26

Odp: Antyperspirant

Huh, tu ktoś ostro popłynął w opinii wink  [url]https://urodaizdrowie.pl/ziaja-bloker-cichy-morderca[/url]
Cichy morderca smile

Pamiętać należy o tym, przy stosowaniu takich specyfików, że to produkty przeznaczone na nadmierną potliwość, a nie taką zwykłą, i nie powinno się ich stosować na stałe.

Chlorek glinu (czyli te sole aluminium) w reakcji z cząsteczkami potu tworzą jakby zaporę zatykającą gruczoły potowe i sprawiającą tym samym, że na zewnątrz wydziela się go mniej. W blokerach jest tych soli więcej niż w zwykłych antyperspirantach. O tyle więcej, że taki bloker może działać nawet przez kilka dni.

Tu warto sobie zadać pytanie, czy powinnyśmy sięgać po antyperspiranty z chlorkiem glinu, na których jest napis 48h, czy może lepiej 24h, bo zapewne te pierwsze mają składnika więcej. Ciągłe stosowanie blokerów sprawia, że gruczoły są do tego stopnia zatkane, że może to podobno doprowadzić do stanu zapalnego hmm

27

Odp: Antyperspirant

rewelacyjny jest antyperspirant z soli wulkanicznej . Zamawiałam go w Kontigo ale serio nie mam już kłopotu z nadmierną potliwością

28

Odp: Antyperspirant

No to ja odkryłam ostatnio antyperspirant bielendy do stóp, mam na myśli te dwuetapowe skarpety z glinką i aktywnym węglem. Smarujesz, nakładasz skarpety, godzinkę trzymasz na stopach i to faktycznie działa smile

29

Odp: Antyperspirant

Antyperspiranty w sprayu z garniera, te z minerałami.

30

Odp: Antyperspirant

Od lat rexona. Lubię tę kulkę.

31

Odp: Antyperspirant

A próbowałyście olejków eterycznych? Można wymieszać z ulubionym kremem i zastosować pod pachami:)

32

Odp: Antyperspirant

Teraz mam taki dezodorant konopny w kremie, ciekawy zapach

33

Odp: Antyperspirant

A są w nim jakieś substancje zapachowe czy tylko naturalny zapach?

34

Odp: Antyperspirant

Pachnie konopiami, nie ma sztucznych zapachów w nim. Po prostu blokuje pocenie dzięki swojemu składowi a nie tłumi zapach potu

35

Odp: Antyperspirant

Muszę go spróbować. Przynajmniej zapach antyperspirantu nie będzie się kłócił z perfumami, bo nie wszystkie zapachy, które mam, są intensywne. Co prawda antyperspirant czuję tylko jak podnoszę ręce, no ale mimo wszystko. Podpowiesz, który to? Bo jak szukam to okazuje się, że jest tego trochę.

36

Odp: Antyperspirant

Zwykle produkty z CBD mają taki zapach, a ten akurat jest z hemp king

37

Odp: Antyperspirant

O rety, towar z wyższej półki big_smile

38

Odp: Antyperspirant

A używałyście dezodorantu w kamieniu? Ja mam taki kryształ, trzeba go zwilżyć i pocierać pachy...