1

Temat: Gdzie kupić akcesoria do farbowania włosów?

Witajcie!

ostatnimi czasy z uwagi na dużą ilość pracy zaniedbałam siebie i swój wygląd. Postanowiłam zadbać o swoją twarz i włosy - znalazłam już fajny sklep z naturalnymi kosmetykami więc twarz mam z głowy. Szukam jednak jeszcze miejsca gdzie mogłabym kupić profesjonalny sprzęt fryzjerski do farbowania włosów - mówię to takiej misce do mieszania farby, pędzelku, fartuchu ochronnym itp. Dzięki takiemu rozwiązaniu będę mogła sporo zaoszczędzić bo same wiecie ile taka wizyta u fryzjera potrafi kosztować...

2

Odp: Gdzie kupić akcesoria do farbowania włosów?

Witaj jeśli chodzi o pielęgnacje włosów to najlepsze kosmetyki posiadają fryzjerzy i tam trzeba się zaopatrzac. Są to profesjonalne kosmetyki i naprawdę dobrej jakości. Na przykład Revlon. Dobre i markowe. Polecam.

Ostatnio edytowany przez otrebka (2015-07-15 20:20:46)

3

Odp: Gdzie kupić akcesoria do farbowania włosów?

Skoro szukasz gadżetów i kosmetyków do włosów to najlepszym wyjściem według mnie jest hurtownia z akcesoriami fryzjerskimi lub ewentualnie sklep fryzjerski, tam kupisz najtaniej i w zasadzie wszystko w jednym miejscu, no i wygodne zakupy bez wychodzenia z domu też są przecież zachęcające:) Pamiętaj, aby wybierać farby dobrej jakości, które nie niszczą struktury włosów:)

4

Odp: Gdzie kupić akcesoria do farbowania włosów?

Hurtownia to niezbyt dobry pomysł, ponieważ oni zazwyczaj nie specjalizują się w sprzedaży detalicznej... Skupić się powinnaś na sklepach w necie, detalicznych, z akcesoriami fryzjerskimi, jak na przykład ten:  a najlepiej na sklepach nowych, to wtedy można liczyć na promocje, w celu pozyskania klienta:-) Oni na tym korzystają, i my na tym korzystamy:-) wilk syty i owca cała:-)

Ostatnio edytowany przez Katrinatropik (2015-07-29 21:22:49)

5

Odp: Gdzie kupić akcesoria do farbowania włosów?

Takie rzeczy kupisz w każdym fryzjerskim sklepie internetowym a jest ich mnóstwo więc nie powinnaś mieć problemu, sama bardzo często korzystam z takich sklepów kupując szampony, odżywki do włosów czy inne rzeczy, ostatnio nawet kupowałam prostownicę do włosów, ale nie mam jakiegoś sprawdzonego sklepu kupuje tam gdzie jest taniej i w sklepie który ma dobre opinie

6

Odp: Gdzie kupić akcesoria do farbowania włosów?

No właśnie w hurtowniach już pytałam i owszem znalazłam nawet kilka, które umożliwiają zakup detaliczny ale mają minimalną kwotę zakupów no i niestety ale aż takich sporych zakupów nie planuję robić. Szukałam też w internecie i znalazłam kilka ciekawych rozwiązań jednak zastanawiam się czy to nie są jakieś podróbki - wkońcu cena nie za wysoka i taka łatwa dostępność

7

Odp: Gdzie kupić akcesoria do farbowania włosów?

Po wpisaniu w Google-sprzęt fryzjerski, bardzo dużo stronek się pokazuje, do wyboru smile

8

Odp: Gdzie kupić akcesoria do farbowania włosów?

Spokojnie można poszukac na allegro, albo w sklepach z akcesoriami fryzjerskimi

9

Odp: Gdzie kupić akcesoria do farbowania włosów?

Hairstore.pl polecam mają tam bardzo duży asortyment

10

Odp: Gdzie kupić akcesoria do farbowania włosów?

Fryzomania .pl  Dostaniesz wszystko o czym marzysz smile

11

Odp: Gdzie kupić akcesoria do farbowania włosów?

Wow, cena naprawdę spora, to pewnie jakiś renomowany salon... ale w sumie lepiej w takim salonie i masz pewność, że będzie wyglądać dobrze, niż żeby za pół ceny miał ktoś popsuć efekt.

12

Odp: Gdzie kupić akcesoria do farbowania włosów?

Lepiej pofarbować włosy w dobrym salonie niż iść do taniego i wyjść niezadowolona. Ja już miałam kiedyś akcje po farbowaniu i znajomej mojej mamy i dziękuję. Wolę iść np do Hair Design -i mieć pewność, ze wyjdę zadowolona niż się później męczyć i stresować.

13

Odp: Gdzie kupić akcesoria do farbowania włosów?

jestem tego samego zdania. jak porównasz koszty comiesięcznego farbowania w domu z kwartalną wizytą u fryzjerki to cenowo wyjdzie to podobnie,a jeszcze oddajesz swoje włosy w ręce profesjonalisty.

14

Odp: Gdzie kupić akcesoria do farbowania włosów?

Ja kupiłam dosłownie w zeszłym tygodniu w netto zestaw za 7 zł: 2 pędzle, grzebień z pędzelkiem plus miseczka. smile

15

Odp: Gdzie kupić akcesoria do farbowania włosów?

Ja szperałam ostatnio dużo w internecie, ale ostatecznie kupiłam w Rossmanie smile

16

Odp: Gdzie kupić akcesoria do farbowania włosów?

czego dokładnie potrzebujesz? ja akurat w miejscowości obok mam sklep fryzjerski który zaopatruje wiekszośc salonow w okolicy, ale wcześniej szukałam na allegro i takie rzeczy jak pędzle, miseczki. profesjonalne farby i wody ciężko raczej dostać, raczej tylko akcesoria

17

Odp: Gdzie kupić akcesoria do farbowania włosów?

Znaleźć dobry [url=http://profryzjer.pl/][color=#3F3F3F]sklep fryzjerski[/color][/url] wcale nie jest tak łatwo. Właśnie się o tym przekonałam. Ja nie wiem gdzie fryzjerzy zamawiają swoje produkty, mają jakieś tajemne miejsca czy co. Polećcie jakiś przyzwoity chociaż sklep, może być internetowy. Z góry zaznaczę że w rossie nie mają tego czego potrzebuje. Przeszukałam już chyba cały internet aż już brak mi sił sad

18

Odp: Gdzie kupić akcesoria do farbowania włosów?

Ja kupuję wszystko w drogerii, jakoś nie mam fantazji kupować w salonach po zawyżonych cenach...

19

Odp: Gdzie kupić akcesoria do farbowania włosów?

Ja zamawiam w necie, tylko farby bez amoniaku.

20

Odp: Gdzie kupić akcesoria do farbowania włosów?

U fryzjera też są:)