1

Temat: Garderoba

Macie garderoby? Nie chodzi mi tyle o osobne pomieszczenie, gdzie trzyma się wszystkie ubrania i buty, ile o taką wielką szafę z zasuwanymi drzwiami przez cały pokój. Macie takie cośko? Mnie się to marzy, ale chyba trzeba mieć duże mieszanie, żeby całą  ścianę zabudować czymś takim, hm?

2

Odp: Garderoba

hym... mam takie dwie szafy, i powiem szczerze że to i tak za mało... wink
co do dużego mieszkania- wcale nie trzeba mieć takowego, aby powstała taka szafa z przesuwanymi drzwiami... smile

3

Odp: Garderoba

Ja bym chciała z rozsuwanymi drzwiami i ogromnym lustrem na nich i żebym mogła sama zamontować pólki jak chcę.
No i musi być duża, ale dzięki niej mogłabym usunąć z pokoju dwa inne meble (duże stojące lustro z szufladkami i szafę na ubrania) i garderobę na kółkach z kąta.

4

Odp: Garderoba

A wiecie co ja bym chciała? Mnie się marzy piękna garderoba, takie jak np. Komandor robi. Przestronna z wieszakami, półkami, lustrem i oświetleniem. Rozsuwane drzwi, o tak! I ścianka na buty.

5

Odp: Garderoba

A ile masz butów? Garderoba albo właśnie tak jak mówisz wielka, pojemna szafa. Bardzo mi się podobają takie, które są wkomponowane w przestrzeń salon, sypialni. Takie meble robi się na zamówienie. Ciotka ma dwie szafy właśnie z zamówienia z Komandora, w przedpokoju drzwi od szafy są z lustrem - bardzo wygodne.

6

Odp: Garderoba

[quote=terinna]Macie garderoby? Nie chodzi mi tyle o osobne pomieszczenie, gdzie trzyma się wszystkie ubrania i buty, ile o taką wielką szafę z zasuwanymi drzwiami przez cały pokój. Macie takie cośko? Mnie się to marzy, ale chyba trzeba mieć duże mieszanie, żeby całą  ścianę zabudować czymś takim, hm?[/quote]

Mamy wink w domu rodzinnym, gdy się jeszcze budowaliśmy, w czasach mojej szkoły, mama do każdego pokoju zrobiła takie szafy, ale różnej wielkości, mniejsze i większe ;p a teraz to chłopak zrobił to samo i właśnie taką na całą ścianę wink wg. mnie jest to bardzo praktyczne i ładnie wygląda wink

7

Odp: Garderoba

Ja od niedawna mam, super sprawa, jest dość wysokie mieszkanie więc garderoba jest wysoka, musi być mini drabinka, ale i tak się z wszystkim nie mieszczę:)

Ostatnio edytowany przez Barbie1290 (2012-09-28 11:31:33)

8

Odp: Garderoba

Mini drabinka? No to ładne masz to mieszkanko. Pięknie, pięknie.

9

Odp: Garderoba

mi się bardzo podobają takie nowoczesne projekty domów, które zakładają osobne pomieszczenie (małe ale gustowne) na garderobę - można sobie tam lokować wszystkie ciuchy i buty dzięki czemu pozostała część domu nie jest zagracana przez szafy, szafki.

10

Odp: Garderoba

Niezły pomysł!

11

Odp: Garderoba

Na moje ciuchy i buty to by się przydała, bo w zwykłej szafie od dawna się nie mieści...

12

Odp: Garderoba

Po ostatnim remoncie udało mi się wywalczyć część jednego dużego pokoju na garderobę:)
fajna sprawa...

13

Odp: Garderoba

Ja nie mam już gdzie upychać ubrań, chyba sobie niedługo sprawię drugą szafę i salon zamienię w garderobę...

