76

Odp: Lakiery hybrydowe- co to jest?

Słyszałem dużo dobrego o lakierach hybrydowych, dzięki nim można zrobić trwały manicure. Istnieją też ciekawe ozdoby do paznokci, dzięki którym całość wygląda jeszcze lepiej.

77

Odp: Lakiery hybrydowe- co to jest?

[quote=Grasia1]Ja używam lakierów hybrydowych od roku. Uwielbiam je, natomiast zeczeły mnie trochę uczulać. Swędzą mnie palce.[/quote]
O takiej reakcji nie słyszałam. Może jednak ich nie stosuj, żeby nie wywołać poważniejszej niż swędzenie reakcji alergicznej. Najlepiej porozmawiaj z kosmetyczką.

78

Odp: Lakiery hybrydowe- co to jest?

Żona ma z allegro  lakiery i zestawy hybrydowe i nic jej nie jest. Pewnie dla tego, że każdy organizm inaczej reaguje.

79

Odp: Lakiery hybrydowe- co to jest?

Świetne są żele kamuflujące smile Powierzchnia płytki staje się gładka i lśniąca jak lustro smile Kupuję zwyczaj z tego sklepu Znacie też jeszcze jakieś inne sklepy z hybrydą dobrej jakości?

80

Odp: Lakiery hybrydowe- co to jest?

Moim zdaniem, lakiery hybrydowe to świetny wynalazek. Wygląda ładnie i elegancko nawet na krótkich paznokciach

81

Odp: Lakiery hybrydowe- co to jest?

Moja koleżanka robi mi hybrydy w domu od pół roku i jestem bardzo zadowolona, utrzymują się i wyglądają super nawet do 4 tygodni.

82

Odp: Lakiery hybrydowe- co to jest?

Dobry lakier hybrydowy powinien się utrzymać nawet miesiąc, na pewno nie 2 tygodnie, ja preferuję NC.

Ostatnio edytowany przez sanqi (2018-07-24 10:21:53)

83

Odp: Lakiery hybrydowe- co to jest?

Sporo fajnych informacji o hybrydach. Dzięki

84

Odp: Lakiery hybrydowe- co to jest?

Czy wam też zrobiło się uczelnie na hybrydy? Sorki, że tak nie na temat, ale mam uczulenie na te lakiery hmm

85

Odp: Lakiery hybrydowe- co to jest?

Raczej to reakcja na chemię zawartą w lakierach.... Albo na światło lampy...

86

Odp: Lakiery hybrydowe- co to jest?

Hybrydy są super, trwałe i efekt wow!