1

Temat: stół słodkości

Fajna jest  opcja ze stołami ze słodyczami - u mnie się to mega sprawdziło! smile

2

Odp: stół słodkości

Na weselu każdy chce jeść coś konkretnego, a zwykle dzieci jest niewiele, bo to nie kinderbal... Ja tam wolę stół chłopski, szyneczki i wędzonki, i do tego zdrowy samogon, po którym nie ma kaca:)

3

Odp: stół słodkości

Ja akurat stół słodki mam w ofercie restauracyjnej, płace chyba dodatkowo 6zł/os + fontanna czekoladowa ze smakołykami 400zł, od siebie tylko dekoracje zapewnie aby wszystko pasowało pod kolorystykę weselną big_smile.

4

Odp: stół słodkości

A jaki obrus kupić na taki stół? Znajdę jakiś taki bardziej elegancki?

5

Odp: stół słodkości

Ja szukam na poprawiny obrusu w rozsądnej cenie ponieważ mamy długi stół i będę potrzebowała pare sztuk. Szukam czarno białego w paski wink jakby ktoś gdzieś widział to dajcie znać wink

6

Odp: stół słodkości

Słyszałam już kiedyś o takim pomyślę i uważam, że to świetny pomysł, na pewno wszystko będa z tego korzystali tym bardziej jak to będzie z fontanną czekoladową. Myślałam też kiedyś o tym żeby wynając ekipę pirotechniczna  i zrobić kilka fajnych pokazów z efektami specjalnymi a na końcu duży pokaz sztucznych ogni, najbardziej podobały mi się zdjęcia z pokazów Click Pyro & Art

7

Odp: stół słodkości

Jeśli będzie dużo dzieci, to fajnie byłoby też zapewnić bardziej typowe słodycze, a latem - lody:)

8

Odp: stół słodkości

Ostatnio modne są różnego rodzaju babeczki. Ważne aby było dużo i bardzo kolorowo. Jak byłam na weselu to były hitem smile

9

Odp: stół słodkości

Tylko jak są dzieci na weselu to taki stół ma sens, inaczej wystarczą ciasta na stołach