14

Odp: Garderoba

Przed świętami porządkowałam szafę i kilka fajnych, ale już nie noszonych ciuszków porozdawałam po rodzinie, mam kuzynki nastolatki to się ucieszyły

15

Odp: Garderoba

Marzy mi się domek z osobnym pomieszczeniem przeznaczonym właśnie na garderobę. Niestety w bloku nie mogę sobie na to pozwolić, dlatego muszę zadowolić się dwiema szafami. Chociaż wydaje mi się, że choćbym nie wiadomo ile szaf miała to i tak nie byłoby się w co ubrać big_smile

16

Odp: Garderoba

Ach ten syndrom Kopciuszka... ja co roku robię przegląd szafy i oddaję nienoszone już ciuszki

17

Odp: Garderoba

Nie ma garderoby, bo mieszkam w blokowym mieszkaniu i szkoda mi 1 pokoju, by tylko tam składować ciuchy.

18

Odp: Garderoba

Mam w przedpokoju sporą szafę wnękową (sięgającą aż do sufitu), ale nie nazwałabym jej garderobą. smile Chciałabym mieć w przyszłości osobne pomieszczenie na ubrania, buty i dodatki. Nie musi być duże, ale żeby było. smile

19

Odp: Garderoba

ja z kolei mam szafę zabudowaną a  rzeczy pochowane są w kartonach. Zakupuje je w firmie NEOPAK

20

Odp: Garderoba

A jak myślicie, jak garderobie prezentowałyby się lustra ?
One - moim zdaniem przynajmniej - pasują właśnie do garderoby, wyobrażam sobie takie lustro podświetlane zamontowane przy toaletce, byłaby to genialna sprawa. Można by było w takiej garderobie się umalować, ubrać, taki kobiecy kącik stworzyć. No i nawet małe pomieszczenie zmieściłoby coś takiego, ponieważ wymiar lustra można sobie wybrać, także z tym na pewno nie byłoby problemu. Może któraś z Pań obecnych tu na forum ma takie akurat lustro i zechce się podzielić wrażeniami? wink Bo to można nawet obok szafy garderobianej powiesić, tak myślę. W sypialni na przykład.

21

Odp: Garderoba

My mamy garderobę i nie żałuję. Przynajmniej w pokoju nie musze miec szafy wink

22

Odp: Garderoba

Wcale nie musisz mieć dużego mieszkania,właśnie o to chodzi, że robiąc szafę na wymiar, można odpowiednio zagospodarować przestrzeń lub wnęki. Ja mam niewielkie mieszkanie  . Wierz mi, że wreszcie mogę pomieścić mój cały dobytek. Teraz są rewelacyjne systemy przechowywania, które naprawdę ułatwiają życie i pozwalają wykorzystać przestrzeń co do centymetra.

23

Odp: Garderoba

Ja jestem na etapie remontu mojej garderoby. Niedawno przeprowadziłam się do nowego mieszkania i mam tam jeden wolny pokój, który postanowiłam przerobić na garderobę, bo w poprzednich mieszkaniach zawsze miałam problem z poupychaniem moich ubrań i butów. Mam już jedną dużą szafę i zastanawiam się jeszcze nad dokupieniem takiej szyny na buty i drobiazgi.  jest bardzo ładna i będzie mi pasowała do wnętrza,  ale mam wątpliwości. Mam dużo rzeczy i boję się, że się w tej szafie nie pomieszczą, ale z drugiej strony nie wiem, czy jak to wstawię to pokój nie będzie się  wydawał zagracony. Może lepiej rozejrzeć się za jakimiś pojemnikami i koszami?

24

Odp: Garderoba

Obecnie mam 2 szafy ubrań i marzę o osobnym pokoju na nie i na buty, których też uzbierałam ok. 30 par... Niestety w bloku to niemożliwe, przy 50 m2...

25

Odp: Garderoba

U mnie została jedna po wiosennych porządkach. Nie widzę sensu trzymać w domu rzeczy, których i tak nie noszę.