1

Temat: Jakie opony do roweru?

Mam do was dość nietypowe pytanie. Posiadam najzwyklejszy rower miejski do którego niestety muszę dokupić opony (już teraz wiem, że roweru także nie należy pożyczać sad ) W każdym razie myślałam, że ich wybór nie będzie taki trudny. A tu wchodzę dziś na [url]http://www.dobrerowery.pl/opony-rowerowe[/url] i co widzę? Mnóstwo różnych ich rodzajów. Na co powinno się zwracać uwagę wybierając opony do roweru?

2

Odp: Jakie opony do roweru?

Ostatnio mąż remontował rower syna i duży wybór znalazł na allegro, w dużo lepszych cenach niż w sklepach branżowych

3

Odp: Jakie opony do roweru?

Ja się nawet nie zastanawiałam nad tym. Po prostu kupuję w sklepie rowerowym i tyle.

4

Odp: Jakie opony do roweru?

Ja po prostu spisuję symbol jaki mam stara opona i kupuję dokładnie taką samą w sklepie internetowym : [url]http://www.bikeatelier.pl/kola-i-komponenty/opony-26-27-5-i-29[/url]

5

Odp: Jakie opony do roweru?

Zgadzam się z azalea, ja ostatnio zamawiałam opony do mojego roweru i za niecałe 60 zł. ( z przesyłką ) dostałam dwie białe opony, zależało mi akurat na tym kolorze, ale jest też cała masa innych kolorów, a zwykłe opony to faktycznie nie duży koszt. Jeżeli masz zwykły miejski rower to nie potrzebujesz też specjalistycznych opon, wystarczą zwykłe, wpisz jaką wielkość opony potrzebujesz, wybierz ich szerokość (wystarczy sprawdzić na oponie przy rowerze) i kup od wiarygodnego sprzedawczy.

6

Odp: Jakie opony do roweru?

Ja po prostu idę z takim pytaniem do znajomego serwisu i oni już wiedzą najlepiej jakie opony dopasować, byłoby nietaktem gdybym się przy nich zaczęła wymądrzać smile

7

Odp: Jakie opony do roweru?

Ja ze swoich jestem niezadowolona. Nie wymieniałam ich jeszcze, bo skoro są, to niech będą aż do zużycia.
Mam rower trekkingowy, więc opony nie mogą być tak szerokie i z takim bieżnikiem jak w terenowych, ale też nie mogą być tak cienkie i "płaskie" jak do rowerów miejskich.
Przeszkadza mi w nich to, że są bardzo gładkie na brzegach, przez co ślizgają się gdy biorę zakręt.