1

Temat: Wypożyczalnia aut w Warszawie

Jak wrażenia, ceny? samochód był sprawny??

2

Odp: Wypożyczalnia aut w Warszawie

W Carfree masz auto już od 49 zł za dobę,  a jak dostajesz to widzisz czy sprawne...

3

Niekoniecznie. Sama wypożyczałam samochody już kilka razy i wiem,że o wszystko praktycznie trzeba sie na początku dopytać.Jakiś czas temu pożyczyłam auto w Avisie. Jest to większa wypożyczalnia.
Powiem Ci,ze jestem zadowolona.Samochód był nowy, sprawny oraz w dobrym stanie. Wszystko jest również ubezpieczone. W dodatkowej cenie możesz tam rownież wynająć sobie gps albo tablet.

4

Wypożyczalnia samochodów ma nie tylko dobre ceny wynajmu, ale także świetną flotę aut. Oczywiście samochody w pełni sprawne, bez wad ukrytych. Warunki umowy też ok.

5

Tak na dobrą sprawę na pewno w Warszawie znajdziemy wiele dobrych wypożyczalni. Przy czym, jeżeli mówimy o innowacyjnych rozwiązaniach, na pewno warto wziąć pod uwagę. Można tutaj bowiem wynająć samochód dla firmy na niemalże dowolny czas, na korzystnych warunkach, przy czym mamy szansę zoptymalizować jego wykorzystanie w przedsiębiorstwie.

6

Wiele oczywiście zależy od tego, jakie macie oczekiwania, ale generalnie to właśnie długoterminowy wynajem aut wychodzi najlepiej.
Oczywiście to również musi mieć sens dla w waszym przypadku. Większość korzysta z krótkoterminowego najmu, bo nie ma po co korzystać z tego na dłużej.

7

Jeśli chodzi o auto zastępcze z oc sprawcy wypadku, to warto udać się do EuCOcar. Oni mają rozliczenia bezgotówkowe.

8

Teraz ruszyły auta na minuty - Traficar.

9

Ja bym nie wiedziała z jakiej wypożyczalni skorzystać, gdyby koleżanka mi nie doradziła . Tam znalazłam bardzo korzystną ofertę w przystępnych cenach. W porównaniu z innymi wypożyczalniami, ta ofertą w 100% odpowiadała moim potrzebom i polecam każdemu, kto szuka profesjonalizmy w atrakcyjnej cenie.