51

Odp: Lakiery hybrydowe- co to jest?

To tak samo jak ja. Czasami zaszaleję z naklejkami, ale jak oglądam wzory pazurków w internecie to marzą mi się takie same. Będę musiała wydrukować kilka fajnych wzorów i pokazać paniom w salonie, może wyczarują mi coś podobnego smile

52

Odp: Lakiery hybrydowe- co to jest?

Ja czasem idę i odwrotnie proszę o pokazanie co tam fajnego można byłoby zrobić. Zazwyczaj babki w salonie mają dużo dobrych pomysłów :-)

53

Odp: Lakiery hybrydowe- co to jest?

Ja nie wiem czy mi panie coś same zaproponują, dlatego wolę być przygotowana smile Ale jak będą miały własne fajne pomysły, to chętnie skorzystam smile

54

Odp: Lakiery hybrydowe- co to jest?

To ja widzę jestem zdecydowanie bardziej leniwa ;-)

55

Odp: Lakiery hybrydowe- co to jest?

Ja po prostu wiem gdzie mieszkam i z racji tego spodziewam się ze Panie mogą mieć słabo rozwiniętą wyobraźnię.  Nie ma tutaj zbytniej konkurencji która jest jednak motywacją dla innych aby się rozwijać.

56

Odp: Lakiery hybrydowe- co to jest?

Taaa, znam też fotografa z nieduzego miasta. Ludzie i tak biorą go na śluby, wiec kolesiowi od lat nic nowego się nie chce robic, bo po co...

57

Odp: Lakiery hybrydowe- co to jest?

Konczita trening to podstawa. Na pewno z czasem efekt będzie coraz lepszy smile A już na pewno Ty bedziesz coraz bardziej pewna siebie.

58

Odp: Lakiery hybrydowe- co to jest?

[quote=a_grestowa][quote=Fluxja]Odkryłam coś na co skuszę się napewno Zestaw startowy SEMILAC za 219 zł[/quote]

A co dostaję w takim zestawie startowym? Rozważam zakup, ale wolałabym wiedzieć za co płacę. smile[/quote]

Zależy jaki zestaw sobie wybierzesz. Ja kupowałam akurat duży zestaw z neonail, bo zależało mi na lampie led o dużej mocy. Czytałam wiele negatywnych opinii na temat lamp 9W, dlatego mam 36W. W zestawie oprócz lampy znajdzie się aceton do ściągania hybrydy (dla mnie to najgorsze co może spotkać paznokieć, więc ściągam frezarką), cleaner do przemywania warstwy dyspersyjnej, baza, top i jakiś lakier hybrydowy, waciki bezpyłowe. Ja uwielbiam hybrydy, ciągle dokupuję jakieś nowe kolory, ozdoby, oglądam filmiki ze zdobieniami. Nawet mama mojego partnera przychodzi do mnie zrobić sobie paznokcie, bo też ma bzika:)
Co do firm jakich używam: claresa, indigo, neonail. Teraz zakupiłam na próbę parę lakierów na aliexpress, bo dziewczyny na fb bardzo sobie chwalą. Zobaczymy.

Ostatnio edytowany przez agaa (2017-04-11 11:31:59)

59

Odp: Lakiery hybrydowe- co to jest?

ja bardzo lubię malować paznokcie. Bez lakieru czuję się goła smile co do przedłużania to nie jestem fanką, ale też nie lubię mieć tak zwanych ogryzków ;-) a nie wiem czy widziałyście co semilac wypuścił ostatnio na rynek? zobaczcie sobie ten zestaw startowy,  może nawet nie tyle startowy co podróżniczy, bo wiadomo że w domu wygodniej mieć dużą lampkę, a nie mostek smile wizualnie super to wygląda - nie wiem tylko jak z wydajnością przy ciemnych i białym kolorze. czy może ktoś z was ma ten mostek i może podzielić sie opinią o nim?

60

Odp: Lakiery hybrydowe- co to jest?

Takie jajo może fajne i poręczne, ale nie kupiłabym zestawu z tak słabą lampą. Dobra lampa to podstawa, nieutwardzony lakier pracuje i zachodzi reakcja chemiczna, przez co może wystąpić uczulenie. Jest okay, jeżeli chcemy np. poprawić sobie mani. Ale to tego wystarcza mi mostek na wyjazdach, choć i tak baaardzooo rzadko się zdarza, żebym potrzebowała coś poprawić.

61

Odp: Lakiery hybrydowe- co to jest?

Teraz bardzo popularne wśród kobiet jest zdobienie paznokci, dzięki czemu efekt końcowy jest świetny. Bardzo często stosowane są hybrydy na paznokcie, ozdoby takie jak tatuaże, efektyrenki, lub markery. Ozdoby na paznokcie będą idealnym rozwiązaniem na wesele, lub ważną uroczystość.

