1

Temat: Czy biotyna stosowana na włosy coś daje?

Trochę poczytałam o tym zabiegu: iotyna na włosy i wydaje mi się, że moje długie włosy mogłyby nieco zyskać po tym zabiegu, co myślicie dziewczyny? a może stosowałyście już biotynę na włosy?

2

Odp: Czy biotyna stosowana na włosy coś daje?

Najwięcej daje odpowiednia dieta i mycie dobrym szamponem, do tego dobra odżywka. Jak nie chorujemy to nie ma sensu brać suplementów, włosy i bez nich sobie poradzą, a kasa zostanie w portfelu...

3

Odp: Czy biotyna stosowana na włosy coś daje?

Ja brałam duuugo biotebal naprawde widac efekty jeszcze w połączeniu z inoar bombar też ma biotynę to włosy bardzo szybko rosną :)

4

Odp: Czy biotyna stosowana na włosy coś daje?

Biotyna to cudowny składnik, jeśli dobrze się go używa. Najlepiej jest wchłaniania np. przez kroplówki. Słyszałyście o tym, dla mnie nowością są kroplówki witaminowe. W ich składzie jest np. między innymi biotyna. Chyba zapiszę się na taki zabieg u siebie w Krakowie. Co Wy na to?

5

Odp: Czy biotyna stosowana na włosy coś daje?

O biotynie nie słyszałam. W sumie sama teraz szukam sposobów na wzmocnienie włosów i zapobieganie ich wypadaniu.
Podobno robimy taki błąd, że wybieramy suplementy zamiast leków - tak wyczytałam gdzieś.
No więc z leków dostępnych bez recepty, to jest np. Mediceuticals. Ponoć hit wśród trychologów - daje bardzo dobre efekty.
Czytałam o nim, że nawet można go brać w czasie chemioterapii i zapobiega wtedy łysieniu.
Może lepiej właśnie wybrać taką opcję?

6

Odp: Czy biotyna stosowana na włosy coś daje?

Najwięcej daje systematyczne dbanie o włosy, dobra odżywka, delikatne traktowanie ,nie suszenie suszarką..

7

Odp: Czy biotyna stosowana na włosy coś daje?

Oczywiście biotyna pomaga, ale trzeba dbać też o włosy np. dietą, delikatnym czesaniem itp.