51

Odp: Prezent dla chłopaka?

Ale między rozmiarem a rozmiarem nie ma aż tak dużej różnicy. Oczywiście, są ciuchy, które trzeba przymierzyć i sprawdzić jak leżą, ale jakieś koszulki, bluzy, swetry wyglądają ok centymetr w tą czy centymetr w tamtą. Ja z ciuchami zawsze trafiam.

52

Odp: Prezent dla chłopaka?

Ja dla mojego chłopaka znalazłam bardzo ładny portfel na urodziny. Już troche jesteśmy ze sobą, więc taki prezent wydał mi się odpowiedni, bo jego portfel już był strasznie zniszczony. Oczywiście bez grosika na szczęście się nie obyło:)

Ostatnio edytowany przez kornelia89 (2017-10-18 08:50:56)

53

Odp: Prezent dla chłopaka?

Długo jesteście razem? Jest taki  możesz tam zamówić świetne albumy z zdjęciami, możesz dobrać zdjęcia, wysłać im a w zamian dostaniesz piękny pamiątkowy album. Możesz tak uczcić wasz związek.

54

Odp: Prezent dla chłopaka?

Dla mnie najlepsze prezenty to takie, po których zostają wspaniałe wspomnienia - wspólne wyjazdy, kolacje, jakieś aktywności typu skok ze spadochronem itp. Ewentualnie coś praktycznego. Nie uznaję prezentów, które do niczego się nie przydają tylko zbierają kurz.

55

Odp: Prezent dla chłopaka?

Kup sobie jakiś uroczy strój erotyczny smile Moim zdaniem świetnie się to sprawdza big_smile Na przykład coś z tej oferty może być ok https://www.sisi.pl/peniuary-szlafroki.html

Ostatnio edytowany przez abc250693 (2017-11-16 17:58:33)

56

Odp: Prezent dla chłopaka?

Nie wiem ja np. Swojemu chłopakowi kupiłąm ostatnio na urodziny koszulkę z nadrukiem i był mega bardzo zadowolony. teraz też coś pokombinuję jeśli chodzi o to .. może bluza ?

57

Odp: Prezent dla chłopaka?

Sprezentuję chłopaka. Dostał już prezent na urodziny, które obchodzi w grudniu, więc zaoszczędzicie. Która chce?

58

Odp: Prezent dla chłopaka?

Ubrania fajne da się znaleźć właściwie we wszystkich sieciówkach. Dużo sklepów ma nawet 30 dni na zwrot/wymianę bez podania przyczyny, także to bezpieczna opcja jeśli się nie jest pewnym rozmiaru wink Ale może po prostu przełam ten prezentowy stereotyp i kup coś innego? Panowie będą zaskoczeni i myślę że zadowoleni :-) Nie wiem jaki masz budżet prezentowy, ja zwyklę na większe okazje idę w elektronikę. Ostatnio kupiłam dla narzeczonego słuchawki nauszne ze skullcandy w ślicznym czerwonym kolorze big_smile O, takie jak tu: http://www.skullcandy.pl/produkt/hesh-3/?kolor=czerwony To już był droższy prezent ale na rocznicę chciałam mu kupić coś z czego się mega ucieszy wink) I trafiłam w 10 bo cały czas sie nimi jara.

59

Odp: Prezent dla chłopaka?

Ja na urodziny dla swojego chłopaka wpadłam na genialny pomysł! Wydrukowałam mu koszulkę z naszym ulubionym hasłem z filmu. Ale był szczęśliwy, gdy to zobaczył.

60

Odp: Prezent dla chłopaka?

Ewelina, super pomysł!
Ja swojemu zamówiłam t-shirty z logo jednostki specjalnej, którą się strasznie jara. Był przeszczęśliwy.

61

Odp: Prezent dla chłopaka?

Tylko czy mu wolno w tym chodzić po ulicy...? Bo jakiś czas temu słyszałam, że mieli zakazać noszenia elementów stroju wojskowego osobom nie należącym do danej formacji...

