476

Odp: Książki

Wakacje to dobry czas na czytanie książek, a nie oglądanie absurdalnych programów o niczym wink

477

Odp: Książki

W pełni popieram big_smile

478

Odp: Książki

A ja w wakacje stawiam na błogie lenistwo, bo chyba w końcu należy mi się odpoczynek po całym  roku wytężonej pracy smile

479

Odp: Książki

Oczywiście, że Ci się należy smile Co najmniej jeden duży i kilka... naście mniejszych.

480

Odp: Książki

Co roku wyjeżdżam przynajmniej na tydzień, żeby oderwać się od codzienności, zmienić otoczenie, zobaczyć nowych ludzi, nowe miejsca... To takie psychiczne oczyszczenie...

481

Odp: Książki

Mi teraz bardzo przydałaby się taka własnie zmiana otoczenia, choćby tymczasowa.

482

Odp: Książki

Może to właśnie jest czas na jakąś radykalną decyzję? ...

483

Odp: Książki

Chcę wyjechać na lato. Może się uda smile To zależy jak mocno będziecie trzymały kciuki, a jak nie wyjdzie, to zwalę na Was big_smile

484

Odp: Książki

A dokąd wyjeżdżasz? Może dołączę:)

485

Odp: Książki

Jak dołączysz to możemy jechać gdziekolwiek smile

486

Odp: Książki

Mi się marzy latem  miesiąc na wsi, jakaś agroturystyka, proste życie bez komórki i internetu i całego tego zgiełku.. Znacie jakieś fajne miejsca?

487

Odp: Książki

Ja czytam często i dużo, najbardziej lubię serię "Millenium", jeśli lubicie takie klimaty, to mogę też polecić "Dziewczynę z pociągu", a z innych powieści "Małe życie". Obecnie zabieram się za poradnik "Lifting bez skalpela. Trening mięśni twarzy" - słyszałam o nim dobre opinie, podobno pomaga poprawić stan skóry twarzy, jak jest w rzeczywistości, to się wkrótce okaże.

488

Odp: Książki

w mocne tematy uderzasz, też to bardzo lubię.

489

Odp: Książki

Ja lubię wysmakowaną erotykę, pełną niedopowiedzeń - ale na pewno nie taką z serii o Greyu

490

Odp: Książki

Staram się czytać tak często, jak mogę, zarówno powieści, jak i bardziej wymagające książki, publicystyczne, czy poezję. Książek szukam przeważnie w sieci, na aukcjach (czasami można trafić świetne tytuły za grosze) albo w księgarniach online,  widziałam sporo romansów i erotyki - ostatnio spodobały mi się "Podbój" i "Mafijna miłość".

491

Odp: Książki

A ja lubię zaglądać na blogi o tematyce damsko-męskiej - bo więcej w nich życiowej prawdy niż w wydumanych powieściach:)

492

Odp: Książki

ja skończyłam czytać "Dziewczynę z pociągu". Genialna książka i film też fajnie zrobiony. Teraz zabieram się za "Komórkę" Stevena Kinga.

493

Odp: Książki

ja lubię czytać ale ostatnio sobie narobiłam zaległości w czytaniu bo nie miałam na nie czasu.

494

Odp: Książki

Lubię czytać książki, teraz jest dobrze, bo można kupić książki przez internet, także jest wygodnie i taniej. Zobaczcie sobie asortyment [url]https://rewolucja.co.uk/[/url] jeżeli mieszkacie na stałe w UK, mają bogaty asortyment, dobre ceny. Sprzedają książki dla dzieci i dorosłych, polskie gry planszowe, puzzle i wiele innych.

495

Odp: Książki

Polecam podręcznik instruktażowy masażu tantrycznego: [url]https://urodaizdrowie.pl/masaz-tantryczny-recenzja[/url]
Nawet mój eks się zainteresował big_smile

496

Odp: Książki

ja zaczęłam czytać "Miasteczko Salem" Stevena Kinga. Na razie nie dzieje się nic specjalnego ale podobno później jest jazda bez trzymanki.

497

Odp: Książki

Czytam średnio kilkanaście książek rocznie, choć ostatnio trochę więcej, głównie kryminały, sensacje, thrillery itp. ostatnio "Lokatorkę" i polecam. Czytam też sporo literatury pięknej, głównie opowiadań, aktualnie zabieram się za "Trzy opowiadania o matematykach i aniołach" - podobno bardzo dobra pozycja.

498

Odp: Książki

Z nowości zachęcam do powieści "Jaskółcze znamię. Część I: Zamach", to po części fantasy, po części kryminał. Czyta się ją bardzo dobrze, moim zdaniem jedna z ciekawszych pozycji fantasy w ostatnim czasie, głównie dla młodzieży, ale i nie tylko.

499

Odp: Książki

Polecam książkę "Ostatni policjant" - świetny kryminał!

500

Odp: Książki

Niestety, ale nie mam dostatecznej wiedzy w tym obszarze tematycznym. Dlatego też raczej ciężko będzie mi pomóc...