1

Temat: dj a zabawy

pytanie do osób, które miały na weselu dj - czy organizował wam zabawy czy potrzebny był dodatkowo wodzirej?

2

Odp: dj a zabawy

DJ jest raczej na weselach bez obrzędów, byłam na 3 weselach z DJ'em i żaden się nie kwapił do bycia też wodzirejem..

3

wszystko zależy od wodzireja jak jest profesjonalny to wesele jest udane

4

na swoim wesselu miałam dj, ktory byl wodzirejem. swietny koles, zabawial gosci cala noc, moze akurat tez ci przypadnie do gustu wink

5

A ja bym się chyba bardziej skłaniała ku wodzirejowi. Może warto znaleźć z taką oprawą zabaw?

6

Byłam teraz jesienią na takim weselu z dj była świetna zabawa ludzie fajnie się bawili ,były organizowane różne konkursy  .Za moich czasów nie było dj ,no ale to było 21 lat temu:)

7

Wszystko zależy od gości, a zbyt drętwego towarzystwa żaden DJ nie rozrusza...

8

To jest jeden dzień w życiu naszym ,zatrudniłabym jednego i drugiego ,żeby nie było żadnych wpadek .W końcu wesel nie mamy 10 ?

9

To prawda, bez wodzireja wesele nie będzie miało swojego uroku, w końcu chodzi o to, aby się dobrze bawić. Tak sobie myślę, że ładna sala, a także odpowiednia oprawa muzyczna, plus smaczne jedzenie to klucz do sukcesu w tym przypadku. Jeżeli chodzi o odpowiednie miejsce na urządzenie niezapomnianego przyjęcia weselnego.

Ostatnio edytowany przez Darria (2016-03-28 10:24:49)

10

A cena pewnie oszałamiająco wysoka smile nie trzeba studiować fizyki kwantowej żeby się zorientować od czego zależy dobre wesele.

11

To chyba kwestia dogadania się z dj. Jeśli nie masz jeszcze zespołu.  Znajdziesz tam zarówno djów jak i normalne zespoły.

12

No właśnie o to chodzi, żeby wybrać takiego Mistrza Ceremonii Weselnej (czytać DJ), który zajmuje się wszystkim, a są takie osoby bez różnicy jakie wyznanie bierze ślub, bez różnicy jaki wiek bawiących się, doskonała zabawa światłami, doskonalne prowadzone oczepiny, ogólnie jeśli chodzi o wybór DJ a zespół to jeśli to nie będzie U2 to wolę DJ'a :-)

13

Hmm chyba to faktycznie zależy od DJa. Najlepszy jest taki, który nie tylko puszcza muzykę, ale też potrafi rozruszać towarzystwo. Do tego pomocne też będą jakieś zabawne atrakcje, np. fotobudka z gadżetami.

14

Jakoś wesele od zawsze kojarzy mi się z wodzirejem a nie djem.

15

No u nas był wodzirej, chociaż wesele wcale nie było jakieś duże smile A jeżeli ktoś tak jak my chciałby raczej przyjęcie weselne niż duże weselisko, to baaardzo polecam salę bankietową Venge w Łodzi. Piękna sala plus miłą obsługa no i cenowo też wyszło bardzo w porządku smile

16

Ja mogę polecić super DJ - rewelacyjnie prowadza wesela. Naprawdę warto, chłopaki są bardzo dobrzy w tym co robią.

17

Ach, znalazłam ten stary wątek - dzięki za wszystkie odpowiedzi! :* Zdecydowałam się na zespól The Good Sound smile

18

Wg mnie o wiele lepszym wyborem jest zespół w tej kwestii. Nie mówię że pierwszy lepszy bo efekt może być odwrotny do zamierzonego. Dj rzadko kiedy daje radę rozbawić całą publikę, zwłaszcza na weselach. Przekonałam się do tego po weselu mojej siostry, grał tam zespół . Tak dobrze poprowadzonej zabawy nie widziałam jeszcze nigdy, idealnie dobrana muzyka, parkiet wciąż pełny, no i zabawy organizowane przez członków zespołu. Śmiechu było co nie miara wink

19

[quote=Lidya]Wg mnie o wiele lepszym wyborem jest zespół w tej kwestii. Nie mówię że pierwszy lepszy bo efekt może być odwrotny do zamierzonego. Dj rzadko kiedy daje radę rozbawić całą publikę, zwłaszcza na weselach. Przekonałam się do tego po weselu mojej siostry,. Tak dobrze poprowadzonej zabawy nie widziałam jeszcze nigdy, idealnie dobrana muzyka, parkiet wciąż pełny, no i zabawy organizowane przez członków zespołu. Śmiechu było co nie miara wink[/quote]

Zgadzam się smile Byłam na dwóch weselach z DJem i zabawa się nie kleiła- trudno o DJa, który będzie chciał też pełnić funkcję wodzireja. Dlatego na swoje wesele wybrałam zespół Ekspert, są z Dolnego Śląska smile Fajna muzyka, grali rytmiczne kawałki no i sprawnie przeprowadzili zabawy weselne, zachęcali gości do tańca itd. smile

20

Lepszy od DJa będzie wodzirej. Zawsze lepiej rozrusza ludzi.

21

Moim zdaniem wszystko zależy od DJa. Niektórzy tylko grają i nic więcej, a inni angażują gości do zabawy. Najlepiej omówić szczegóły i oczekiwania z DJem. Jeśli jest dobry, to udostępni jakieś swoje nagranie przy pracy. Jest sporo takich weselnych DJów, którzy są jednocześnie wodzirejami.

22

tzreba się dogadać z DJem, czasem ma kogoś znajomego z kim mógłby poprowadzić wesele. Moim zdaniem DJ i wodzirej w jednej osobie to słaby pomysł.

23

Wszystko zależy jakiego DJ się wynajmie, ale ogólnie na większości wesel na których byłam zazwyczaj organizowali zabawy. smile

24

U mnie był https://www.djfrontman.pl/ i wszystko organizował. Doskonale "czuł" gości, potrafił zachęcić ich do zabawy, wiedział, kiedy przyda się przerwa, a kiedy poderwać ludzi do tańca. Gość ma mnóstwo energii, nawet goście, którzy zazwyczaj uciekali z oczepin, zostali na sali żeby zobaczyć, co wymyślił big_smile Także bardzo polecam! Do tego ma profesjonalny sprzęt, muzyka/ nagłośnienie świetnej jakości. Było coś i dla starszych i dla młodszych gości, każdy zadowolony smile