1

Temat: wygodne buty

czy wasze buty ślubne były wygodne, sprawdziły się przez cąłą noc tańczenia?

2

Odp: wygodne buty

Najlepiej po północy zmienić buty na wygodniejsze, przecież żadne szpilki nie są wygodne

3

moje były bardzo wygodne smile) to zależy z jakiej masz firmy i z jakiego materialu, ja swoje kupiłam w Uni But i byłam mega zadowolona

4

Moje też były bardzo wygodne i wcale za nie dużo nie zapłaciłam. Zobacz sobie - to hurtownia z ubraniami i butami. Myslę, że coś dla siebie tam znajdziesz jeśli nie do ślubu to na co dzień.

5

Szpilkeczki moim zdaniem mogą być wygodne, ale pod warunkiem, że nie będą miały zbyt wysokiego obcasa. Sama jakiś czas temu tak trochę z ciekawości oglądałam ofertę butów ślubnych  i powiem Wam, że takie w kolorze ecru są  po prostu przepiękne i na pewno będą wygodne. Z resztą w ofercie tej firmy można znaleźć także śliczne, tradycyjne. białe butki.

6

Na wiosnę będę chodziła głównie w botkach. Jak dla mnie są zdecydowanie najbardziej wygodne i przy okazji tanie, a na pewno jestem zdecydowaną przeciwniczką szpileczek na co dzień. Mam od Merg jedne bardzo wysokie, ale to na specjalne okazje.

7

Jedne z bardziej wygodnych butów jakię mogę Ci polecić to trapery marki Palladium.
Mają bardzo duży wybór więc na pewno znajdziesz coś co Ci się spodoba smile

8

Ja myślałam o oddychających butach Geox na podróż poślubną. Lecimy do Paryża i na pewno dobre buty się przydadzą. Mamy zamiar całymi dniami zwiedzać miasto smile Pewnie kupię tez jakieś sandałki ale myślę, że do zwiedzania najlepsze będą pełne buty.

9

Ładne buty nie muszą kosztować aż tak wiele - pytanie o budżet. Ładne buty, a w normalnych cenach. Dobierajcie obuwie pod swój charakter - i bez nastawienia na konkretną nazwę.

10

Wygodne buty? Trampki!  znajdziecie bardzo luksusowe, znanych marek. Jak nie przypadły Wam do gustu te, to w sklepie by Motyl możecie zamówić inne, widoczne na stronie producenta. Moim zdaniem to świetna opcja.

11

Miałam wygodne buty na moim ślubie i przetańcowałam w nich całą noc, bez żadnych obtarć itp
Zresztą wygodna to pierwsza rzecz na jaką zwracam uwagę przy zakupie butów. Na szczęście mam dość standardową stopę i nie mam problemów z zakupem wygodnego obuwia nawet kupując w internecie.
Jest to korzystne, bo kupuję o wiele taniej niż gdybym miała kupić w jednym ze sklepów w moim miasteczku.

12

Potrzebuję wygodne buty na wesele. Wyhaczyłam kilka fajnych par.Tylko jaką mam pewność, że będą wygodne? Jak myślicie?

13

Ja miałam bardzo wygodne buty ponieważ postanowiłam na wysoką jakość. Wiedziałam że w tych butach muszę wytrzymać wiele godzin, wiec wygoda to podstawa. Tu poznałam profesjonalne marki i najnowsze  trendy.

14

Bylam na jednym weselu na którym panna mloda była w balerinach, zupełnie na płasko, pewnie dlatego że pan młody był od niej niższy ale i tak dziwnie to wyglądało

15

Ja uwielbiam chodzić w szpilkach - wbrew pozorom da się wybrać naprawdę wygodne modele. znajdziecie różne rodzaje szpilek, zarówno na niskim, jak i na wyższym obcasie. Teraz najmodniejsze są też butki z paseczkami.

16

Fajne smile

17

Mnie do szału doprowadza szukanie butów na wesele. Nie zliczę ile czasu zmarnowałam. Było też trochę nocy spędzonych na szukaniu kiecki, torebki i butów. Bezskutecznie. Pójdę w tym, co mam. Od dwóch miesięcy nie mogę znaleźć odpowiedniej torebki.

Buty muszą być wysokie, ale wszystkie fajne są za wysokie. Poza tym planuję wziąć balerinki na zmianę, ale kompletnie nie mam pojęcia jak to zrobić, bo nigdy nie brałam butów zmiennych. Nie będę autem, więc nie wiem gdzie ja je mam trzymać...

18

Zawsze można poprosić obsługę, żeby przechowała je na zapleczu:)
Albo kogoś z rodziny, kto ma auto, żeby je tam schował...

19

Noo... jak człowiek ma trampki, to na pewno nie może powiedzieć, że miał niewygodne buty big_smile polecam wszystkim przyszłym Pannom Młodym, które mają dystans i lubią takie połączenia.