651

Odp: sexshop

Czasem zakaz brzmi jak nakaz... wink

652

Odp: sexshop

Dobry sex shop warto odwiedzić smile Niestety wiele osób wstydzi się. Dlatego dobrą alternatywą są sklepy takie jak działające online. Bez problemu i dyskretnie można kupić zarówno zabawki erotyczne, jak i bieliznę czy inne akcesoria. Myślę, że to dobre rozwiązania.

653

Odp: sexshop

Pewnie, że warto. Co do wstydliwości ludzi to fakt, że Polacy często są ograniczeni w temacie, ale chyba powoli to się zmienia. Coraz więcej osób jest otwartych na takie nowości.

654

Odp: sexshop

Myślę,  że czasem warto odwiedzić jakiś sexshop bo ich asortyment może sprawić że życie erotyczne będzie o wiele ciekawsze niż dotychczas. Wiem, że sporo osób kupuje takie gadżety i wychodzi im to na dobre. Myślę, że w każdy facet powinien być wyposażony w masturbator, a kobieta w wibrator. Czasem  samozaspokajanie się przy drugiej połowie może być podniecające. Takie rzeczy kupisz w sexownysklep. Warto tam zajrzeć bo zakupy są tam w 100% dyskretne smile

655

Odp: sexshop

Nie lubię kupować w ciemno, wolałabym odwiedzić sexshop stacjonarny. To już nie jest takie krępujące jak parę lat temu;)

656

Odp: sexshop

Też uważam, że nie ma się czego wstydzić. Seks to normalna rzecz. Warto sięgać po takie gadżety, ale także po trochę wiedzy teoretycznej - bo to może znacząco poprawić nasze życie seksualne. Są w sieci takie instruktaże jak doprowadzić kobietę do orgazmu. Uważam, że mogą się przydać.

657

Odp: sexshop

mój były kiedyś zabrał mnie do takiego sklepu i bardzo niezręcznie się wtedy czułam.

658

Odp: sexshop

Czasem zaglądamy do jakiegoś sklepu  po jakiś olejek, kulki gejszy czy inne fajne rzeczy... Urozmaicają życie seksualne i dają wiele frajdy. Polecam Wam też przetestować. Nie trzeba się niczego wstydzić czy bać, bo każdy może korzystać z tych rzeczy po swojemu. Przesyłka zawsze jest tak wysłana, że nie wiadomo, co jest w środku, więc nie trzeba się obawiać zdemaskowania.

659

Odp: sexshop

Ja kupuję, ale tylko przez internet i w zasadzie tylko wibratory z [url]http://www.abcerotyki.com.pl/akcesoria-erotyczne/wibratory.html.[/url] Jakoś nie mam ochotę na wizytę w stacjonarnym sklepie, byłam może raz czy dwa.

660

Odp: sexshop

Szczerze mówiąc dawno w stacjonarnym nie byłam:) Jeśli coś takiego kupuję to w necie.

661

Odp: sexshop

Teraz to już nikogo nie szokuje:) Ale kiedyś to było coś wywrotowego prawie, wejść do takiego sklepu....

662

Odp: sexshop

Obecnie kupuje się w sieci te rzeczy...