101

Odp: siedzący tryb życia

Polecam bieganie, jogę, pilates, albo zajęcia, które właśnie nazywają się :zdrowy kręgosłup" smile Bardzo fajne, coś z pilatesa, coś z rozciągania. Dobrze działa

102

W siedzącym trybie życia najgorsze to są jednak hemoroidy hmm wstydliwa sprawa, boję się o nich powiedzieć lekarzowi. na szczęście znalazłam ostatnio środek: [url]https://hemorend.pl/[/url] i póki co, świetnie sobie radzi ze wszystkimi objawami smile

103

zgadzam się, sporo osób nie wie albo nie mówi albo ignoruje ten ból. Miałam to samo i trochę za późno się za to wzięłam. Tez brałam hemorend i pomógł po jakimś czasie, bierze się 3 razy dziennie. Na szczęście jest na składnikach naturalnych, korzeń lotosu, lukrecji itd wiec spełnia moje wymagania smile

104

Niech ktoś weźmie i mnie wstanie big_smile
Kiedy nadchodzi weekend jedni zaczynają żyć, inni kładą się do łózka, jak ja big_smile

105

Po co..? Leżący tryb życia jest o wiele przyjemniejszy niż siedzący;) Zwłaszcza w towarzystwie wink

106

ja niestety prowadze bardzo siedzacy tryb pracy,do tego jakies przekąski w pracy i niestety miałam problem z zaparciami, ale dzięki blonnikowi udało mi się pozbyć tych nie przyjemnych skutków ubocznych podjadania przekąsek

Ostatnio edytowany przez lansik8 (2017-05-08 16:38:39)

107

Staram się codziennie spędzić godzinkę w ruchu, spacer czy większe sprzątanie jak nie ma pogody, załatwia sprawę

108

Mam cel: 10.000 kroków dziennie do przejścia.. + albo - 2.000 kroków smile Zawsze kilka spacerów z psem plus też do pracy, z pracy, do sklepu i tak się chodzi.