1

Temat: Prezent na walentynki

Hej, jaki prezent mógłbym kupić dziewczynie na walentynki? smile

2

Odp: Prezent na walentynki

perfumy i kwiaty albo vocher na wspolny wyjazd w fajne miejsce

3

Odp: Prezent na walentynki

Bielizna! Można ją wygrać w konkursie #Wyzwaniekochanie - zobaczcie tutaj: https://urodaizdrowie.pl/male-szalenstwa-slowo-klucz-w-udanym-zwiazku

4

Odp: Prezent na walentynki

Ja wolałabym jakieś przeżycie, np. lot balonem, kolację w ciekawym miejscu itp:)

5

Odp: Prezent na walentynki

Jak masz trochę Waszych wspólnych zdjęć, to możesz je zebrać i wywołać fotoksiążkę, zapuntkujesz, że zrobiłeś coś od serca wink Ja tak robię, tylko w drugą stronę - mojemu facetowi, ale to dlatego, że kupił aparat pół roku temu i jest fanatykiem robienia zdjęć i ma wielkie plany na przyszłość, że będzie wziętym fotografem big_smile wróżę mu max jeszcze pół roku zainteresowania tematem ale myślę, że będzie happy, jak zobaczy swoje arcydzieła wydrukowane.

6

Odp: Prezent na walentynki

Ile z nią jesteś, że nie wiesz czego chce? big_smile

7

Odp: Prezent na walentynki

perfumy najlepszy wybór

8

Odp: Prezent na walentynki

perfumy polecam

9

Odp: Prezent na walentynki

> _alinka_ napisał/a:

> Jak masz trochę Waszych wspólnych zdjęć, to możesz je zebrać i wywołać fotoksiążkę, zapuntkujesz, że zrobiłeś coś od serca wink Ja tak robię, tylko w drugą stronę - mojemu facetowi, ale to dlatego, że kupił aparat pół roku temu i jest fanatykiem robienia zdjęć i ma wielkie plany na przyszłość, że będzie wziętym fotografem big_smile wróżę mu max jeszcze pół roku zainteresowania tematem ale myślę, że będzie happy, jak zobaczy swoje arcydzieła wydrukowane.

Alinka, gdzie robisz fotoksiążkę, bo też chcę zamówić?

10

Odp: Prezent na walentynki

W Kserkopie, ale to ja wiesz wzięłam mu jak przystało na „profesjonalnego” fotografa książkę PRO big_smile:D ale są tam różne, takie klasyczne wersje jak ktoś chce najzwyczajniej w świecie wydrukować rodzinne zdjęcia też są wink

11

Odp: Prezent na walentynki

Kolacja, kwiaty i wino. Idealny zestaw. Dziewczyna na pewno będzie zadowolona.

12

Odp: Prezent na walentynki

Myślę, że zestaw podstawowy - czekoladki,kwiaty, wino. Zależy jak dobrze dziewczynę znasz w zależności od tego można kupić jej perfumy lub inny kosmetyk. No ale na początkowym etapie bym nie ryzykowała. Czasem jednak nie trafisz w gust a lepiej mieć czas i później dać jej coś lepszego.

13

Odp: Prezent na walentynki

Ja się cieszę że nie obchodzimy, ale głupiego lizaka w kształcie serca mu dam big_smile

14

Odp: Prezent na walentynki

Ja dostałam od przyjaciółki mhmm Rafaello, pluszowe serce, płytę z muzyką i kartkę <3 To więcej niż od chłopaka big_smile big_smile big_smile

15

Odp: Prezent na walentynki

Najlepiej byłoby dostać 100% uwagi i czułości...

16

Odp: Prezent na walentynki

Te pluszaki są moim zdaniem dość infantylne, jeśli daje je ktoś dorosły....:) Nastolatki mogą sobie takie rzeczy kupować, bo dopiero co wyszły z zabawek, ale nie dorośli...

17

Odp: Prezent na walentynki

Dostałam super kosz ze słodyczami i dobrym winkiem:)