1

Temat: Co zrobić,żeby chlopak sam ode mnie odszedł?

Ja już próbowałam odejść,ale to się kończy przemocą i agresją. On jest osobą niebezpieczną i mną gardzi, okazuje mi to codziennie.
Uważa że go zdradzam,co jest nieprawdą.
Chciałabym, żeby znalazł sobie kogoś nowego, byleby był z dala ode mnie.

Proszę o pomysły,co zrobić, żeby dał mi spokój?

2

Odp: Co zrobić,żeby chlopak sam ode mnie odszedł?

Możesz zacząć nie dbać o siebie, może to go zrazi...?

3

Odp: Co zrobić,żeby chlopak sam ode mnie odszedł?

Traktuje Cię tak, bo mu na to pozwalasz.... Musisz być konsekwentna i sama odejść, bo czekanie az on to zrobi może za długo potrwać. Będąc z nim też jesteś zagrożona, więc lepiej zgłosić to na policję i jeśli nie przestanie Cię nękać, to natychmiast ubiegać się o zakaz zbliżania do siebie.

4

Odp: Co zrobić,żeby chlopak sam ode mnie odszedł?

zgłoś to na policję, to że jest agresywny, że Cię psychicznie wykańcza. Idź do prawnika i zapytaj jakie kroki prawne podjąć żeby się od niego raz na zawsze uwolnić

5

Odp: Co zrobić,żeby chlopak sam ode mnie odszedł?

Sam nie odejdzie, bo tacy ludzie żerują na czyjejś bezsilności. I lepiej, żeby nie znalazł następnej ofiary, nie życz nikomu tego, co sama teraz z nim przeżywasz.

Mieszkasz z nim?

Dziewczyny mają rację, powinnaś to zgłosić na policji. Jakiekolwiek tłumaczenie mu, że nie zdradzasz, nie ma sensu, bo jest owładnięty swoją obsesją i w każdym szczególe znajdzie poparcie swojej chorej tezy. W Twoich ciuchach, kosmetykach, w zachowaniu, spojrzeniu, zaprzeczeniu, we wszystkim.

6

Odp: Co zrobić,żeby chlopak sam ode mnie odszedł?

Racja, nie wolno da się tak traktować, nie jesteś jego własnością!

7

Odp: Co zrobić,żeby chlopak sam ode mnie odszedł?

Dzięki, pomogłyście mi podjąć decyzję, chociaż od dawna nie chcę już z nim mieszkać, ale dotąd po prostu bałam się odejść, bo groził, że mnie wszędzie znajdzie... Ale wszystko będzie lepsze niż znoszenie go codziennie... W realną pomoc policji jakoś nie wierzę, pewnie tylko założą niebieską kartę i umyją ręce, bo na nich działają dopiero drastyczne sprawy...

8

Odp: Co zrobić,żeby chlopak sam ode mnie odszedł?

Podsunąć mu jakąś laskę, żeby wyszło, że jest niewierny;)

9

Odp: Co zrobić,żeby chlopak sam ode mnie odszedł?

Olewać go, nie przychodzić na spotkania, pokazać mu się parę razy bez makijażu i sam się zrazi smile

10

Odp: Co zrobić,żeby chlopak sam ode mnie odszedł?

Jeśli tylko jest gdzie, to trzeba uciekać od takich typów. Grożą, bo widzą, że to skuteczne, że dziewczyna się boi, że można ją w ten sposób zatrzymać...

11

Odp: Co zrobić,żeby chlopak sam ode mnie odszedł?

Można go jakoś ośmieszyć, wpłynąć mu na ambicję, chyba każdy się w końcu zrazi i obrazi?...

12

Odp: Co zrobić,żeby chlopak sam ode mnie odszedł?

Dać mu lek na potencję z tekstem. Nawet to ci nie pomoże big_smile

13

Odp: Co zrobić,żeby chlopak sam ode mnie odszedł?

Żeby dostać odpowiedź: "Przy takiej jak ty mi nie staje?" tongue Złośliwość to miecz obosieczny.

14

Odp: Co zrobić,żeby chlopak sam ode mnie odszedł?

Myślę, że obojętność zrazi prędzej czy później każdego ,wcale nie trzeba złośliwości...

15

Odp: Co zrobić,żeby chlopak sam ode mnie odszedł?

Wg mnie lepiej porozmawiać otwarcie, to robi zawsze lepsze wrażenie niż "wojna podjazdowa"...

16

Odp: Co zrobić,żeby chlopak sam ode mnie odszedł?

Czasem powoli się ludzie od siebie oddalają i potem już nie ma nawet o czym mówić...