26

Odp: kosmetyki z apteki

Zobaczcie sobie balsam do ciała  - jest wydajny, uzupełnia poziom lipidów. Jest przeznaczony dla  skóry skrajnie wysuszonej, która ma skłonność do podrażnień. Trzeba nawilżać ciało oraz twarz, to jeden z najważniejszych elementów pielęgnacji.

27

Odp: kosmetyki z apteki

To bardzo podobne działanie ma balsam do ciała LV Polska. Jest hipoalergiczny, głęboko nawilża i odżywia skórę.

28

Odp: kosmetyki z apteki

Kiedys sprawdzałam ze dwa, trzy produkty dermedic i  też były ok.

29

Odp: kosmetyki z apteki

Ja używam takich kosmetyków aptecznych do skóry wrażliwej  . Odkąd pamiętam miałam problemy z suchą skórą ale przy tych kosmetykach ten problem minął.

30

Odp: kosmetyki z apteki

Cóż, na pewno wiele kosmetyków aptecznych zasługuje na uwagę. Nie mniej jednak jeżeli chodzi o takie typowe produkty pielęgnacyjne, na pewno na uwagę zasługuje oferta w Znajdziemy tam bowiem kosmetyki przeznaczone do włosów, pielęgnacji ciała  generalnie ilość dostępnych tam produktów jest naprawdę duża.

31

Odp: kosmetyki z apteki

Niedawno przerzuciłam się z kosmetyków drogeryjnych na apteczne i widzę sporą różnicę. Moja cera jest w lepszej kondycji. Zasięgnęłam rady farmaceutki , doradziła mi odpowiednie maści i kremy, bardzo miłą i kompetentną obsługę tam mają..

32

Odp: kosmetyki z apteki

Jako ciekawostkę napiszę Wam o tym, jak w aptece dostałam za grosze coś, za co w salonie kosmetycznym musiałabym zapłacić dużo więcej i choć nie chodzi o kosmetyk apteczny, to o coś pokrewnego.

W wyniku problemów hormonalnych zaczął mi wyrastać ciemny wąsik. Udałam się do dermatolożki, która zleciła badania i na ich podstawie wypisała skierowanie do endokrynologa, u którego leczyłam się przez rok. No ale problem z urodą był i płakałam dermatolożce nad sobą. Wtedy wypisała mi receptę na płyn robiony przez farmaceutę, który rozjaśnia wąsik.

W sklepach kosmetycznych i aptekach można oczywiście nabyć różne takie środki, można też udać się do salonu kosmetycznego, ale ona powiedziała mi jak to stosować i zapewniła, że o wiele taniej mnie to wyniesie. I ta dam! Buteleczka płynu kosztuje około 10 zł. I działa! W sumie zużyłam jakieś trzy do tej pory, a efekt był po dwóch fenomenalny.

33

Odp: kosmetyki z apteki

Jest kilka firm aptecznych  które lubię

Iwostin - kosmetyki na bazie wody z iwonicza zdroju, delikatne i niedrogie

Sylveco - wiem wiem,że są również stacjonarnie ale ceny w aptekach są o wiele niższe

Avene - jest to juz wyższa połka ale mają cudowne działanie

Ostatnio edytowany przez Taluska (2017-10-18 12:34:10)

34

Odp: kosmetyki z apteki

Ja używam niewiele kosmetyków bo jestem alergikiem. W aptece kupuję krem do twarzy oraz szampon. Kupuję w internetowej aptece z odbiorem w stacjonarnej aptece. Ceny są dużo niższe, np na szamponie oszczędzam około 10 zł.

35

Odp: kosmetyki z apteki

ja się zawsze zawodziłam na kosmetykach aptecznych, były tylko droższe niż drogeryjne ale i tak nic więcej nie dawały hmm

36

Odp: kosmetyki z apteki

Hannica, aż tak było źle? A pytanie... czy jakieś inne kosmetyki sprostały Twoim oczekiwaniom? Bo może potrzebujesz efektu, który da się osiągnąć czymś innym niż kosmetyki, albo czymś sobie ten efekt psujesz, np. szkodzi Ci coś, co jesz.

37

Odp: kosmetyki z apteki

Ja jestem fanką olejku rycynowego, daję go na włosy, paznokcie, jak mam pryszcze to nim tez je wysuszam. Uzywma tez maści z witaminą A, nie ma sensu kupować drogich kosmetyków, które mają dokładnie to samo w składzie.

