1

Temat: Usuwanie tatuażu - ktoś coś?

Hej. Moja przyjaciółka w końcu podjęła decyzję o tym, że chce pozbyć się starego tatuażu. Chciałbym ją wesprzeć znaleść dobre miejsce polecić zabieg itp.

2

Odp: Usuwanie tatuażu - ktoś coś?

Laserowo jest  to możliwe, ale też bolesne..

3

Odp: Usuwanie tatuażu - ktoś coś?

No oczywiście, że laserem boli, ale skoro ktoś chciał kiedyś tatuażyk a teraz płacze, że jednak nie no to kurde...

4

Odp: Usuwanie tatuażu - ktoś coś?

Wiem, że jest mozliwe i skuteczne usuwanie laserowe. Co prawda potrzeba kilku zabiegów, żeby sie tego całkowicie pozbyć, ale to będzie nieuniknione wkażdym przypadku. tauaż był robiony bardzo dawno temu.

5

Odp: Usuwanie tatuażu - ktoś coś?

Ja robiłam trzy lata temu, ale jest w dość widocznym miejscu na kostkach, ale jest okropnie zrobiono. To kiedy był robiony ma znaczenie?

6

Odp: Usuwanie tatuażu - ktoś coś?

Hm, a czy decyzja o usunieciu tatuazu jest ostateczna? Bo zawsze mozliwe jest tez wykonanie coveru- tak zeby niechciana dziara zamienila sie w idealny wzor na skorze wink z tego co wiem to tatuazysci potrafia stworzyc nie tylko nowe tatuaze, ale tez dokonac poprawki na starych wink laser to dosc bolesna i droga sprawa, a nie zawsze da sie usunac barwnik w 100%

7

Odp: Usuwanie tatuażu - ktoś coś?

Wcześniej robiona dziara może schodzić dłużej, ale wejść powinna. Znajdz dobrą klinikę.

8

Odp: Usuwanie tatuażu - ktoś coś?

a jakąś dobrą kilinikę w Krakowie ktoś zna? Na jaki laser zwracać w ogole uwage, bo chyba są różne

9

Odp: Usuwanie tatuażu - ktoś coś?

Ja robiłam zabieg z użyciem lasera i byłam zadowolona

10

Odp: Usuwanie tatuażu - ktoś coś?

Dobry laser do usuwania tatuażu to discovery pico, wiec zwroc uwage czy tego uzywają.

11

Odp: Usuwanie tatuażu - ktoś coś?

To niestety nie jest mój temat... Dlatego też nie będę w stanie pomóc...

12

Odp: Usuwanie tatuażu - ktoś coś?

a obecnie czego uzywaja?

13

Odp: Usuwanie tatuażu - ktoś coś?

jesli jest to niewielkie to przykrylabym czyms innym bo usuwanie drogie, bolesne i zostaje blizna

14

Odp: Usuwanie tatuażu - ktoś coś?

Koleżanka usuwała i bardzo mi poleciła urządzenie derma cooler. W trakcie zabiegu, przed i po to medyczne urządzenie schładza wybraną partię ciała i działa jak znieczulenie. Nic nie poczuła przy usuwaniu big_smile

15

Odp: Usuwanie tatuażu - ktoś coś?

W usuwaniu tatuaży nie orientuję się bardzo dobrze. Natomiast słyszałam, że najważniejszy jest wybór odpowiedniego gabinetu.

16

Odp: Usuwanie tatuażu - ktoś coś?

maja tam dwa: StarWalker jako nowośc i Discovery Pico mają już chyba rok. Zdjęcia pokazują, ze oba sa skuteczne, ja sie jeszcze nie potrzebowalam takije usługi

17

Odp: Usuwanie tatuażu - ktoś coś?

myślicie, ze mozna sie pierw umowic na konsultację, aby pokazac dziare itp.?

18

Odp: Usuwanie tatuażu - ktoś coś?

mój chłopak miał usuwany mały napis. dwa razy. mega bolesne ;/

19

Odp: Usuwanie tatuażu - ktoś coś?

oczywiście, że można się umówić na taką konsultację. Czsami sa one nawet bezpłatne, albo ze sporą zniżką. Taka konsultacja jest potrzebna.

20

Odp: Usuwanie tatuażu - ktoś coś?

a to super. Zacznę gdzieś tam się tym bardziej tym interesować i wybiorą się na zabieg

21

Odp: Usuwanie tatuażu - ktoś coś?

z tego co się oerientuję to zabiegi laserowe mogą być poprzedzone znieczuleniem, także ból można zminimalizować. Samo robienie tataużu, czy zakrywanie innym wzorem też boli, wiec w tym przypadku raczej nie powinnien byc to argument decydujący.

22

Odp: Usuwanie tatuażu - ktoś coś?

Ja usuwałam malutki napis, strasznie bolało... w lublinie

23

Odp: Usuwanie tatuażu - ktoś coś?

Racja:) A poza tym teraz chyba używa się kilka sprzętów, bo poza Discovery Pico slysząłem tez o laserze Star Walker. MNie wiem które są lepsze, oba mają bardzo dobre opinie i najlepsze kliniki jest mają smile

24

Odp: Usuwanie tatuażu - ktoś coś?

W jednym z renomowanych salonów Spa do usuwania tatuaży używają laseru. Poddałam się takiemu zabiegowi i muszę przyznać, że byłam pod wrażeniem sympatycznej i profesjonalnej obsługi oraz tego najnowocześniejszego laseru. Udało się pozbyć tatuażu bez problemu.

25

Odp: Usuwanie tatuażu - ktoś coś?

Bolesna sprawa, kolega usuwał spory tatuaż i narzekał że bolało..