26

Odp: Jak pozbyć się zbędnych kilogramów ?

Może ktoś z was słyszał o ekstrakcie z jagód goji, które mają zbawienny wpływ na organizm, został on zauważony przez wielu producentów tabletek na odchudzanie. Dzięki niemu można schudnąć nawet do 3-4 kg w miesiąc. Stosowanie ich nie tylko wspomaga spalanie tkanki tłuszczowej, ale również dostarcza niezbędnych nienasyconych kwasów tłuszczowych, witamin i minerałów.

27

Odp: Jak pozbyć się zbędnych kilogramów ?

Dużo ćwiczyć!

28

Odp: Jak pozbyć się zbędnych kilogramów ?

Nie tylko ćwiczyć, ważne jest także wdrożenie sobie pewnych nawyków w codziennym odżywianiu. Ja na przykład staram się nie podjadać między posiłkami, unikam ciężkostrawnych potraw wieczorem i jem o regularnych porach. Do tego bieganie - kilka razy w tygodniu minimum półgodzinna przebieżka. Możecie mi wierzyć lub nie, ale bieganie oczyszcza umysł i pozwala choć na chwilę zapomnieć o kłopotach.

29

Odp: Jak pozbyć się zbędnych kilogramów ?

Ja ćwiczę 2 razy w tygodniu na siłowni do tego ograniczyłam węglowodany i tłuszcze. Chciałabym się jednak jakość wspomóc suplementem jakiś. Myślę o Acai Berry, ma pierwsze miejsce jeżeli chodzi o suplementy na odchudzanie. Ktoś brał Acai Berry - jakie mieliście efekty?

30

Odp: Jak pozbyć się zbędnych kilogramów ?

ja chodzę do dietetyka, stosuję się do ego zaleceń, biorę suplementy i jest dobrze.

31

Odp: Jak pozbyć się zbędnych kilogramów ?

Ja zastanawiam się jaki suplement wybrać. Czytam różne artykuły jak ten ale nie wiem jaki suplement wybrać, z jakim składem. Co Wy polecacie?

32

Odp: Jak pozbyć się zbędnych kilogramów ?

Ja na razie przybieram... ech.. +3 sad
Trzeba to wyjeździć rowerem. Tak jest najlepiej w przypadku leniwych lub niezdyscyplinowanych ludzi - uprawiać aktywność, która sprawia przyjemność i robić to właśnie dla przyjemności, a nie pod presją kilogramów.

33

Odp: Jak pozbyć się zbędnych kilogramów ?

Dokładnie @niechcemisie. Diety sezonowe to jedynie wymysł chwili, a w rezultacie niestety wracamy do poprzedniej wagi ;/ ja postanowiłam 2 lata temu że zmianiem wszystko. Aktualnie schudłam już 10 kg a mój cel to szczupła i zdrowa sylwetka. Wszystko tkwi w szczegółach: zamiast słodyczy warzywa, a zamiast telewizora - bieganie smile

34

Odp: Jak pozbyć się zbędnych kilogramów ?

na pozbycie się zbędnych kg to jedynie dieta dopasowana do potrzeb i organizmu, trening nie codziennie ale często i suplementy diety jak np. spalacze tłuszczu [tutaj można znelźć ich spory wybór i doskonale wiem żę to działa bo przez 3 miesiące stosowania schudłam jakeiś 2kg i to dla mnie jest mega sukces bo nawet tyle nie oczekiwałam yikes ciekawe czy ta forma i szczęscie do zrzucanai wagi nadal się utrzyma hehe

35

Odp: Jak pozbyć się zbędnych kilogramów ?

Najważniejsza jednak jest odpowiednia dieta. Dużo się teraz mówi o diecie pudełkowej. Jest to określenie zdrowych i smacznych posiłków przygotowywanych z najwyższej jakości produktów, w oparciu o wytyczne dietetyka, co tylko wspomaga odchudzanie.
Tylko pamiętajcie dziewczyny, nie zapominajcie o uprawianiu sportu, bo on też jest ważny, szczególnie jeśli chcecie nie tylko stracić kilogramy, ale też i wymodelować sylwetkę.

