1

Temat: Gdzie zweryfikować sprawę odszkodowania?

Czy tutaj   zweryfikuje czy odszkodowanie powypadkowe jakie mi przyznano nie jest zaniżone? Co robić?

Ostatnio edytowany przez marcelina343 (2017-04-07 09:11:34)

2

Odp: Gdzie zweryfikować sprawę odszkodowania?

Zgłoś się do  centrum odszkodowań. Oni są moim zdaniem najlepsi. Klienci ich chwalą.

3

Odp: Gdzie zweryfikować sprawę odszkodowania?

Może warto w tej materii popytać trochę wśród znajomych?

4

Odp: Gdzie zweryfikować sprawę odszkodowania?

Przy odszkodowaniach lepiej nie kombinować samemu. To są dość specyficzne sprawy, trzeba znać kruczki prawne i mieć doświadczenie.

5

Odp: Gdzie zweryfikować sprawę odszkodowania?

Ja bym poszła do kancelarii prawnej na początek. Tylko jakiejś dobrej.

6

Odp: Gdzie zweryfikować sprawę odszkodowania?

Sądzę, że najlepszym rozwiązaniem jest skorzystanie z pomocy profesjonalistów-starają się wywalczyć jak najwyższą kwotę zadośćuczynienia, mają wykwalifikowanych prawników, także można im zaufać. Czasami człowiek nie zdaje sobie sprawy z tego, że należą mu się pieniądze z racji wypadku, trzeba samemu zawalczyć o swoje.

7

Odp: Gdzie zweryfikować sprawę odszkodowania?

Poza tym oni biorą wynagrodzenie tylko wtedy, gdy odzyskają odszkodowanie.

8

Odp: Gdzie zweryfikować sprawę odszkodowania?

Jeśli chcesz uzyskać wyższą sumę odszkodowania to polecam kontakt z profesjonalna firma odszkodowawcza, koleżanka korzystała z ich pomocy i po kilkunastu miesiącach rozpraw wygrała i wypłacono jej adekwatną sumę pieniężną. A niestety ubezpieczyciele najczęściej oferują dośc niskie kwoty...

Ostatnio edytowany przez cinderella (2017-09-19 14:24:57)

9

Odp: Gdzie zweryfikować sprawę odszkodowania?

ja bym poszła do radcy prawnego żeby dowiedzieć się w tej kwestii jak najwięcej.

10

Odp: Gdzie zweryfikować sprawę odszkodowania?

Serio chcecie za to płacić jakimś firmom?

11

Odp: Gdzie zweryfikować sprawę odszkodowania?

Z powództwa cywilnego można wywalczyć odszkodowanie, bez pośrednictwa firm...

12

Odp: Gdzie zweryfikować sprawę odszkodowania?

Odszkodowanie powinno pokryć koszty naprawienia szkody- jeśli nie pokrywa, to jest zbyt niskie.