62

Odp: Lakiery hybrydowe- co to jest?

Polecam hybryde nakładac na warstwe zelu.. sa praktycznie niezniszczalne. nawet 2 miesiace mozna miec nieuszkodzone... no tylko wiadomo odrost bedzie duzy po takim czasie:)

63

Odp: Lakiery hybrydowe- co to jest?

Kupiłam sobie taki zestaw do paznokci hybrydowych i teraz już nie chodzę do kosmetyczki.

64

Odp: Lakiery hybrydowe- co to jest?

Lakiery hybrydowe to lakiery utwardzane w lampie led lub uv. Wyróżnia je na pewno trwałość,
ponieważ potrafią utrzymać się na paznokciach nawet do 3 tygodni. Według mnie trudna do wykonania jest hybryda na krótkich paznokciach . Jest sporo poradników więc może się nauczysz smile

65

Odp: Lakiery hybrydowe- co to jest?

Przez lata nazbierałam pokaźną ilość zwykłych lakierów że teraz szkoda by mi było je wyrzucić :'( A hybrydy tak kuszą...

66

Odp: Lakiery hybrydowe- co to jest?

Przerzuciłam się ze zwykłych lakierów na te hybrydowe. Na początku źle przygotowywałam płytkę i moje paznokcie wyglądały tragicznie. Z czasem doszłam do wprawy i teraz nie odczuwam żadnego ich osłabienia smile

67

Odp: Lakiery hybrydowe- co to jest?

Hybrydowa stylizacja paznokci polega na pokrywaniu płytek specjalnym, światłoutwardzalnym lakierem. Technika ta może więc przypominać wykonywanie popularnych jeszcze do niedawna tipsów, różnica jednak jest taka, że lakier nakłada się na naturalną płytkę

68

Odp: Lakiery hybrydowe- co to jest?

Ja hybrydy robię sobie od stycznia, teraz nie wyobrażam sobie pomalować paznokci zwykłym lakierem. Polecam wam dziewczyny smile

69

Odp: Lakiery hybrydowe- co to jest?

Pewnie, że wprawa ma ogromne znaczenie przy robieniu paznokci! smile Ale warto się przekonać, hybrydy mają dużo zalet. Fajne zestawy mają z Neo Nail, ze wszystkim co potrzebne, żeby zacząć, i lakiery mają bardzo ładne.

70

Odp: Lakiery hybrydowe- co to jest?

[quote=adriana92]Pewnie, że wprawa ma ogromne znaczenie przy robieniu paznokci! smile Ale warto się przekonać, hybrydy mają dużo zalet. Fajne zestawy mają z Neo Nail, ze wszystkim co potrzebne, żeby zacząć, i lakiery mają bardzo ładne.[/quote]
tez mi sie dobrze sprawdzaja cos ostatnio semilac mnie denerwuje baza uv top uv i w lampie led sie nei utwardzaja

71

Odp: Lakiery hybrydowe- co to jest?

Tym się różnią że malujesz jak zwykłym lakierem ale są światłoutwardzalne i trzymają po kilka tygodni. Ja akurat pracuję na firmie Makear i trzymają mi się paznokcie do 4 tygodni. Mają sporą paletę barw i dobrze się kryją wiec można pomalować tylko raz i mieć nasycony kolor smile

72

Odp: Lakiery hybrydowe- co to jest?

Ja sobie kupiłam lakiery hybrydowe.  Kuzynka jest kosmetyczką i na nich pracuje, podobno bardzo dobre. Wybrałam sobie już dwa kolory - Classic Blue i Lime Punch i zamierzam pobawić się w ombre ^^ Robiłyście, miałyście, jakieś wskazówki? Na lato takie coś jest idealne tongue

73

Odp: Lakiery hybrydowe- co to jest?

Zawsze lakiery hybrydowe kupuję w sieci. P

74

Odp: Lakiery hybrydowe- co to jest?

Ja też kupowałam lakiery hybrydowe i w sieci i stacjonarnie, zależy jak trafiłam. Plus kupowania stacjonarnie jest taki, że można sobie obczaić kolor na żywo, a w sieci to czasem jest trochę inny niż był na zdjęciu, no ale za to w sieci są tańsze. Ostatnio się skusiłam na taki top coat co ma udawać hybrydę i powiem Wam całkiem spoko. To dla osób, które nie mają lampy, normalnie się daje na zwykły lakier i czeka aż wyschnie. Trzyma mi lakier tydzień mimo, że codziennie zmywam itd., a zawsze mi przy tym odpryskiwał sad No ale wiadomo, prawdziwe hybrydy najdłużej trzymają.

75

Odp: Lakiery hybrydowe- co to jest?

Ja używam lakierów hybrydowych od roku. Uwielbiam je, natomiast zeczeły mnie trochę uczulać. Swędzą mnie palce.