62

Odp: Prezent dla chłopaka?

co myślicie o alkomacie na prezent? Może macie i podzielicie się opiniami jaki kupic i na co zwrócić uwagę przed zakupem?

63

Odp: Prezent dla chłopaka?

Ostatnio kupiłam swojemu chłopakowi torbę podróżną ;-) często robi sobie wypady survivalowe z kolegami w weekendy i od dawna narzekal, ze przydałaby mu sie jakas nowa torba. Rozejrzalam sie w sieci za fajnymi modelami i wybralam taki ze sklepu Globtroter. Zakup jak najbardziej udany- torba ma fajny nowoczesny design, a chłopak chwali sobie jej pojemność i solidne wykonanie.

64

Odp: Prezent dla chłopaka?

Co prawda wolę ubrania kupować stacjonarnie, ale czasami kupuję coś na allegro lub na internetowych stronach stacjonarnych sklepów.

65

Odp: Prezent dla chłopaka?

Zegarek to prezent na każdą okazję. Aztoriny w wersji sportowej są świetne.

66

Odp: Prezent dla chłopaka?

Też dostałem od dziewczyny już nie jeden zegarek i dużo kosmetyków to chyba najczęściej dawane prezenty.

67

Odp: Prezent dla chłopaka?

Wydaje mi się, że jakiś wspólny wyjazd byłby świetnym pomysłem. Warto rozważyć taką opcję według mnie.

68

Odp: Prezent dla chłopaka?

A nie myślałaś może o bardziej przyszłościowym prezencie ? Teraz wszystko znajdziesz w internecie, więc myślę, że dobry telefon lub tablet może przynieść dużo radości i uśmiechu.
Ja dla swojego chłopaka kupiłam https://ispot.pl/ipad-ipad-mini-4. W każdym momencie ma dostęp do potrzebnych informacji, a w wolnych chwilach jest wiele fajnych opcji na rozrywkę. Robi świetne zdjęcia, a w podróży jest idealny do oglądania filmów i bateria nie rozładowuje się w połowie oglądania. Chyba poproszę go w ramach rewanżu o taki sam prezent

69

Odp: Prezent dla chłopaka?

Wydaje mi się, że takim dobrym prezentem będzie zegarek smile

70

Odp: Prezent dla chłopaka?

A zegarek taki np do 600zł nie będzie dobry na prezent? Ja mężowi kupowałam na urodziny zegarek dałam coś ok 600zł także na prezent jak znalazł. Zerknij sobie na e-zegarek jest tam duży wybór bardzo dobrych znanych marek zegarków w nawet rozsądnych cenach.

71

Odp: Prezent dla chłopaka?

Bardzo dobrym pomysłem na prezent jest kurs języka angielskiego.
Zerknij sobie tu: https://speakingo.com/ mają naprawdę świetnie opracowane lekcje
i całkiem dużo można się nauczyć. To praktyczna forma prezentu i myślę, że każdy
by się z takiego ucieszył:)

Ostatnio edytowany przez kosmiczna (2018-12-13 13:18:41)

72

Odp: Prezent dla chłopaka?

Co myślicie o jakimś fajnym wypadzie we dwoje jako prezent? Widziałam na sun&snow ładny apartament w Zakopanem, cena przystępna w sam raz do wyskoczenia na kilka dni. Myślicie, że facet się ucieszy z takiej niespodzianki?

73

Odp: Prezent dla chłopaka?

a może jakieś perfumy czy perfumetki? w sieci jest bardzo duży wybór takich inspirowanych zapachów i to w przystępnej cenie. Ja bardzo lubię hugo bossa smile są takie męskie według mnie

74

Odp: Prezent dla chłopaka?

Mój facet dostał ode mnie rejestrator jazdy. Fajna, poręczna kamerka, nie przeszkadza podczas jazdy bo jest niewielka. Łatwa w montażu, stabilnie się trzyma, obraz ostry jak żyletka, bez problemu można odczytać rejestrację.

75

Odp: Prezent dla chłopaka?

A może jakiś zegarek albo perfumy?