z nim styczność, warto go zastosować u nas w Polsce ?

2

Odp: Najlepszy kamień budowlany

Kamień fajnie wygląda w ogrodzie czy na działce, ale budynki to wolę z cegły...

3

Odp: Najlepszy kamień budowlany

Mi też się podoba cegła, ale nie wszędzie ma zastosowanie.  Jest też fajny kamień do elewacji, do ogrodu oraz kamienne parapety i stopnie schodów.

4

Odp: Najlepszy kamień budowlany

cegła to solidny kamień więc nie powinien zawieść.

5

Odp: Najlepszy kamień budowlany

Tak, cegła jest zdrowa, nie ma tych domieszek niewiadomego pochodzenia co pustaki, gdzie można dodać prawie wszystko i nie będzie widać.... Oczywiście buduje się z niej wolniej, ale za to efekt jest wizualnie bardzo fajny:)

6

Odp: Najlepszy kamień budowlany

Ja lubię granit - we wnętrzach jak i na zewnątrz domu.

7

Odp: Najlepszy kamień budowlany

Granit jakoś mi się jakoś nie widzi we wnętrzu domu, może gdzieś poza - np. w ogrodzie czy na jakieś zewnętrzne schody. A kamienne budynki mają swój urok ale to fajnie wygląda w Dalmacji czy podobnych klimatach.

8

Odp: Najlepszy kamień budowlany

Lubię taki kamień, z jakiego są budowane domy w Hiszpanii, super odcień piaskowca!