36

Odp: Jak pozbyć się zbędnych kilogramów ?

ja proponuję iść do dietetyka i wspólnie z nim walczyć o szczupłą sylwetkę.

37

Odp: Jak pozbyć się zbędnych kilogramów ?

Jedyny normalny i zdrowy sposób to po prostu zmniejszenie podaży kalorycznej i odrobina ruchu smile. Nic więcej do szczęścia nam nie potrzeba.

38

Odp: Jak pozbyć się zbędnych kilogramów ?

Dobrze jest mieć zbilansowaną dietę. Zobacz błonnik w tabletkach oraz w proszku
. Pomaga zredukować uczucie głodu smile Pozdrawiam!

39

Odp: Jak pozbyć się zbędnych kilogramów ?

Niech mnie ktoś odchudzi big_smile Zajadam stresy i brzuch mi się zaczął rozlewać, a biodra stały się takie pulchne, że mogę w nie palec wbijać sad

40

Odp: Jak pozbyć się zbędnych kilogramów ?

Ja w sytuacjach stresowych to zapominam o jedzeniu całkowicie... Niechcemisie w biodra to chętnie coś od Ciebie przygarnę bo mi to w biodra, pupę czy biust nie pójdzie tylko w oponkę zakichaną... Jestem chuda ale boczki mam...

41

Odp: Jak pozbyć się zbędnych kilogramów ?

Bez ruchu to faktycznie ani rusz przy odchudzaniu. Nie trzeba od razu godzinami siedzieć na siłowni, ale chociaż regularnie spacerować. Dietę oczywiście też warto zmienić. Mi najtrudniej było przestać podjadać słodkie w ciągu dnia wink Ale zaczęłam szukać jakiś zamienników, ot żeby ręce zająć. Bardzo polubiłam wtedy żelki domowej roboty.  Dla siebie trochę zmieniam skład, daję mniej słodkie soki, ale i tak wychodzi super. Takie coś w sam raz, żeby poradzić sobie ze starymi nawykami smile

42

Odp: Jak pozbyć się zbędnych kilogramów ?

Najgorzej jest z odchudzaniem brzucha ... Jest to najtrudniejsze do spalenia sad  ważna jest w tym dieta.

43

Odp: Jak pozbyć się zbędnych kilogramów ?

Mniej jeść:) Będziemy ładniejsze i więcej kasy zostanie na inne przyjemności:)

44

Odp: Jak pozbyć się zbędnych kilogramów ?

Nie wiem czy tak najgorzej... chyba zależy u kogo. Mi najtrudniej zgubić tyłek i udka.

45

Odp: Jak pozbyć się zbędnych kilogramów ?

Trzeba przede wszystkim mieć dużo samozaparcia i motywacji. Potem zmiana nawyków żywieniowych, żadne diety, tylko zmiana odżywiania na zdrowsze. No i potem jeszcze ćwiczenia big_smile

46

Odp: Jak pozbyć się zbędnych kilogramów ?

Jak dla mnie najgorsze to jest brak efektów bo na początku trzeba na nie poczekać..

47

Odp: Jak pozbyć się zbędnych kilogramów ?

Dla mnie najlepszy jest ruch, 3-4 km dziennie lekkiego biegu lub szybszego spaceru i jestem fit:)

48

Odp: Jak pozbyć się zbędnych kilogramów ?

Moim zdaniem warto zacząć od detoksu, oczyszczenia organizmu. Ja w przyszłym miesiącu planuję być 3 dni na diecie sokowej.Chcę oczyścić organizm,a  to moim zdaniem najlepsza metoda. Wszelkie głodówki to zabójstwo dla organizmu a dieta sokowa jest zdrowym oczyszczaniem.

49

Odp: Jak pozbyć się zbędnych kilogramów ?

Dieta sokowa nie dostarcza wszystkich substancji odżywczych.. Lepiej jeść wszystko, tylko w mniejszych ilościach i też się schudnie

50

Odp: Jak pozbyć się zbędnych kilogramów ?

no a  ja polecam śledzić, ile kalorii zjadamy w ciągu dnia wink