1

Temat: Gdy druga osoba nas zwodzi...

Jakie macie porady na rozwiązanie sytuacji, gdy facet  zwodzi nas co do relacji, w jakiej się znajdujemy - z przyczyn za pewne takich, że nie chce się deklarować jednoznacznie?

Jak nie pozwalać na stawianie siebie w takiej sytuacji, szczególnie gdy to trwa za długo?

2

Odp: Gdy druga osoba nas zwodzi...

Zwykle tak jest że facet jak ma przeczucie. że kobieta go nie zostawi to będzie ją zwodził, a na boku rozglądał się za przygodami...
Najlepiej działa metoda konkurencji - pokazać mu, że nie jest "jedyną opcją", i że mu Ciebie ktoś może sprzątnąć sprzed nosa jeśli nie określi się jasno... Może warto sprawiać wrażenie, że ktoś Ci się podoba, że utrzymujesz z kimś bliski  kontakt i on nie musi o tym wiedzieć?
To powinno faceta zmobilizować.

3

Odp: Gdy druga osoba nas zwodzi...

Myślę, że on po prostu nie jest zainteresowany, kontaktuje się z nudów albo jak ma potrzebę, to nie wróży nic dobrego. Lepiej go zostawić już teraz i nie tracić czasu, bo jest wielu lepszych facetów.

4

Odp: Gdy druga osoba nas zwodzi...

Trzeba też go zacząć zwodzić i odpłacić tym samym...

5

Odp: Gdy druga osoba nas zwodzi...

Szkoda czasu, lepiej go odsunąć od siebie raz na zawsze.

6

Odp: Gdy druga osoba nas zwodzi...

Na faceta ZAWSZE działa to, że pojawi się inny facet koło Ciebie:) Spróbuj a zobaczysz jak zmieni zachowanie.

7

Odp: Gdy druga osoba nas zwodzi...

Dla mnie szkoda czasu na takich niepoważnych ludzi, czy to facetów czy ogólnie jak ktoś dziwnie się zachowuje... Nie mam cierpliwości po prostu.

8

Odp: Gdy druga osoba nas zwodzi...

Nie wiem, czy jest sens starać się o kogoś takiego. Rzeczywiście obawa przed konkurencją pomaga się niektórym z nich ogarnąć i zadeklarować, tylko czy naprawdę chcesz się bardziej zaangażować w coś z kimś, kto albo nie był jeszcze na takie zaangażowanie gotowy, albo nie byłby nigdy, gdyby nie pojawił się konkurent?

9

Odp: Gdy druga osoba nas zwodzi...

Jest w tym jakaś manipulacja, na ile zresztą byłby osiągnięty cel, skoro po jakimś czasie ten ktoś mógłby zmienić obiekt zainteresowań bez większych problemów...?

10

Odp: Gdy druga osoba nas zwodzi...

Takie osoby potrzebują emocji, nudzi ich normalne życie i wchodzenie w związki, pragną być zdobywane... A jeśli trafią na kogoś, kto spełnia ich oczekiwania, to zwodzą go w nieskończoność upajając się tym stanem, ze są dla kogoś aż tak ważni:)

11

Odp: Gdy druga osoba nas zwodzi...

A może warto pobawić się kosztem takiej osoby, udając zaangażowanie a potem nagle zrywając kontakt pod byle pretekstem? Efekt murowany:)

12

Odp: Gdy druga osoba nas zwodzi...

Moim zdaniem nie ma co poświęcać uwagi takiej osobie. Szkoda czasu nawet dla takiej satysfakcji...

13

Odp: Gdy druga osoba nas zwodzi...

A ha bym przedłużyła taki kontakt żeby dowiedzieć się czegoś ciekawego o tego typu ludziach....