1

Temat: Mialenia - opinie

Kochane urodzianki, szukałam jakiegoś wątku o kremach na zmarszczki, ale chyba oślepłam, a chciałam sprawdzić czy gdzieś pojawił się ten krem, a raczej opinia o nim. Znacie? Lubicie? Dział? Szukam cokolwiek z informacji czy jest on dobry i będzie ładnie modelował twarz a zmarszczki nie będą aż tak widoczne. Mam już 3 z przodu i w sumie chyba nic dziwnego, ze szukam jakiegoś ratunku, więc błagam Was o jakiekolwiek cenne słowa. Dodam, ze mam bardzo wielki problem z alergią i chciałam się dowiedzieć czy może uczulał Was ten skład, bo patrząc na etykietę i robiąc jej analizę wszystko wygląda bardzo dobrze. Pomożecie? big_smile

2

Odp: Mialenia - opinie

Bardzo fajnie się sprawuje. Kosztuje, ale warto kupić, bo twarz robi się bardziej sprężysta. Mam za sobą 2 i pół buteleczki i na pewno jeszcze kupię. Nie wiem jak u innych, ja alergii nie miałam i nie widziałam żadnych czerwonych plam ani wysypki. Dobrze by było też zainwestować w dodatkowe rzeczy do nawilżenia skóry, bo ja do tego biorę jeszcze hydrolat i olejki czy to z opuncji figowej czy to z lawendy.

3

Odp: Mialenia - opinie

No ja właśnie mam taki fajny roller do twarzy z jakimś tam kamieniem i w sumie dobrą opcją by było by rollowac twarzy przy olejku big_smile A po mialenia ile trzeba było czekać na pierwsze efekty?

4

Odp: Mialenia - opinie

Myślę, ze jakoś po około 2-3 tygodniach widać było, że coś się zmienia na lepsze, bo ze bruzdy się tak jakby wypełniały. Nie wiem dokładnie jak to nazwać, ale chodzi o to, ze są już mniej widoczne. Myślę, ze warto kupić krem, bo w sumie skóra dostaje tylko to co potrzebuje, a nie dodatkowe chemie, które są często wypełniaczami do kosmetyku na zasadzie "wypchaj dziura" i bardzo czesto zapychają skórę smile

5

Odp: Mialenia - opinie

No więc tak, chciałam tylko Wam przekazać, że właśnie jakieś 10 minut temu zamówiłam krem, więc będę czekała aż przyjdzie. Jeszcze raz dzięki za wszystkie odpowiedzi i wskazówki big_smile ogromne podziękowania dla was dziewczyny, bo mimo że dla kogoś innego pisałyście to ja się też zdecydowałam kupić krem :*

Ostatnio edytowany przez margaretka89 (2019-05-13 10:13:50)

6

Odp: Mialenia - opinie

Uzywam go od jakis 90 dni, powiem wam, że strasznie mi sie podoba. Jest lekki i dobrze nosi sie pod makijazem, do tego ewidentnieczuje odzywienie i lifting skory na twarzy smile)

7

Odp: Mialenia - opinie

Zwykle kosmetyki działają gdy ich się używa - a jak odstawimy to skóra z powrotem ma problemy...

8

Odp: Mialenia - opinie

Fajne są takie niszowe kosmetyki, najczęściej mają dobry skład.