26

Odp: Erotyczne gadżety

Sama doceniam takie gadżety, mam już kilka i każdy spełnia swoją rolę w zależności od potrzeby. Warto zadbać o siebie też w tej sferze, bo niezaspokojenie bardzo się odbija na innych sferach życia.... Zwłaszcza jak się zaczyna depresyjna jesień...

27

Odp: Erotyczne gadżety

ja bardzo fajne gadżety widziałam, mają spory wybór wibratorów i innych zabaweczek. Bardzo podobały mi się nakładki wibrujące, sama się zastanawiam czy nie zrobić sobie takiego prezentu bez okazji smile mężowi na pewno się taka zabawa spodoba wink

28

Odp: Erotyczne gadżety

Ale mąż może pomyśleć , że sam Ci już nie wystarcza, że potrzebujesz gadżetów wink

29

Odp: Erotyczne gadżety

Racja, lepiej zachęcić męża do większej pomysłowości:)

30

Odp: Erotyczne gadżety

Oj tam. Dlaczego miałby pomyśleć, że juz nie wystarcza? Mój facet sam mi zaproponował żeby sobie kupiła któryś z tych wibratorów . On nie ma nic przeciwko gadżetom erotycznym i uważa, że mogą zapobiegać rutynie w łóżku. Po prostu jeśli chcesz kupić jakiś gadżet to pogadaj o tym z mężem i zobacz jak zareaguje może akurat ma jakieś fantazje o których nie wiesz.

31

Odp: Erotyczne gadżety

Wolę inne gadżety, wibrator wcale nie daje takich efektów jak żywy sprzęt wink I nas nie przytuli...

32

Odp: Erotyczne gadżety

Kobieta w łóżku czeka nie na jakieś sprzęty na baterie, ale przede wszystkim na jakieś deklaracje, że jest jedyną, że mu na niej zależy, ale mężczyzna jest mniej skomplikowany, on się zapyta, czy mogłabym mu pomasować plecy, na przykład,  albo może on ma mnie pomasować? Tak, mężczyzna szybko przechodzi do rzeczy....

33

Odp: Erotyczne gadżety

Oczywiście, że żywy sprzęt lepszy, ale ja lubię od czasu do czasu podarować w prezencie mojej żonie jakiś ero prezent. I nie traktuje tego jako czegoś dziwnego. Takie prezenty również potrafią zbliżyć do siebie kochanków. Ja planuje już świąteczny prezent, też w klimatach intymnych - kulki gejszy
, bielizna smile A na imieniny ukochanej, niedługo po nowym roku romantyczny wypad do Zakopanego smile

Ostatnio edytowany przez thomasz (2015-11-17 13:40:58)

34

Odp: Erotyczne gadżety

Mi się marzy ostatnio jakiś fajny masażer na baterie, nawet niekoniecznie erotyczny, ale taki odprężający...

35

Odp: Erotyczne gadżety

Polecam maty masujące, sama mam taką, świetnie działa np. na kręgosłup po wysiłku...

36

Odp: Erotyczne gadżety

A ja mam ostatnio ochotę na jakieś zmysłowe body, najlepiej czarne i koronkowe;)

37

Odp: Erotyczne gadżety

Myślę, że każda kobieta powinna mieć chociaż jeden taki komplet na specjalne okazje w swojej szafie wink

38

Odp: Erotyczne gadżety

Ja też tak uważam smile Jestem też zdania, ze nie powinnyśmy wstydzić się kupowania gadzętów erotycznych. Nie trzeba przecież chodzić od razu do sex shopów, można je zamówi.  Wysyłka jest dyskretna więc nie ma obaw, że ktoś się zorientuje co jest w środku.

39

Odp: Erotyczne gadżety

Używamy testujemy, niedawno zakupiłam trochę nowych fantów - czasami też facet na prezent mi coś kupi tam ;-)

40

Odp: Erotyczne gadżety

Myślę, że czasami warto zainwestować w gadżety erotyczne bo one podkręcają życie erotyczne. Bardzo fajny artykuł o takich gadżetach przeczytałam  . Sa tam opisane bardzo polularne gadżety erotyczne które warto mieć smile

41

Odp: Erotyczne gadżety

Wybór gadżetów jest tak duży, że każdy znajdzie coś dla siebie. Od osób początkujących, po te które obracają się w temacie, to co najbardziej mi się spodobało to fakt, że paczki przychodzą dobrze zabezpieczone i ich opakowanie nie wskazuje na zawartość. Duży plus dla sklepu, który zadbał o to by wszystko było dyskretnie przeprowadzone.

42

Odp: Erotyczne gadżety

Mhmm... lubię opaski/apaszki na oczy i nie mam nic przeciwko przytrzymaniu lub związaniu nadgarstków, ale nie w ramach bdsm, tylko tak lajtowo. Przy facecie nie potrzebuję innych gadżetów, co innego gdy jestem sama wink

43

Odp: Erotyczne gadżety

Ja uwielbiam erotyczne gadżety i mam ich mnóstwo, zwłaszcza wibratorów smile Nie mogę się oprzeć i wciąż kupuję nowe  Poza tym erotyczna bielizna i świece do masażu - to absolutnie cudowna sprawa! Polecam każdemu!

44

Odp: Erotyczne gadżety

[quote=monisia73]Czy któraś z użytkowniczek miała do czynienia z tego typu wibratorem? Zastanawiam się nad jego zakupem, jednakże nie wiem, czy warto...[/quote]
Ja bym się skusiła big_smile Nie wiem, czy rzeczywiście będzie tak stymulował ten punkt G, ale sam kształt już sugeruje lepsze doznania.

45

Odp: Erotyczne gadżety

Potwierdzam, warto ich wypróbowąć, ja akurat mam .  Świetnie się sprawdzają... i co ważne w tego typu sklepach pełna dyskrecja – dyskretna anonimowa paczka...

46

Odp: Erotyczne gadżety

Jeśli chcecie wypróbować jakieś nowe gadżety erotyczne, które mają podsycić wasze pożądanie polecam wam najnowsze wibratory. Na prawdę warto, ponieważ gwarantuję, że Twojemu facetowi spodoba sie możliwość kontrolowania go za pomocą na przykład telefon!

47

Odp: Erotyczne gadżety

według mnie takie gadżety mogą fajnie urozmaicić życie erotyczne smile wiecie trochę zabawy, dłuższa gra wstępna i np taki wibrator to dość ekskluzywna firma, ale powiedźcie że nie jest fajny smile

48

Odp: Erotyczne gadżety

Z gadżetów jeszcze nie korzystaliśmy, ale mamy kilka elementów bielizny - jakościowo naprawdę 10/10, kwestia tego czy takie przebrania was kręcą wink

49

Odp: Erotyczne gadżety

Ja takich nie stosuje bo nie są mi one potrzebne.

50

Odp: Erotyczne gadżety

Przetestujcie jakieś nowe atrakcje w łóżku.. Spore zaskoczenie i bardzo fajna odmiana w łóżku.