1

Temat: Nasze wyznania

Hej,
jesteśmy po Walentynkach, a wiosna za pasem, więc sezon na zakochiwanie się czas zacząć:) Jeśli chcecie coś miłego komuś przekazać, to tu jest na to miejsce - piszcie co - i kto - Wam leży na sercu!

2

Odp: Nasze wyznania

Chciałabym wyznać pewnemu Pawłowi, że w błękicie jego oczu po prostu tonę...

3

Odp: Nasze wyznania

Podoba mi się ktoś, nie zdradzę kto, bo dla wszystkich jest to tajemnicą, ale powiem Wam, że bardzoooo mnie to cieszy, bo to niepodważalny dowód, że mam ostatni związek za sobą big_smile

Minęło wiele miesięcy i najtrudniejsze było dla mnie to, że mimo zakończenia związku i świadomości, że był on nieudany i udany być nie mógł i już nigdy z nim nie będzie nic i nawet nie chcę, żeby było, nie mogłam się uwolnić od poczucia smutku. Nie mogłam przestać myśleć o kimś, o kim wiedziałam, że nie warto poświęcać mu energii i czasu. Było mi tak bardzo szkoda, że nie wyszło sad Ten związek wiele mnie kosztował, zwłaszcza straconych szans i wiele w moim życiu zniszczył. I jeśli teraz wreszcie poczułam zainteresowanie w kierunku innego mężczyzny, to jest to dla mnie dowód na to, że się uwolniłam. I nie, nie na zasadzie, że lekarstwem na miłość jest druga miłość. Nic z tych rzeczy, nie pocieszam się po rozstaniu, to nie to i nie planuję nic z tym całkiem fajniutkim facetem, tylko po prostu cieszy mnie, że potrafię znów spojrzeć na jakiegoś mężczyznę jak kobieta smile

4

Odp: Nasze wyznania

Wyznaję... że jest mi fajnie teraz, tak jak jest:)
Facet może być albo nie być w moim życiu, najważniejsze że dobrze mi ze sobą:)

5

Odp: Nasze wyznania

Nikt nie jest czyjąś połówką
Każdy człowiek jest jakąś pełnią...

Czy mi również ofiarujesz różę jak jej?
Nie czekaj jednak by przychodzić tak późno...

6

Odp: Nasze wyznania

Wyznaję, że chciałabym się zakochać jeszcze tej wiosny ...:)

7

Odp: Nasze wyznania

Wyznaję, że bardzo spodobały mi się czyjeś oczy... Ale On jeszcze o tym nie wie...

8

Odp: Nasze wyznania

Wyznaję, że w tej chwili nie mam nikomu nic do wyznania big_smile

9

Odp: Nasze wyznania

Wyznaje że jestem w bardzo dobrym momencie swojego życia:)