1

Temat: Motywacja, odchudzanie jak być fit?

Co jeszcze proponujecie żeby być fit? bo jak wiadmo sport uczy samodyscypliny i charkateru. Mi się podoba motywacja kolesia z inzynierii Ciała, trochę klnie ale jedzie ostro z tematem. parę fajnych tekstów jest też na blogu

2

Odp: Motywacja, odchudzanie jak być fit?

Ja polecam zdrowsze odżywianie, 5 porcji warzyw i owoców zamiast ciężkich i kalorycznych  fast foodów

3

Odp: Motywacja, odchudzanie jak być fit?

Najtrudniej jest zacząć, jak zaczniesz już ćwiczyć to i zdrowe odżywianie również przyjdzie Ci z łatwością bo szkoda Ci będzie marnować efekty twojej pracy. To coś jak kupienie butów do biegania. Jak już kupisz to szkoda żeby tylko stały i się kurzyły w kącie w końcu wydałaś na nie pieniądze więc wypadałoby w nich pobiegać.

4

Odp: Motywacja, odchudzanie jak być fit?

Nic tak nie motywuje do odchudzania jak widoczne u innych efekty. Według mnie rewelacja i generalnie uważam, że patrząc na takie metamorfozy warto sięgnąć akurat po ten środek na odchudzanie. Zresztą z tego co patrzyłam to produkt jest naturalny - zawiera wyciąg z agrestu indyjskiego, a co za tym idzie - jest również bezpieczny. Działa bardzo kompleksowo - pomaga w redukcji tkanki tłuszczowej, przyspiesza metabolizm, redukuje cellulit (a wiadomo, że jak ktoś ma trochę nadprogramowych kilogramów to i z tym walczy). Do tego wzmacnia włosy i paznokcie smile Bez wątpienia można poczuć się piękniej w każdym calu. Z tego co wiem to oryginalny produkt można kupić na stronie producenta, więc jeśli któraś z Was się zdecyduje, to tam warto popatrzeć.

5

Odp: Motywacja, odchudzanie jak być fit?

Podstawa to regularne ćwiczenie.

6

Odp: Motywacja, odchudzanie jak być fit?

Mnie motywuje ćwiczenie z kimś wink To dobry sposób, bo można się mobilizować w chwilach słabości. A jeśli chodzi o dietę, to pomagam sobie jeszcze odżywkami

7

Odp: Motywacja, odchudzanie jak być fit?

Tak jak wyżej napisała jedna z dziewczyn, trzeba po prostu zacząć. Jak już wyrobimy sobie nawyk, to wtedy nagle okazuje się, że mamy na to siłę, że mamy na to czas, zaczyna nam brakować treningu jeśli z jakichś powodów go odpuścimy i zwyczajnie nas do niego ciągnie. Z odżywianiem jest podobnie - oduczymy organizm pożerać cukier i przestawimy się na lekką dietę, to będziemy czuć się źle jedząc niezdrowo. Tak źle, że przestanie nas kusić to, co nam szkodzi.

8

Odp: Motywacja, odchudzanie jak być fit?

Ja do biegania jeszcze nie potrafię się przekonać. Ale przynajmniej regularnie ćwiczę.

9

Odp: Motywacja, odchudzanie jak być fit?

trening indywidualny daje świetne efekty. Sama ćwiczę

10

Odp: Motywacja, odchudzanie jak być fit?

Dla mnie najlepszą motywacją są zdjęcia  z przed kilku lat smile I stare ubrania które kiedyś na mnie pasowały.

Ostatnio edytowany przez pitbul (2017-06-16 15:49:50)

11

Odp: Motywacja, odchudzanie jak być fit?

Ooo, to może być naprawdę dobra motywacja. Ale też jak po ćwiczeniach lepiej się czujemy, to tym chętniej do nich przystępujemy.

12

Odp: Motywacja, odchudzanie jak być fit?

Moją motywacją stała się chęć powrócenia do dawnej sylwetki po ciąży. Zaczęłam od ograniczenia słodyczy (to było trudne!), a potem wdrożyłam aktywność fizyczną - uwielbiam bodypump i zumbę. Dodatkowo spędzam aktywnie czas z synkiem, który zmusza mnie do ruchu wink Wdrożyłam też picie przygotowywanych przeze mnie soków i koktajli w sokowytłaczarce ronic - świetna sprawa, bo w zależności od tego jakich warzyw i owoców użyjesz, pomagasz ciału schudnąć, oczyścić z toksyn itd. No i przede wszystkim schudnij dla siebie, a nie dla kogoś, bo to najlepsza motywacja!

