26

Odp: Prezent dla chłopca

Gry planszowe teraz są bardzo modne. Ja sama grywam w nie ze znajomymi.

27

Odp: Prezent dla chłopca

Mój mąż od niedawna ćwiczy judo. Na początku podchodziłam do tego sceptycznie, bo jestem pacyfistką i nie chciałam, żeby walczył, ale w końcu zrozumiałam, że jest to rodzaj sportu, który jest jego wielką pasją. Niedługo mój mąż będzie miał urodziny i chciałabym mu kupić coś praktycznego. Pomyślałam o kimonie. Tutaj mają bardzo duża ofertę kimon w niskich cenach. Jednak nie za bardzo wiem, które wybrać. Może któraś z Was zna się na sportach walki i kimonach?

Ostatnio edytowany przez mezzanine (2016-04-11 08:25:43)

28

Odp: Prezent dla chłopca

Myślę, że uniwersalnym prezentem są Taki plecak spodoba się 9-cio latkowi, zwłaszcza jeśli postawisz na model młodzieżowy. Nie szalej z kolorami - kup coś w neutralnej czerni, granacie czy szarości. Z dużą ilością kieszeni smile Przyda się do szkoły, na rower czy na wycieczkę.

29

Odp: Prezent dla chłopca

Moze słodycze i np. ubrania?

30

Odp: Prezent dla chłopca

Jestem zdania, żeby kupić mu jakąś porządną pamiątkę jak zegarek z tego sklepu  Skoro nie widujecie się często, to taka pamiątka będzie dla niego bardzo wartościowa.

31

Odp: Prezent dla chłopca

A ile ma lat? Tutaj macie stronę z. Myślę, że warto skorzystać z podpowiedzi. To sklep online Urwis z zabawkami, więc wiedzą, co dzieciaki w tym wieku najbardziej lubią. Zerknijcie!

32

Odp: Prezent dla chłopca

Dla kilkuletniego chłopca na prezent powinny się nadać figurki z postaciami jakiejś znanej serii filmów, np. gwiezdnych wojen, na jest trochę propozycji takich figurek. Dla starszego dziecka proponuję natomiast jakąś elektronikę, może smartwatch?

33

Odp: Prezent dla chłopca

Może jakiś fajny gadżet dla dzieci? Zobacz:  Smartwatch jest dobrym rozwiązaniem. Dziecko będzie miało fajny gadżet, a Ty będziesz miał kontrolę nad tym, gdzie znajduje się dziecko.

34

Odp: Prezent dla chłopca

Fajnym pomysłem na prezent są gry planszowe. Warto kupić coś, co oderwie od komputera smile Może tradycyjnie piłka? Na pewno też z klocków się ucieszy każde dziecko. Tu widziałam kilka ciekawych pomysłów na prezent dla dziecka .

35

Odp: Prezent dla chłopca

Zależy wszystko od tego, czym się interesuje...

36

Odp: Prezent dla chłopca

Latem sprawdzi się wytrzymały bidon, bo chłopcy lubią takie gadżety.

37

Odp: Prezent dla chłopca

Są świetne zestawy z klockami Lego, i książeczkami - warto w ten sposób  rozwijać w chłopcach chęć do czytania:)

38

Odp: Prezent dla chłopca

Puzzle są fajne dla chłopaków