38

Odp: kosmetyki z apteki

niedawno zauważyłam, że kupowanie kosmetyków i leków w aptekach internetowych o wiele bardziej się opłaca, bo można zaoszczędzić i czas i pieniądze smile wybrałam darmową dostawę i odbiór w ich aptece smile

39

Odp: kosmetyki z apteki

Tez czesto kupuje kosmetyki z apteki- ostatnio wybralam  serum z kwasem hialuronowym. I jestem zadowolona- stosuje zaledwie dwa tygodnie, ale juz widze, ze skora nabrala zdrowego blasku i jest ładnie napięta smile jestem przed 30stką, dlatego uzywam go 2-3 razy w tygodniu, tak profilaktycznie smile mysle, ze starsze panie mogą smialo uzywac go codziennie.

40

Odp: kosmetyki z apteki

ja kupuję czasem Dermedic

41

Odp: kosmetyki z apteki

Ja wybieram naturalne kosmetyki z drogerii internetowej.

Ostatnio edytowany przez Orsay (2018-01-14 19:01:25)

42

Odp: kosmetyki z apteki

Apteka wielu ludziom kojarzy się tylko z lekami, a właśnie to błąd to też można zakupić w niej bardzo dobre kosmetyki. Ja jak mam jakieś problemy z cerą, skórą czy innymi problemami to tylko tam staram się kupować jakieś rzeczy, żeby mi pomogły. Tak jak ostanio zaczęły być u mnie coraz bardziej widoczne worki pod oczami, to nie bawiłam sie w jakieś domowe sposoby, czy leki z drogerii. Od razu w aptece zakupiłam krem  i po każdym zastosowaniu moje problemy przestają być widoczne big_smile

43

Odp: kosmetyki z apteki

Z bardzo dobrych kosmetyków dla mam to na pewno produkty naturalne.
U mnie dały fajne efekty. Najważniejsze było systematyczne stosowanie żelu do masażu.
Chodzi o ograniczenie ryzyka rozstępów. No i udało się. Dobra pielęgnacja jakościowymi kosmetykami to absolutna podstawa.

44

Odp: kosmetyki z apteki

Generalnie mówiąc to ja czasami kupuję w aptece, ale zwracam uwagę, żeby były dla mojej skóry odpowiedni.  Mam ją atopową. Czyli taką szczególną wymagjącą szczególnej opieki. Bardzo często kupuję kosmetyki  dostosowane do skóry.  Bardzo dobrze łagodzą wszelkie zaczerwienienia.

45

Odp: kosmetyki z apteki

Mój hit ostatnio to kosmetyki botame. Odkryłam je przypadkiem, jak szukałam czegoś nawilżającego i łagodzącego po opalaniu. Wpadłam na szybko na doz.pl i znalazłam ten żel z aloesem. Zamówiłam i następnego dnia miałam już paczkę u siebie. Nie jest to produkt typowo po opalaniu, ale jednak zadziałał świetnie. A przy okazji mogę go stosować i na twarz i na włosy i do ciała, naprawdę fajna rzecz. No i teraz testuje już kolejne kosmetyki tej marki.

46

Odp: kosmetyki z apteki

A co sądzicie o suplementach diety dla urody? Od pewnego czasu stosuję środek na suchą skórę i łuszczącą się, moja jest podrażniona i wrażliwa. Kremy nie bardzo pomagały, więc próbuję od środka. Póki co skóra się trochę uspokoiła. Pokładam nadzieję w olejach, które są w składzie smile

47

Odp: kosmetyki z apteki

Jak najbardziej kupuję. Dobra sprawa taka apteka internetowa. W takiej stacjonarnej to wiadomo, dużo mniejszy wybór jeśli o kosmetyki chodzi. A tak znajduję co chcę, widzę ceny które z doświadczenia są nizsze, więcej promocji jest. Dla mnie to wygoda i oszczędność. Ostatnio na płynie micelarnym  który stosuję. Dwa w cenie jednego trafiłam smile

48

Odp: kosmetyki z apteki

W sumie jest jedyna apteka internetowa na jakiej zamawiam bo szybko mam dostawe. Ostatnio rzadko kiedy chodze do apteki stacjonarnej bo zazwyczaj w tej na moim osiedlu są wieczne kolejki. Chociaż jak mi czegoś zabranie to mi się tez zdarza smile

49

Odp: kosmetyki z apteki

Zdecydowanie trzeba trafić na coś dobrego wink Bo jak ze wszystkim, nie wszytsko może każdemu pasować wink

50

Odp: kosmetyki z apteki

Suplementy dla urody owszem, ale zdrowa dieta też daje radę. Warto na przykład wprowadzić do diety zdrowe oleje, cera wygląda lepiej. No i witaminy A i E bardzo dobrze robią na skórę, a skrzyp na włosy.