1

Temat: Jaki parapet do mieszkania

Jestem na kupnie parapetów, zdecydowaliśmy się na kamień naturalny- jurę lub kongloerat- braccia aurora. Mam prośbę o opinie na temat tych materiałów i jeśli ktoś takowe ma to o fotki. Bardzo mnie ciekawi jak wyglądają w realu a nie na próbce. Z góry dziękuję.
Pozdrawiam

2

Odp: Jaki parapet do mieszkania

Ja lubię białe parapety, kamień ma to do siebie że zostają odciski, ślady po doniczkach, nie doszorujesz ich niczym..

3

Odp: Jaki parapet do mieszkania

Nie mogę się z Tobą zgodzić . Moze byc tak w przypadku naturalnego marmuru, który jest faktycznie dość nasiąkliwy. Niemniej konglomerat jak i granit charakteryzują się o wiele wiekszą wytrzymałością i mniejszą nasiąkliwością, tak wiec bez problemu mozna stawiać na nim doniczki z kwiatami. Najładniejsze są moim zdaniem takie jasne kolory, które pasują do każdego wnętrza.

4

Odp: Jaki parapet do mieszkania

Mi się takie w ogóle nie podobają. Mój parapet imituje drewniany wink.

5

Odp: Jaki parapet do mieszkania

O, jak imituje drewniany to musi być ładny smile

6

Odp: Jaki parapet do mieszkania

Ma ktoś kamienny? Gdzie zamówić?

7

Odp: Jaki parapet do mieszkania

Kamienny parapet jest najbardziej wytrzymały ze wszystkich. Poza tym o wiele lepiej moim zdaniem prezentuje się niż tworzywo czy drewno. Polecam granit Jest twardy. Marmur również jest dobrym rozwiązaniem, ale jedynie jeśli niczego nie będziesz na parapetach stawiała (żadnych kwiatków). Jest o wiele bardziej miękki niż granit.
Najlepiej byłoby skontaktować się z zakładem kamieniarskim. Powinni wykonać Ci parapety pod wymiar.

Ostatnio edytowany przez Taluska (2017-09-29 14:26:10)

8

Odp: Jaki parapet do mieszkania

Ja lubię marmurowe w ciekawe wzory, najlepiej biel z szarym.

9

Odp: Jaki parapet do mieszkania

Fajne są takie z płytkami, łatwo je czyścić

10

Odp: Jaki parapet do mieszkania

Lubię marmurowe, ale są drogie...