126

Odp: Jak długo jesteście singlami?

I to jest super! Bo wiele kobiet wchodzi w związki z powodu samotności, albo dlatego, że koleżanki kogoś mają i jakoś tak głupio być samej, bo Sylwestry, bo coś, bo ciąże, bo inne sprawy. Mam koleżanki, które to strasznie gryzie i próbują trochę na siłę.
Bardzo mi się podoba Twoja postawa w tym temacie. Bardzo, bardzo smile

127

Odp: Jak długo jesteście singlami?

Ja na womenshealth.pl czytałam, że przeciętnie trwa to do roku, ale u mnie przeważnie bywało dłużej, nawet kilka lat. Teraz jednak mam męża i nie narzekam, warto było czekać smile

128

Odp: Jak długo jesteście singlami?

Nigdy w żadnym związku nie czułam się lepiej niż sama ze sobą. Zauważyłam to już dawno, ale kilka dni temu ponownie dotarła do mnie ta prawda.

129

Odp: Jak długo jesteście singlami?

Zastanawiam się, czy kobieta w okolicach czterdziestki,  po rozwodzie ma jeszcze szansę ułożyć sobie życie?
Czy będzie już tylko przekreślana na podstawie rozwodu, bo faceci już zawsze będą ją oceniać jako problematyczną ?

130

Odp: Jak długo jesteście singlami?

Ciekawe pytanie... myślę, że w każdym wieku można próbować, tylko trzeba spotkać kogoś odpowiedniego...  Jednak ja znam raczej takie kobiety ok. 40-tki, które już ułożyły sobie życie same ze sobą i nie chcą nikogo do niego wpuszczać:)

131

Odp: Jak długo jesteście singlami?

Najdłużej byłam singielką przez rok - i o rok za długo:)