51

Odp: Co kupić na prezent dla mężczyzny - Wasze pomysły

Spróbowałby nie!

52

Odp: Co kupić na prezent dla mężczyzny - Wasze pomysły

Trudno dziś o faceta, który nie byłby zapalonym kibicem jakiejś drużyny piłkarskiej, więc myślę, że warto byłoby pomyśleć o zakupie biletu na jakiś fajniejszy mecz. Jakby nie było, co jakiś czas odbywają się teraz mecze związane z eliminacjami Mistrzostw Świata, które odbędą się w Rosji. Bilety np. na mecz Polska - Czarnogóra jeszcze są dostępne (a przynajmniej jest tak w przypadku), więc myślę, że można kogoś takim prezentem konkretnie zaskoczyć. W sumie to ja sama cieszyłabym się, gdybym miała możliwość pójścia na mecz polskiej reprezentacji piłki nożnej. Chociaż kto wie, może się uda! wink

53

Odp: Co kupić na prezent dla mężczyzny - Wasze pomysły

[quote=gozdzikowa]A czemu nie dobry zegarek, na przykład? To klasyczny prezent, który każdemu facetowi na pewno się przyda.[/quote]
jak ktoś przesądny to nie podaruje zegarka wink
Ja jakiś czas temu kupiłam meżowi alkomat alkohit, sporo jeździmy, czasem się zdarzy jakies piwo do grilla, czy po prostu wieczorna posiadówa ze znajomymi i nie wiadomo czy rano już jechac czy jeszcze zostać na śniadanie wink Ogólnie fajna rzecz, wciąż się sprawdza

54

Odp: Co kupić na prezent dla mężczyzny - Wasze pomysły

Alkohol to dobry i sprawdzony prezent. Też się czasem łapię na tym, że wolę wybrać butelkę dobrego alko, niż coś innego. Kiedyś kupowałam tutaj wino  jest zupełnie innej jakości niż to z supermarketów. Do tego doradztwo jest bardzo dobre, więc jak nie wiecie na co się zdecydować to obsługa genialnie pomoże smile

55

Odp: Co kupić na prezent dla mężczyzny - Wasze pomysły

dokładnie, alkohol to zawsze trafiony prezent i ratunek kiedy nie wiesz co dać

56

Odp: Co kupić na prezent dla mężczyzny - Wasze pomysły

ja strasznie nie lubię kupować prezentów facetom, nigdy nie wiem co kupić. A oni mają łatwo, kupią kobiecie kwiaty lub czekoladki, taki uniwersalny prezent na każdą okazję, a my się biedne musimy męczyć

57

Odp: Co kupić na prezent dla mężczyzny - Wasze pomysły

Imogena, niektórzy faceci są trudni pod tym względem, jak na przykład mój tato smile Bo to jest osoba, która jest bardzo praktyczna, a jeśli czegoś potrzebuje, to sobie to sam kupuje. Dlatego żeby się wstrzelić w jego gusta, zawsze muszę kupić coś, z czego stale korzysta. No i niestety kończy się zawsze kosmetykami, zwłaszcza do golenia, ewentualnie jakaś woda zapachowa albo akcesoriami do golenia. Czasem jakiś alkohol. Widziałam, że jeśli dostawał inne rzeczy, to z nich nie korzystał za bardzo.

Łatwiej mam z partnerem, bo można go ubrać, wyposażyć w kosmetyki, nakarmić big_smile Bo zanim kupi coś, czego potrzebuje, to chodzi i jęczy o tym.

58

Odp: Co kupić na prezent dla mężczyzny - Wasze pomysły

Mój tata to samo, zawsze miałam problem co mu kupic na prezent, bo kilku nieudanych prezentach teraz po prostu podpytuję czy mu czego nie trzeba przypadkiem smile albo po prostu skladamy się całą rodzina na coś wiekszego na urodziny i kupujemy wtedy cos co mu sie faktycznie przyda

59

Odp: Co kupić na prezent dla mężczyzny - Wasze pomysły

Prezent od całej rodziny... wow smile To brzmi fajnie, bo kojarzy się z czymś jednoczącym. Byłoby mi miło, gdyby bliskie osoby "zmówiły się", aby sprawić mi przyjemność.

60

Odp: Co kupić na prezent dla mężczyzny - Wasze pomysły

Nie wiem jak wasi, ale mój facet z materaca chyba nie bylby zadowolony wink Praktyczne prezenty sa spoko ale jak sa dobrane do zainteresowan. Mój chłopak to fan piłki a niedawo wyszła FIFA 18 na komputer , zamówiłam mu i przepadł… Także jak chcecie cos wciągającego to polecam.

61

Odp: Co kupić na prezent dla mężczyzny - Wasze pomysły

Mój chłopak bardzo lubi pic brandy więc na prezent zazwyczaj właśnie ją mu kupuję, jest tyle odmian że jest w czym wybierać. Na https://winezja.pl/ mają duży wybór i ładnie pakują na prezent.