13

Odp: Motywacja, odchudzanie jak być fit?

mi udało się zrzucić kilka kilogramów, wzbogacając swoją dietę o większą ilość owoców i warzyw. Zdarza nam się zamówić paczkę owoców do pracy, myślę, że to fajny pomysł na wspólne, drugie śniadanie. Zdrowo i świeżo smile

14

Odp: Motywacja, odchudzanie jak być fit?

ja polecam detoks. Poważnie, nic tak nie poprawia pracy naszego metabolizmu jak oczyszczanie co jakiś czas. Sama własnie jestem na detoksie na bazie koktajli warzywnych. Dodatkowo aby jeszcze bardziej wesprzeć pracę jelit robię sobie co jakiś czas roztwór. Efekt jest mega zaskakujący dla organizmu - człowiek czuje sie lekko ale też pelen energii - mega!

15

Odp: Motywacja, odchudzanie jak być fit?

Najlepiej polubić parę profili na facebooku, ogladac blogi fit i tak sie motywować. Na mnie to działa smile Polecam równiez stosowanie naturalnych suplementów diety. Wpomogą was nie tylko w odchudzaniu ale i dodadzą sił do codziennych walk ze zbędnym tłuszczem. Polecam wybrać nektar i miąższ aloesowy.

16

Odp: Motywacja, odchudzanie jak być fit?

Trochę więcej ruchu , trochę mniej jedzonka i powinno być dobrze.Czasami warto skorzystać z porady specjalisty - ja znalazłam  dietetyka ,który ustawi prawidłowo plan żywieniowy oraz plan treningów. Bez wychodzenia z domu można to wszystko załatwić przez kontakt mailowy. pzdr

17

Odp: Motywacja, odchudzanie jak być fit?

Zdrowa, zbilansowana dieta ;]

18

Odp: Motywacja, odchudzanie jak być fit?

Znacie może Slimunox? Czy pomógł Wam w zrzuceniu zbędnych kilogramów?

19

Odp: Motywacja, odchudzanie jak być fit?

Ja nie wierze w te suplementy diety. Nie ma nic bardziej skutecznego, niż ćwiczenia.

20

Odp: Motywacja, odchudzanie jak być fit?

ja walcze w tej chwili ze swoim metabolizmem, który spowolnia w związku z okresem menopauzy. Pamiętam jak moja mama wchodziła w ten okres - to była katorga dla nas wszystkich, A najbardziej denerwowały ją właśnie dodatkowe kg ;/ ja stwierdziłam, że nie ma opcji i się na to nie piszę. Wzięłam się za siebie jeszcze przed 40. i zaczęłam zmieniać swoją dietę diametralnie. I to nawet nie chodzi o ograniczanie kalorii, ale o to co się je i w jakich godzinach . Aktualnie dzieki takiemu stylowi życia trzymam formę smile i to samo polecam innym paniom: dosyć z narzekaniem, zabieramy się za ćwiczenia!

21

Odp: Motywacja, odchudzanie jak być fit?

Przy pomocy diety też na pewno sobie poradzisz. Zdrowe odżywianie w największym stopniu wpływa na metabolizm.

22

Odp: Motywacja, odchudzanie jak być fit?

Dieta i sport - tylko takie połączenie da efekty. A jeśli ktoś nie może się zmotywować to może opcja  trenera personalnego? Zawsze raźniej jak ktoś da nam takiego kopa mentalnego.

23

Odp: Motywacja, odchudzanie jak być fit?

Ja polecam blonnik bo zmniejsza apetyt wiec eliminuje podjadanie i nieregularnosc, na oczyszczenie i metabolizm i duuuzo duuzo wody big_smile

24

Odp: Motywacja, odchudzanie jak być fit?

Niestety odchudzanie to bardzo długotrwały proces, można powiedzieć, że już na stałe. Trzeba będzie się pilnować z jedzeniem i dbać o odpowiednią dawkę ruchu już zawsze. Nie trudno o efekt jojo, więc musimy mieć przede wszystkim świadomość tego, że musimy w pewien sposób odmienić swoje życie. Znalezienie motywacji to jedno, a to żeby była ona skuteczna to drugie. Zapewne dużo o tym mogłoby powiedzieć osoby, które po raz kolejny zaczynają dietę i poprzednie motywatory zawiodły.. Myślę, że niejednej z nas po zapoznaniu się z treścią bloga, co nieco rozjaśni się kwestia - jak mądrze podejść do tematu diety i odchudzania.

25

Odp: Motywacja, odchudzanie jak być fit?

Przy odchudzaniu bardzo ważny jest regularny ruch. Dlatego pomyśl może o trenerze personalnym. Wiem, że np. tutaj  takiego znajdziesz. Dobry trener z pewnością będzie potrafił Cię odpowiednio zmotywować do pracy.