26

Odp: czy kiedyś coś znalazłyście?

w śnie kiedyś ukradłam ze sklepu włóczkę na sweter i druty i strasznie się cieszyłam big_smile
jak się obudziłam to się zastanawiałam jaki głupi sen bo nie umiem robić na drutach big_smile

a co do pralek pożerających skarpetki to powinno się przeprowadzić jakieś badania naukowe, bo to bardzo ciekawa teoria big_smile

27

Odp: czy kiedyś coś znalazłyście?

może to była wskazówka, że należy się zabrać za naukę robienia na drutach ? wink

28

Odp: czy kiedyś coś znalazłyście?

ja bym bardzo chciała robić na drutach, szydełkować, szyć... ale czasu mi brak neutral

29

Odp: czy kiedyś coś znalazłyście?

moja mama kiedyś szyła, więc teoretycznie też powinnam mieć to w genach, ale jakoś nigdy się za to nie wzięłam...

30

Odp: czy kiedyś coś znalazłyście?

ja właśnie chyba w genach mam po Mamie smile

31

Odp: czy kiedyś coś znalazłyście?

Ja znalazłam 50 zł obok wypalonego ogniska. Szukałam dalej i nic nie zobaczyłam. To było na wakacjach. Chwilę po mnie przechodził tamtędy mój tato wracający z pieskiem ze spaceru i zobaczył leżące jeszcze 80 zł. Do dziś nie rozumiem jak to się stało, że szukałam w pobliżu i nie widziałam tej forsy.

32

Odp: czy kiedyś coś znalazłyście?

Wczoraj znalazłam 1 grosza na chodniku.

33

Odp: czy kiedyś coś znalazłyście?

Ostatnio jak byłam w weekend majowy na wypoczynku w Zakopanem. W wynajętym domku letniskowym ([url]http://domkikoscielisko.pl[/url]) znalazłam banknot 100 zł. W sumie miła niespodzianka od ludzi poprzednio wynajmujących domek. Grunt to mieć szczęście. Przynajmniej trochę się zwróciło za wyjazd. smile

34

Odp: czy kiedyś coś znalazłyście?

Ja kiedyś znalazłam 50 zł smile

35

Odp: czy kiedyś coś znalazłyście?

Ja znalazłam tylko 20 zł... A ile straciłam...:/

36

Odp: czy kiedyś coś znalazłyście?

Najbardziej wartościowa rzecz, jaką znalazłam, to spory kawałek bursztynu (ok. 4 x4,5 cm) na bałtyckiej plaży

37

Odp: czy kiedyś coś znalazłyście?

Ostatnio znalazłam nad rzeczką w sąsiedztwie dwa kwiatki doniczkowe, które ktoś  po prostu wyrzucił... jeden był połamany, ale drugi udało mi się odratować i rośnie na parapecie:)

38

Odp: czy kiedyś coś znalazłyście?

Ja kiedyś znalazłam fajny kolorowy breloczek, ktoś go wyrzucił w parku bo oderwała się tasiemka, a ja ją naprawiłam i jeszcze mi służy

39

Odp: czy kiedyś coś znalazłyście?

Ciekawa jestem, jak wygląda ten breloczek. Fajnie, że ktoś przygarnia porzucone rzeczy smile

Co do kwiatków, to znalazłam kiedyś na chodniku dwie szczepki. Wyglądały, jakby komuś wypadły, więc się nimi zaopiekowałam.

40

Odp: czy kiedyś coś znalazłyście?

Ja wczoraj znalazłam świeżutkiego i pysznego banana, którego ktoś chyba już nie mógł zjeść, a nie chciał dźwigać:D Szok, że ludzie są w stanie wyrzucić jedzenie w czasach, gdy jest ono takie drogie...