62

Odp: Co kupić na prezent dla mężczyzny - Wasze pomysły

> Rofderemijak napisał/a:

> Nie wiem jak wasi, ale mój facet z materaca chyba nie bylby zadowolony wink Praktyczne prezenty sa spoko ale jak sa dobrane do zainteresowan. Mój chłopak to fan piłki a niedawo wyszła FIFA 18 na komputer , zamówiłam mu i przepadł… Także jak chcecie cos wciągającego to polecam.
Chyba każdy grający facet ucieszy się, że jego kobieta nie marudzi "ciągle graaasz", tylko jeszcze mu grę kupuje smile

63

Odp: Co kupić na prezent dla mężczyzny - Wasze pomysły

ja polecam tak tradycyjnie zegarek. np z droższych dobre są zegarki Korsa przeglądnij sobie na e-zegarek.pl masz tego sporo. A z tańszych to mogę Ci polecić np CHEAPO niecałe 300zł kosztują a też są bardzo dobre.

64

Odp: Co kupić na prezent dla mężczyzny - Wasze pomysły

Ja mam plan kupić mężowi krawat

65

Odp: Co kupić na prezent dla mężczyzny - Wasze pomysły

Coś praktycznego, co akurat potrzebuje...

66

Odp: Co kupić na prezent dla mężczyzny - Wasze pomysły

Oj tak, mi się udało sprawić mężowi oryginalny i zaskakujący prezent. Nie było to nic z rzeczowych upominków, których z pewnością się spodziewał, ale zaproszenie do obiektu torów wyścigowych. Przyznam, że był zdumiony moją niespodzianką, jak mi później powiedział nie przypuszczał, że mogę wpaść na taki pomysł. Wyścigi super autem mu nie zafunduję, to nie na moją kieszeń, ale gokartem już tak. Wybrałam tor kartingowy, i tak się jeszcze fajnie złożyło iż mają tam specjalne vouchery. Wybrał sobie szkolenie z instruktorem. Bawił się wyśmienicie i już zapowiedział powrót na taką imprezkę.

67

Odp: Co kupić na prezent dla mężczyzny - Wasze pomysły

zależy od faceta, mój lubi majsterkować i dostał ode mnie niedawno narzędzie wielofunkcyjne, super do drobnych prac, przycinania, szlifowania, planują teraz na jesieni zrobić sporo ozdób z młodym i na pewno taki sprżecik im to ułatwi, facet ma już dużo urzadzeń  i nie musi dodatkowych akumulatorów dokupować bo wymienia między sprzetami

68

Odp: Co kupić na prezent dla mężczyzny - Wasze pomysły

ja swojemu facetowi kupiłam ot w tunelu aerodynamicznym w wielkopolsce.  Prezent był trafiony i to się dla mnie liczyło

69

Odp: Co kupić na prezent dla mężczyzny - Wasze pomysły

Koniecznie jakiś kosmetyk, żeby trochę zadbał o siebie;)

70

Odp: Co kupić na prezent dla mężczyzny - Wasze pomysły

Ja kupiłam chłopakowi plecak. Często podróżuje, a teraz jest problem z bagażem podręcznym bo za walizki trzeba dopłacać. Kiedy lata z plecakiem może spokojnie wnieść go na pokłąd

71

Odp: Co kupić na prezent dla mężczyzny - Wasze pomysły

Jakiś fajny gadżet, może np. śmieszny brelok czy otwieracz do butelek jeśli lubi piwo:)

72

Odp: Co kupić na prezent dla mężczyzny - Wasze pomysły

ja mojemu ostatnio kupiłam rejestrator jazdy, mieliśmy wypadek że gościu w nas wjechał i w sumie jego wina a mój mandat dostał. świadków zero, a jakby rejestrator był zawsze to dowód. Dlatego kupiłam mu. Zadowolony bardzo

73

Odp: Co kupić na prezent dla mężczyzny - Wasze pomysły

W podobnym klimacie... może alkomat? Myślę, ze każdemu kierowcy się przyda. Za dobry sprzęt trzeba zapłacić tak minimum 300 zł, ale moim zdaniem warto, bo to już będzie sprzęt na lata, np alkohit ma 6 lat gwarancji na swoje sprzęty, także można przypuszczać, że tyle wytrzyma wink

74

Odp: Co kupić na prezent dla mężczyzny - Wasze pomysły

A może ebook? A jeśli nie macie konkretnego tytułu, to  można po prostu zamówić voucher.
To też dobry motyw. A sami również coraz częściej odpuszczamy książkę, a kupujemy ebooki.
Dużo latam, a wiadomo, jakie są teraz wymagania co do bagażu. Ebooka mam na smartfonie...
Nie zajmuje miejsca, jest wygodniej.

75

Odp: Co kupić na prezent dla mężczyzny - Wasze pomysły

Myślę, że najlepiej dobierać prezenty pod kontem zainteresowań i pasji.  U mnie najlepiej sprawdzają się gry komputerowe i wszelkie gadżety z gier, koszulki, plakaty, portfel z logo, figurki, bluzy, czapki... jest tego masa w sklepach z gadżetami z gier big_smile