26

Odp: Wypadające matowe włosy

Trudno mi uwierzyć w takie cuda, gdyby tak było to ci wszyscy bogaci celebryci nie świeciliby łysinami... Tylko przeszczep włosów pomaga tak naprawdę...

27

Odp: Wypadające matowe włosy

Nie tylko przeszczep pomaga, ja długo szukałam czegoś dla siebie i po jakimś czasie udało mi się znaleźć skuteczną metodę. Chodzi mi o mezoterapię skóry głowy osoczem bogatopłytkowym, brzmi skomplikowanie, ale w sumie to całkiem prosty zabieg:) Najpierw pobierali mi krew, która trafiła do specjalnej wirówki i powstał z tego koncentrat. Potem wstrzykiwali mi go w skórę głowy (byłam znieczulona, więc nic nie bolało). Chwilę zajęło mi przekonanie się do tej metody, bo nie przepadam za igłami, ale po tym, jak ktoraś osoba z rzędu mówiła mi jakie to skuteczne, postanowiłam spróbować. Warto też zwrócić uwagę na metodę tworzenia tego koncentratu, bo są różne. Obecnie najlepsza jest Angel System i ja właśnie z niej korzystałam. Włosy stosunkowo szybko zaczęły robić się silniejsze i jest ich więcej, dzięki czemu fryzura wygląda na gęstą i zdrową:)

28

Odp: Wypadające matowe włosy

Uważa, że na stan naszych włosów składa się wiele czynników zewnętrznych i wewnętrznych.
Stres, zła dieta, brak ruchu to na pewno czynniki zewnętrzne. jednak warto również przyjrzeć się czynnikom zewnętrznym.
Na pewno sprawa tarczycy może mieć znaczenie. Źle uregulowana gospodarka hormonalna może wpływać na stan naszej skóry oraz włosów. Toksyny, które znajdują się w naszym organizmie również mają negatywne działanie na nasze włosy. Dodatkowo zażywając cynk, możemy nie bać się choroby, gdyż cynk w naszym organizmie złagodzi objawy przeziębienia.

29

Odp: Wypadające matowe włosy

Oczywiście, tarczyca ma tutaj duże znaczenie. Jej nieprawidłowa praca może powodować problem z włosami.
Tak czy siak, powodów może być wiele. Najlepiej sie przebadać

30

Odp: Wypadające matowe włosy

Na matowe włosy i dodatkowo takie, które wypadają dobra jest maseczka z drożdży spożywczych. Jak bedziesz robiła ją co najmniej 2 razy w tygodniu to po miesiacu powinnaś widzieć efekt. Maseczka naturalna więc nie obciąża włosów a wrecz przeciwnie sprawia, że dłużej są świeże.

31

Odp: Wypadające matowe włosy

Popieram naturalne metody pielęgnacji, drożdże mają dużą zawartość witamin z grupy B, kiedyś nawet polecali do picia, ale ja jestem daleka od tego ze względy na możliwość zaatakowania drożdżami candidia, smarowanie wydaje się dobrym rozwiązaniem trochę babrania jest, ale ważny dobry efekt. Sprawdzoną metodą jest używanie oleju arganowego  nie tylko na włosy, ale i na paznokcie.

32

Odp: Wypadające matowe włosy

Ja jak miałam taki problem to poszłam do apteki i poprosiłam magister o dobranie czegoś dobrego. Dała mi suple z krzemem i biotyną i zanim wybrałam całe opakowanie już widziałam różnice. Czasem takie problemy właśnie są od środka organizmu. Warto poza odżywkami wspomóc się od środka.

33

Odp: Wypadające matowe włosy

Sprawdź, jakich witamin ci brakuje, zrób sobie badanie i jedz to, co ci potrzebne wink  Tutaj masz soki na włosy i paznokcie, mi pomogły .

34

Odp: Wypadające matowe włosy

Są świetne soki na włosy i paznokcie, mi bardzo pomogły.

35

Odp: Wypadające matowe włosy

W moim przypadku wypadające włosy miały związek z zbyt dużą aktywnością fizyczną a za małą ilością przyjmowanych witamin i minerałów smile także kupno witaminek + magnezu ( koniecznie chelatu ) dało efekty.

