1

Temat: Najdziwniejsze komplementy:)

Ja niedawno usłyszałam pod swoim adresem:

Jesteś taka symetryczna"...

?!?

2

Odp: Najdziwniejsze komplementy:)

??!! że co?? Naprawdę? Nie no zaraz zejdę....

3

Odp: Najdziwniejsze komplementy:)

To chyba był jakiś matematyk, niezbyt wymowny jak widać. Pewnie chciał przez to  powiedzieć: zgrabna big_smile

4

Odp: Najdziwniejsze komplementy:)

Mi ktoś kiedyś powiedział, że mu przypominam jego siostrę....

5

Odp: Najdziwniejsze komplementy:)

Najdziwniejszy komplement, jaki usłyszałam pod swoim adresem to: "Uśmiech Iwony jest jak kanapka z dżemem przed snem" big_smile Powiedział to mój przyszły chłopak w klubie przy znajomych.

6

Odp: Najdziwniejsze komplementy:)

Że taki słodki - to  miał na myśli? smile

7

Odp: Najdziwniejsze komplementy:)

Mi facet powiedział, że wyglądam podobnie do modelki z womenshealth.pl. Sprawdziłam to... kłamał big_smile

8

Odp: Najdziwniejsze komplementy:)

Haha, ale powiedział Ci do której? Może rzeczywiście big_smile

A z dżemem to nie mam bladego pojęcia tongue

9

Odp: Najdziwniejsze komplementy:)

Może do tej z Playboya tylko wstydził się przyznać że kupuje;)

10

Odp: Najdziwniejsze komplementy:)

Hahhahahaa big_smile A właśnie... to on czytuje babskie wydanie tego magazynu czy tylko panie ogląda? wink
Mnie koleżanka porównała kiedyś do aktorki... tylko że ta aktorka nie jest zbyt ładna sad

11

Odp: Najdziwniejsze komplementy:)

> summerlove napisał/a:

> Ja niedawno usłyszałam pod swoim adresem:

Jesteś taka symetryczna"...

?!?

Ja bym zapytała, czy też już mi obliczył pole powierzchni...:D

12

Odp: Najdziwniejsze komplementy:)

Dużo liczenia by nie miał;)

13

Odp: Najdziwniejsze komplementy:)

Moja koleżanka, naturalna blondynka, kiedyś usłyszała od znajomego: "Fajny masz kolor włosów. Nie jest taki... oczoj**ny" wink

14

Odp: Najdziwniejsze komplementy:)

Coraz więcej jest zwolenników naturalnej urody, a nie takiej krzykliwej i "przemalowanej"...

15

Odp: Najdziwniejsze komplementy:)

Na pewno, bo kobiety eksperymentujące z wyglądem później starzeją się w okropny sposób... A kto chciałby mieć w domu czarownicę...?

16

Odp: Najdziwniejsze komplementy:)

Gust jest sprawą indywidualną - ale jak czasem patrzę na kobiety które idą z całkiem ogarniętymi facetami, to zastanawiam się, czy ten facet naprawdę nie mógł wybrać ładniejszej...?

17

Odp: Najdziwniejsze komplementy:)

Uroda przemija, charakter zostaje - a mądry facet wybiera nie tylko oczami... Co mu przyjdzie za 10-20 lat po podstarzałej laluni, która nie umie nic zrobić w domu i z którą nie da się logicznie porozmawiać...?

18

Odp: Najdziwniejsze komplementy:)

Mnie dziwią spóźnione komplementy,  tzn jak ktoś kiedyś mi się podobał to wtedy mnie nie zauwazal, a jak już stracił na uroku to mi mówi komplementy

Ostatnio edytowany przez Anays (2023-02-23 19:51:24)