76

Odp: Co Was pociąga u mężczyzn?

Współczesna cywilizacja wymaga od mężczyzny atrakcyjnej pracy, wysportowanej sylwetki, gotowania, powodzenia u kobiet, niebanalnego hobby (latem deska, zimą deska, skakanie na bungee, gra w krykieta, poker, bourbon i cygaro do późnych godzin porannych), miłości do dzieci, czytania im bajek, błyskotliwej ars amandi, znajomości komputera, bycia przystojniejszym od diabła i bycia złotą rączką....
Idealny mężczyzna, tak samo jak i idealna kobieta są bardzo samotni w swoim świecie, gdzie nie ma miejsca na najmniejszą pomyłkę. Ratować ich może tylko picie i dragi.

77

Odp: Co Was pociąga u mężczyzn?

Chcę bliskości i zaufania, przyjaźni i partnerstwa, ale nie tracąc przy tym wolności i poczucia własnej tożsamości. Ludzie wciąż chcą się nawzajem zmieniać, przeradza się to z czasem w walkę, ciągłe próby narzucania swojej woli i poszukiwania satysfakcji ze zwycięstwa, stałego udowadniania sobie czegoś.

78

Odp: Co Was pociąga u mężczyzn?

Musi być zaradny. Ciamajdy nie zniosę tongue

79

Odp: Co Was pociąga u mężczyzn?

Uwielbiam mężczyzn za to że są inspiracją do wielu dobrych rzeczy...są mądrzejsi pod każdym względem, na każdym poziomie...ich siła tkwi paradoksalnie w ich prostocie.

80

Odp: Co Was pociąga u mężczyzn?

Mnie ostatnio pociąga ich siła - a raczej to, z jaką łatwością robią to, co jest ponad moje siły:)

81

Odp: Co Was pociąga u mężczyzn?

Lubię jak facet jest zadbany, elegancki. Odrzuca mnie niechlujstwo, otyłość, nieogolona twarz... Ostatni widzę w mojej okolicy, jak tacy otyli faceci prowadzają się z niezbyt atrakcyjnymi cudzoziemkami ze Wschodu, bo Polki ich po prostu nie chcą...

82

Odp: Co Was pociąga u mężczyzn?

Lubię jak jest fajnie ostrzyżony...