36

Odp: Wypadające matowe włosy

Dlatego własnie uważam, że najlepiej działać na organizm od środka. Wszelkie okłady, płukania i soki to oczywiście fajne wsparcie, ale warto brać jakieś suplementy. Szczególnie, ze mało jest suplementów jednocześnie z biotyna i krzemem. Zazwyczaj maja je wymiennie.

37

Odp: Wypadające matowe włosy

Wprawdzie nie wprowadziłam szampon mający na celu eliminowanie wypadania, być może to zbieg okoliczności, ale od kiedy stosuję ten szampon faktycznie ta objętość włosów jest całkiem inna i już tak nie wypadają. Największy plus - wszystko wygląda inaczej - lepiej, włosy są zdrowsze i ładniejsze.

38

Odp: Wypadające matowe włosy

A mi znów włosy wyłażą masowo. Jeszcze nie odrosły po poprzednim wypadaniu, w którym straciłam 1/3 sad

Stosuję od kilku tygodni jakiś eliksir przeciwko wypadaniu Green Pharmacy. Jak się okazuje nieskuteczny.

39

Odp: Wypadające matowe włosy

Może pójdź do dermatologa z tym problemem?

40

Odp: Wypadające matowe włosy

Ja  miałam podobny problem z włosami. Szczególnie jesienią nasila mi sie wypadanie włosów. W tym roku postanowiłam temu zapobiec i używam maski regenerującej do włosów robionej na zamówienie według receptury stosowanej w medycynie indyjskiej  . Po kilku tygodniach stosowania włosy mam mocniejsze i bardziej lsniące. Polecam - nie warto inwestować w drogie odżywki. Preparaty ziołowe świetnie się sprawdzają, o czym sama się przekonałam.

41

Odp: Wypadające matowe włosy

U mnie sprawdziła się kuracja jedwabiem Marion, włosy odzyskały blask i miękkość, już nie są tak przesuszone, ale też nie używam suszarki

42

Odp: Wypadające matowe włosy

Może warto by było porobić badania, szczególnie spradzić hormony.
Poza tym, mi włosy zaczęły wypadać, jak schudłam, dość mocno
u mnie sprawdziła się wcierka jantar.
No i też maseczka z waxa.

43

Odp: Wypadające matowe włosy

Doskonała jest odżywka pozwala ona pobudzić wzrost włosów

44

Odp: Wypadające matowe włosy

Mój ukochany facet zaczął tracić włosy naprawdę w zastraszającym tempie. Są dosłownie wszędzie. Zawsze miał tendencje do zakoli, ale teraz to się strasznie szybko posuwa, a ja nie mam pojęcia jak można mu skutecznie pomóc.

45

Odp: Wypadające matowe włosy

Wypadanie włosów to dość częsty problem. Warto zobaczyć ofertę preparatów na zagęszczanie włosów. Bardzo pomagają a problem przestaje się nasilać.

46

Odp: Wypadające matowe włosy

Trzeba łykać witaminki

47

Odp: Wypadające matowe włosy

> Diabela napisał/a:

> Może warto by było porobić badania, szczególnie spradzić hormony.

U mnie masowe wypadanie włosów było spowodowane nadprodukcją prolaktyny hmm

48

Odp: Wypadające matowe włosy

Prawdę mówiąc wypadające i matowe włosy to ogólnie duży problem jest.  Powiem szczerze, że bardzo mi pomogło  serum i  plastry. Po 4 tygodniach dało się odczuć różnicę.

49

Odp: Wypadające matowe włosy

Słyszałam o  metodach przywracających gęste włosy i zapobiegających łysieniu Często zabiegi medycyny estetycznej przynoszą najszybciej efekty, które są długotrwałe. Oczywiście warto poznać powód, dla którego włosy wypadają

50

Odp: Wypadające matowe włosy

Kwestia jakości kosmetyków i ich dopasowania.
No i do tego systematyczność. Tak naprawdę normalność jest do uzyskania bez wielkich wydatków.
Chodzi o podstawowe kroki - nic więcej.