101

Odp: Deszczowe dni....

Co porabiacie jak pada deszcz?

Ostatnio edytowany przez bodeta (2009-11-20 14:10:10)

102

Odp: Deszczowe dni....

Serdeczne dzięki....naprawdę mi pomogłaś....dziękuję..

103

Odp: Deszczowe dni....

Proszę bardzo.
Jak coś mi jeszcze wpadnie w oko to ci dam znać.
Trzymam kciuki.

104

Odp: Deszczowe dni....

u mnie to dzisiaj typowo wiosenna pogoda słońce pięknie świeciło od rana i do tego ciepło było,tyle że mi organizm wysiadł

105

Odp: Deszczowe dni....

kolacja z moim facetem
kino
pizza plus fajna komedia

106

Odp: Deszczowe dni....

Na deszczowe dni, Internet, TV, radio, książka, gazeta.

107

Odp: Deszczowe dni....

Pod warunkiem, że pogoda nie utrudnia połączenia internetowego. Ale książka sprawdza się zawsze smile I film smile

108

Odp: Deszczowe dni....

Nawet nie chcę myśleć, ze tego lata miałyby mi popsuć humor jakieś deszcze.. To dopiero jest dopuszczalne jesienią!

109

Odp: Deszczowe dni....

Deszczy było sporo. Poza tym nie wiem czy zauwazyłyście ale pogoda się bardzo pogorszyła w ostatnich dniach. Jeszcze kilka dni temu chodziłam w krótkiej bluzeczce... Teraz raczej nie wyjdę w niczym innym jak grubszy sweter. Wyciągnęłam już cieplejszy płaszczyk... Jak jest tak chłodno lubimy sobie z mężem posiedzieć przed kominkiem. Zamontowaliśmy sobie taki kominek elektryczny. Za to nastrój bardzo fajny.

110

Odp: Deszczowe dni....

Kominek fajniutki. Nie kopci i nie zajmuje dużo miejsca, a uprzytulnia pomieszczenie.
U mnie w zastępstwie palą się świece. Samo patrzenie na płomyk sprawia, że robi mi się cieplej. Pod kołdrą termofor, bo jeszcze kaloryfery zimne, a wieczorem ziąb, więc spędzam wieczory okutana szalikiem, w dresowych spodniach i grubym swetrze smile

111

Odp: Deszczowe dni....

Raczej czytam, kiedy pogoda nie zachęca do wyjścia. Szukam też ciekawych artykułów w internecie i nieraz sobie marzę. Na przykład o pracy, która dałaby mi stabilność finansową . W sumie porady, jakie są zaproponowane nie sa nie do spełnienia, wiec może kiedyś i mnie się uda?

112

Odp: Deszczowe dni....

Lubię deszcz jesienią, ale wiosną i latem to zupełnie nie potrafię znaleźć sobie zajęcia na deszczowe dni...

113

Odp: Deszczowe dni....

Latem lubię deszcz, bo obniża temperaturę i jest łatwiej znieść upały jak jest chwila przerwy w postaci opadów...

114

Odp: Deszczowe dni....

Jak dla mnie może padać cały czas byle było te 20 stopni....